Τι είναι αυτό που σας αηδιάζει ή φοβίζει;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί είναι αυτό που σας αηδιάζει ή σας φοβίζει???

Εγώ αηδιάζω με το σάλιο πάρα πολύ :(
Δεν νομίζω να με φοβίζει κάτι?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Οι άνθρωποι, άλλοι λιγότερο και άλλοι περισσότερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με αηδιαζει (και πολυ μαλιστα, εχω κανει παραπολλες φορες εμετο χαρη σε τετιες συζιτισεις... και μεσσα στην ταξη...) Η μυξα, τα κοπρανα (ανθρωπων και ζωων) η συζιτης και η μυρωδια αεριων και αρκετα αλλα

Με φοβιζει: Αμα ηξερα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω αηδιάζω πολύ με τα μεγάλα εντομα και τους "μικρους" ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με φοβίζει αυτά που πρέπει να μάθω, τις αλήθεις που πρέπει να ανακαλύψω- τα αναπάντητα ερωτήματα!Με φοβίζουν αυτά που δεν ξέρω αλλά πρέπει να μαθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τα φίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ αηδιάζω με τους ανθρώπους που δεν ξέρουν να ερωτεύονται... και ειδικά με αυτούς που νομίζουν ότι είναι αληθινοί εραστές.

Οι μικροί άνθρωποι που λέει η Michelle δεν αξίζουν ούτε την αηδία μου



Όσο γι' αυτά που φοβάμαι...:

Φοβάμαι, μήπως δειλιάσω ψυχή μου και κρύψω την αλήθεια πιο κάτω απ’ τη φωνή μου πιο χαμηλά κι απ’ την ανάσα που αφήνω εγώ χαλάλι ζωγραφιστή στο προσκεφάλι.
Φοβάμαι, ρε, αλήθεια μονάχα μια στιγμή που θα με στείλει ν’ αγκαλιάσω το σκοτάδι την ντροπή φοβάμαι την στιγμή που θ’ αντέχω στα μάτια να τους δω φοβάμαι που είμαι ακόμα εδώ.
Φοβάμαι μήπως δειλιάσω ψυχή μου και λυπηθώ να σου χαρίσω την ρημάδα τη ζωή μου
φοβάμαι μην ποζάρω για ένα πλάνο κοντινό κι εκείνη τη φορά που το μικρόφωνο κλειστό θα βρω.
Φοβάμαι που έχω αρχίσει να ξυπνάω μετά τον ήλιο
φοβάμαι να θυμάμαι τον πιο καλό μου φίλο
φοβάμαι χωρίς λόγο να φοβάμαι γιατί η μοναξιά μου έχει γίνει ξένη κι αυτή.
Φοβάμαι μήπως μάθω με τα φώτα να ζω
φοβάμαι μήπως φτιάξω ένα τραγούδι χαζό
φοβάμαι το κασέ και την τιμή μου να βρώ και μ’ αρνηθώ, με σιχαθώ.
Μη σου κολλήσω φοβάμαι την κάνη στο κεφάλι και προλάβεις και τραβήξεις την σκανδάλη
Φοβάμαι φοβισμένο να σε δω, φοβάμαι μήπως και σε λυπηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μπλιαξ,ελληνικο ροκ κ εδω??? :tongue:
Βασικα φοβαμαι 1)Σεισμο 2)Καρκινο 3)Πλασματα στη θαλασσα που ξερω οτι υπαρχουν.
Σιχαινομαι την κοπρολαγνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
φοβάμε όλα αυτά που θα γίνουν για εμένα χωρίς εμένα...... (Παπακωνσταντίνου)
και αηδιάζω με κάποιες μορφές της ανθρώπινης φύσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
με αιδιαζει οσο τπτ η κακοσμια και με φοβιζει το ενδεχομενο καποια στιγμη να μεινω αναπηρη απο ατυχημα κτλ...το χω σκεφτει καλα και προτειμω τον θανατο απο οποιου ειδους αναπηρια (το ξερω οτι αυτο ειναι ενδιξη δειλου ανθρωπου :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
φοβάμε όλα αυτά που θα γίνουν για εμένα χωρίς εμένα...... (Παπακωνσταντίνου)
και αηδιάζω με κάποιες μορφές της ανθρώπινης φύσης

Και εμενα με φοβιζει που το μελον μου δωσαν αντιπαροχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αηδιάζω με τα φίδια (μου φαίνονται πολύ γλοιώδη!!!) και φοβάμαι μήπως κάποιο αγαπημένο μου πρόσωπο αρρωστήσει ή πεθάνει (χτύπα ξύλο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι ψεύτες και με φοβίζει.... ό,τι δεν γνωρίζω τελοσπάντων!
(btw λατρεύω τα φίδια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι αποτυχημένοι είρωνες (που κάνουν ειρωνία μόνο και μόνο για να "την πουν" σε κάποιον και όχι για να κάνουν χιούμορ). Από την άλλη πάω πολύ τους επιτυχημένου είρωνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νομίζω ότι ο emufear στους στίχους του περιγράφει ξεκάθαρα τον μεγαλύτερό μου φόβο : φοβάμαι χωρίς λόγο να φοβάμαι, και επειδή μου έχει συμβεί να φοβάμαι χωρίς λόγο και ξέρω πόσο τρομακτικό είναι αυτό το συναίσθημα, όντως αυτός ο φόβος είναι ο μεγαλύτερός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
κατσαριδες δεν μπορω να της βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εμένα με αηδιάζουν τα έντομα που πετάνε και οι μύξες (μία φορά μου είχε πετάξει ένας στην τάξη μια μύξα και του έβελα στο στόμα 2 κιμολίες :P).
Με φοβίζει : Η υπόγεια διάβαση (μία φορά με πείρε από πίσω ένας και ήθελα να με κλέψει :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι άνθρωποι που είναι μικρόψυχοι και κακοί, και με φοβίζουν αυτοί που είνιαι αδίστακτοι για το κέρδος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Τί είναι αυτό που σας αηδιάζει ή σας φοβίζει???
Με φοβίζει η μονάξια και ο θάνατος (όχι τόσο πχ από φυσικό αίτιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι η μοναξιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top