Θέματα για Sony Ericsson

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Νομίζω είμαι σε σωστό μέρος.:shifty:

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει κάποιο site που μπορείς να δημιουργείς μόνος σου θέματα για τα sony. :hmm: Με δικές σου εικόνες κτλ κτλ.

θενξ self-instructive depressing :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν το έχω δοκιμάσει, τώρα το βρήκα.
Δες αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό το είχα βρει και εγώ, νταξ πήρα 2-3... Για το δικό μου κινητό δεν έχει μεγάλη ποικιλία...Που να είναι στα γούστα μου δηλαδή.

Αλλά είχα θυμάμαι μια σελίδα, που τελικά δεν την είχα αποθηκεύσει, που μπορούσες από εικόνες δικές σου να φτιάξεις θέμα...τελείως δικό σου... :/:

Αλλά ευχαριστώ πολύ πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτω-κάτω λέει make themes, δε λειτουργεί; :/:

edit: Δες και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αα, η τυφλή. :D

Ναι ναι το είδα...Τέλεια...το κατέβασα, φαίνεται καλό...

Να'σαι καλά ρε συ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top