[Symbian] Nokia EXΧ: Ε50, Ε51, Ε52, E55, E6X, E7X και E90

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ίσως να τσεκάρεις κάποιο που δεν είναι smartphone.
Και φθηνότερα θα σου έρθει και δε θα σε προβληματίσει πολύ στο χειρισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δηλ. πες μου μοντελο να το ψαξω βρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
κλικ
κλικ

Το δεύτερο θα σου το πρότεινα ανεπιφύλακτα.
Θα το βρείς πιό έυχρηστο, σε καλλίτερη τιμή, ταχύτερο και ίσως και περισσότερο στυλάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
εχει κανεις το Ε66 ? θα ηθελα καμια γνωμη για το συγκεκριμενο κινητο γιατι θελω να παρω καινουργιο κινητο..
Το έχω εγώ από το καλοκαίρι και νομίζω ότι είναι το καλύτερο κινητό που είχα μέχρι σήμερα.
Η μπαταρία μόνο κρατά πιο λίγο από το προηγούμενο, μου είπαν γύρω στις 2,5 μέρες, αλλά έτσι κι αλλιώς το φορτίζω σχεδόν κάθε μέρα και δεν με απασχολεί.
Έχει και GPS.
Ευχαριστημένος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hmm: τωρα προβληματιστηκα.. η τιμη εδω που ειμαι ειναι 235 το nokia 6600 και το Ε66 280. αρα απο τιμη δεν εχουν και μεγαλη διαφορα.
τωρα κατι που προσεξα και αυτο με προβληματιζει αν και ξερω οτι οι χρονοι δεν ειναι πραγματικοι αλλα αυτο που λες λεει χρονο ομιλιας 3 ωρες μονο:worry: γιατι?

Το έχω εγώ από το καλοκαίρι και νομίζω ότι είναι το καλύτερο κινητό που είχα μέχρι σήμερα.
Η μπαταρία μόνο κρατά πιο λίγο από το προηγούμενο, μου είπαν γύρω στις 2,5 μέρες, αλλά έτσι κι αλλιώς το φορτίζω σχεδόν κάθε μέρα και δεν με απασχολεί.
Έχει και GPS.
Ευχαριστημένος !!!

το φορτιζεις καθε μερα λογω πολλη χρησης φανταζομαι. γιατι αμα ειναι ετσι αυτο θελω να αποφυγω εγω. θελω να κρατα πιο πολυ, δεν μπορω να ξερω οτι το χρειαζομαι και τσουπ να θελει να το φορτισω παλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Η μπαταρίες λιθίου καλό είναι να φορτίζονται πριν αδειάσουν γιατί χαλάνε.
Το φορτίζω κάθε μέρα με γεμάτη μπαταρία και γι αυτό δεν ξέρω το πόση αναμονή ή χρόνο ομιλίας έχει.
Πάντως στη ΝΟΚΙΑ που το αγόρασα έτσι μου είπαν, ότι με κανονική χρήση κρατά 2,5 με 3 μέρες, αλλά και ότι όλα σήμερα τα κινητά τόσο κρατούν, γιατί όσα περισσότερα έχουν τόσο πιο απαιτητικά σε μπαταρία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γενικά moonlight δύσκολα θα βρεις κάτι με καλή μπαταρία. Το πιο "γνωστό" κινητό έχει χάλια μπαταρία, αναφέρομαι στο iPhone
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι που εγω το θεωρω προφανες αλλα τις τελευταιες μερες πανε να με τρελλανουν εδω περα...:confused:

πηγα να παρω το Ε66 νοκια απο τον γερμανο. εκτος του οτι δεν ειχε σε κανενα καταστημα σχεδον και με ταλαιπωρησαν αφανταστα για να ανακαλυψω οτι δυο τρια που υπηρχαν σε καποια καταστηματα ηταν ανοιχτα:worry: οταν λεω ανοιχτα εννοω οτι το κουτι ηταν ανοιχτο , δεν ηταν σφραγισμενο.

μαλιστα στο δευτερο καταστημα που προσπαθησα να το βρω ο πωλητης πηρε το μαχαιρακι και εκανε οτι το ανοιγε:mad: ειπαμε ρε φιλε ειμαστε γυναικες αλλα δεν γραφει στο μετωπο χαζες:mad:

ρωτησα ενα φιλο μου και μου ειπε να μην δεχθω να παρω κινητο που ειναι ανοιχτο, πραγμα που και γω θεωρησα λογικο. το θεμα ειναι οτι σε οποιο καταστημα γερμανος παω το συγκεκριμενο κινητο υπαρχει (αν υπαρχει) ενα μονο και αυτο ειναι ανοιχτο.. :hmm:
για πειτε μου εσεις τη γνωμη σας.

υγ. απο τον γερμανο μονο μπορω να παρω γιατι εχω κουπονια 200 ευρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να απαιτήσεις να σου βρουν ένα κλειστό.


Για κανένα λόγο μη πάρεις κινητό με ανοιγμένο πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γιατί δεν πας σε ένα κατάστημα ΝΟΚΙΑ όπως εγώ;
Σε κάθε περιοχή υπάρχει και ένα απ' ό,τι ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Να απαιτήσεις να σου βρουν ένα κλειστό.


Για κανένα λόγο μη πάρεις κινητό με ανοιγμένο πακέτο.

αυτο ειπα και γω βρε μπορατ αλλα δυστυχως συνειδητοποιεισα οτι δεν εχουν καθολου επαγγελματισμο.. δεν ξερω που να αποταθω για να βρω ενα κινητο κλειστο πια.. σε ολα τα καταστηματα ειναι παιδια νεαρα που δουλευουν με τα οποια δυστυχως δεν συνεννοησε και τα οποια απλα λενε εμεις δεν ξερουμε. πανε να σε βγαλουν και ιδιοτροπο στο τελος γιατι θες κλειστο το κουτι..
σκεφτηκα στην τελικη να ρωτησω αν υπαρχει καποιο καταστημα που να θεωρειται κεντρικο για να μιλησω με καποιον υπευθυνο γιατι δεν βγαζω ακρη..

Γιατί δεν πας σε ένα κατάστημα ΝΟΚΙΑ όπως εγώ;
Σε κάθε περιοχή υπάρχει και ένα απ' ό,τι ξέρω.

δυστυχως δημητρη μου μονο απο στον γερμανο μπορω να χρησιμοποιησω τα κουπονια των 200 ευρω.. :( αλλιως πιστεψε με δεν θα ασχολιομουνα μαζι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top