Η τρελοξαδέρφη μου

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε, βάλ' την στην θέση της. Αν είναι δυνατόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε, βάλ' την στην θέση της. Αν είναι δυνατόν...


Γεια σου ρε Τζόνι καντηλανάφτη :laugh: εγώ πάντως έβαλα στην... κατάλληλη θέση, με τη θέληση τους εννοείται, όσες ξαδέρφες άξιζαν τον κόπο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Γεια σου ρε Τζόνι καντηλανάφτη :laugh: εγώ πάντως έβαλα στην... κατάλληλη θέση, με τη θέληση τους εννοείται, όσες ξαδέρφες άξιζαν τον κόπο ;)


"Στην ξαδέρφη και στη θειά πάντα μπαίνει πιο βαθιά" ή κατάλαβα λάθος; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
"Στην ξαδέρφη και στη θειά πάντα μπαίνει πιο βαθιά" ή κατάλαβα λάθος; :hehe:


Είσαι στο σωστό...δρόμο :pleasantry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top