Ο/η φίλος/η σας σε στριπτιτζάδικο

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
take my word for it το κανει ΕΤΣΙ και αλλιως.

το αλλο το καλο το ξερεις? Οι αντρες οσο περισοτερο σεξ κανουν τοσο περισοτερο ξενοκοιτανε. Αυξανεται η τεστοστερονη και γουσταρουμε

χωρις πλακα

Να ξενοκιτάνε μπορεί(δλδ είναι σίγουρο) απο το ξενοπηδ@νε έχει διαφορά όμως και όση τεστοστερόνη κι αν έχουν στο αίμα τους, η απιστία δεν είναι ορμονική διαταραχή αλλά πρόβλημα στη σχέση!

roumana: Mιλάμε θεωρητικά. Εξου και η άνεση.
Γιατί, στην πράξη φίλοι μου… πολλοί και πολλές από σας θα αλλάξατε τις ανετες απόψεις. :hehe:
Προσωπικά επειδή λές για θεωριτικές απαντήσεις, ένα έχω να πώ. Εχει τύχει και να πάει σε στριπτιτζάδικο για μπάτσελορ με φίλους αλλά ακόμα και να έχουμε βγεί παρέα να είμαστε σε κ@λ@μπαρο και να του την πέφτει μπροστά στα μάτια μου άλλη! Και δεν μιλάμε απλά για βλέμα αλλά και για χορούς τσιφτετέλια στην μπάρα για να έχει πλήρη θέα κτλ... Στην αρχή ψιλοτσαντήστηκα όμως συνενοηθήκαμε με τον καλό μου και αντί να κάνω φασαρία ή οτιδήποτε(γιατί μια μπούφλα της την έχωνα άνετα) το παίξαμε άνετοι το συνέχισε κι αυτός πως δήθεν την γουστάρει κι όταν ήρθε κοντά να του μιλήσει της είπε πως δήθεν δεν θέλει να κάνει κάτι μαζί της αυτός αλλά εγώ και γι αυτό και τα βλέματα! Για πότε εξαφανήστικε αυτή δεν καταλάβαμε!:lol: :hehe: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Λοιπόν από τότε επειδή τον ξέρω και ξέρω πως ότι κάνει είναι μεν για να τονώσει τον αντρισμό του να δεί πως ακόμα περνάει η μπογιά του που λέμε, και δεν προχωράει καταστάσεις απλά παίζει με τα μάτια, δεν ζηλεύω! Και βέβαια ένας ακόμα λόγος που δεν ζηλεύω είναι πως ότι κι αν γίνει το ξέρω! Τα συζητάμε και γελάμε. Το ίδιο ισχύει κι από την μεριά μου βέβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εμένα δε με πειράζει. Ας πάει... Τις συγκρίσεις δεν αντέχω! :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
και όση τεστοστερόνη κι αν έχουν στο αίμα τους, η απιστία δεν είναι ορμονική διαταραχή αλλά πρόβλημα στη σχέση!

αποψη σου και μαλιστα αβασιμη, η φυση μας εχει δειξει οτι η εγγενης ταση των αρσενικων ειναι η πολυγαμια και η μονογαμια ειναι κοινονικα αναγκαια καταπιεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αποψη σου και μαλιστα αβασιμη, η φυση μας εχει δειξει οτι η εγγενης ταση των αρσενικων ειναι η πολυγαμια και η μονογαμια ειναι κοινονικα αναγκαια καταπιεση
Και των θηλυκών το ίδιο (για να έχουν περισσότερες πιθανότητες να γονιμοποιηθούν) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Και των θηλυκών το ίδιο (για να έχουν περισσότερες πιθανότητες να γονιμοποιηθούν) ;)

Έτσι το λέμε τώρα; :whistle: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και των θηλυκών το ίδιο (για να έχουν περισσότερες πιθανότητες να γονιμοποιηθούν)

οχι, οχι ακριβος τεσπα, τα θυλικα ψαχνουν τον ικανοτερο πατερα, αυτον δηλαδη που θα "φερει" τα πιο καλα γονιδια. Κατα τα αλλα τα θυλικα ειναι πολυ λιγοτερο πολυγαμικα (αν και πολυγαμικα φυσικα) κυριως γιατι δεν...προλαβαινουν, υπο κανονηκες συνθηκες ενα θυλικο περνα το περισοτερο καιρο εγγειος η μεγαλονοντας ενα παιδι, που να βρει χρονο και διαθεση για τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οχι, οχι ακριβος τεσπα, τα θυλικα ψαχνουν τον ικανοτερο πατερα, αυτον δηλαδη που θα "φερει" τα πιο καλα γονιδια. Κατα τα αλλα τα θυλικα ειναι πολυ λιγοτερο πολυγαμικα (αν και πολυγαμικα φυσικα) κυριως γιατι δεν...προλαβαινουν, υπο κανονηκες συνθηκες ενα θυλικο περνα το περισοτερο καιρο εγγειος η μεγαλονοντας ενα παιδι, που να βρει χρονο και διαθεση για τα αλλα.
Δεν μένουν όλα τα θηλαστικά 9 μήνες έγκυα όπως οι άνθρωποι. Οι γάτες τουλάχιστον (για άλλα δεν γνωρίζω) κυοφορούν 2 μήνες και μεγαλώνουν τα μικρά άλλους 2. Μετά είναι πάλι στην "αρένα" :P Είμαι σίγουρη οτι υπάρχουν άλλα ζώα που κυοφορούν πολύ λιγότερο.
(έχουμε ξεφύγει ΠΟΛΥΥΥΥ απο το θέμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ναι αλλα οι γατες ζουν ξερω γω 145 χρονια:p οποτε κατ αναλογια ειναι το ιδιο, εμενα παντος η γατα μου ειναι εγγειος 15 φορες το χρονο δεν ξερω πως διαολο το κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αποκλείεται να είναι τόσο πολλές φορές. Πάνω απο 6 είναι φυσικά αδύνατον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
για το ονομα αστειο ηταν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Covenant καλέ μου, μάλλον άργησες, διότι ο Γιαννάκης μας παντρεύτηκε αρχές Σεπτεμβρίου. Οπότε πάει η ευκαιρία για ξεσάλωμα με τσίτσιδες καλονές απ'τις γειτονικές μας χώρες!

Όσο για τη δική μου αντίδραση, χμ... θα με πείραζε σίγουρα, και όλο το βράδυ το μυαλό μου θα ήταν κολλημένο στο τι μ@λ@κίες μπορεί να κάνει με τον κολλητό του και όλη την βρωμοπαρέα, αλλά δεν θα μπορούσα να αντιδράσω ούτε να μουτρώσω μια και έχει καθιερωθεί αυτός ο τρόπος διασκέδασης μια νύχτα πριν τον γάμο. Ίσως να φρόντιζα να είμαι με την παρέα της νύφης σε κάτι ανάλογο!!!!! ;)

δυστυχώς συμφωνώ........
γίνεται να βγάλουν ενα τσιπ και να επιτρέπεται η είσοδος μονο στους μπακουριδες?:redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Απορώ γιατί γίνεται πάντα θέμα το μπάτσελορ σε στριπτιτζάδικο. Σιγά το πράγμα. Αν ήμουν τόσο ανασφαλής ώστε να αγχώνομαι αν πάει ο γκόμενός μου σε τέτοιο μαγαζί, θα αυτοκτονούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με αφορμή το προσεχές bachelor του κολλητού ο καλος σας είναι "υποχρεωμένος" να επισκευτεί το κοντινό "στριπτιτζάδικο" ποιά είναι η αντιδραση σας?

Φυσικά και να πάει, κανένα πρόβλημα, εδώ τον παρακαλάω να πάει με κάνα φίλο για καφέ και να μην πάει σε στριπτιτζάδικό; να πάει και με την ευχή μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Θα είχα θέμα νομιζω. Δεν ξέρω πως θα το παιρνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα με πείραζε. Σιγά μη του βάλω και λουρί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,501 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι θα έκανε ποτέ παρέα με κάποιον που θα έκανε bachelor σε στριπτιτζαδικο. Πάντως δε θα είχα πρόβλημα αρκεί να μη γινόταν συνήθεια. Αν και είμαι ιδεολογικά αντίθετη στο να γίνονται οι γυναίκες αντικείμενο του σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
χαχαχα πρόσφατα φίλος μου πήγε και ήμουν σε φάση "....οκ" και του λέω "γ@@ησες τουλάχιστον;;" και μου λέει όχι. Ε έπειτα τον έκραξα λίγο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχα πρόσφατα φίλος μου πήγε και ήμουν σε φάση "....οκ" και του λέω "γ@@ησες τουλάχιστον;;" και μου λέει όχι. Ε έπειτα τον έκραξα λίγο :redface:

To be fair,σε strip shows δε πας για να γ@#ησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πας μόνο για να δεις δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top