Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όλοι ανθρωποι ειμαστε...Διποδα ανωτερα θηλαστικα...
και δυο ειναι τα βασικοτερα ενστικτα, αυτοσυντηρησης και αναπαραγωγης,ίσως το δευτερο να ειναι πιο ισχυρο απο το πρωτο γιατι εναι η συντηρηση της ζωης στην αιωνιοτητα σαν συνολο και όχι στο καθε ατομο,,,
γιαυτο και μπορει να θυσιασουμε ακομα και τη ζωη μας για μια γυναικα που αγαπαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατι θελουν να αισθανονται ωραιες...?


δεν βγαζουν το μπουτι και το στηθος για να φαινονται ωραιες..αλλα για να τις κοιτανε οι ανδρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
δεν βγαζουν το μπουτι και το στηθος για να φαινονται ωραιες..αλλα για να τις κοιτανε οι ανδρες...

E ναι ρε σεις, ας είμαστε αντικειμενικοί. Για να είσαι ωραία φτιάχνεις τα μαλλιά σου, βάφεσαι, ναι. Αλλά όταν βγάζεις μπούτι και βυζί, το κάνεις για να σε θαυμάζουν (και οι άντρες και οι γυναίκες). Μη γελιόμαστε. Ωραία μπορεί να είσαι και με παντελόνι και με ζιβάγκο, δε χρειάζεσαι το μίνι και το τιραντάκι ντε και σώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
E ναι ρε σεις, ας είμαστε αντικειμενικοί. Για να είσαι ωραία φτιάχνεις τα μαλλιά σου, βάφεσαι, ναι. Αλλά όταν βγάζεις μπούτι και βυζί, το κάνεις για να σε θαυμάζουν (και οι άντρες και οι γυναίκες). Μη γελιόμαστε. Ωραία μπορεί να είσαι και με παντελόνι και με ζιβάγκο, δε χρειάζεσαι το μίνι και το τιραντάκι ντε και σώνει.

Κατσε ρε αγαπη τωρα γιατι θα μας λωλανεις...
Δλδ εσυ ντυνεσαι για τους αλλους αποκλειστικα? Και μονο με ζιβαγκο και παντελονια στο Ελλαντα χειμωνα καλοκαιρι?!
Αλλο σημαινει "θελω και να αρεσω" και ποιος δε θελει δηλαδη, ελεος.... και αλλο "τα βγαζω ολα εξω για να αρεσω, επειδη μονο ετσι ειναι εφικτο".
Δηλαδη εαν καποιες εχουν τα προσοντα ειτε αυτο ειναι το μπουστο ειτε ο κ@λος, ειτε τα ποδια θα πρεπει να τα κρυβουν για να μην τις παρεξηγησουν, οπως εσυ καλη ωρα?!

Μεταξυ μας, καποια με μεγαλο στηθος, οχι τεραστιο, και ζιβαγκο να φορεσει παλι σεξυ θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οταν φοραει μινι η αλλη,δεν το κανει επειδη ζεσταινεται..τοτε και οι ανδρες θα φοραγαν μινι;)
το κανει για να προκαλεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Κατσε ρε αγαπη τωρα γιατι θα μας λωλανεις...
Δλδ εσυ ντυνεσαι για τους αλλους αποκλειστικα? Και μονο με ζιβαγκο και παντελονια στο Ελλαντα χειμωνα καλοκαιρι?!
Αλλο σημαινει "θελω και να αρεσω" και ποιος δε θελει δηλαδη, ελεος.... και αλλο "τα βγαζω ολα εξω για να αρεσω, επειδη μονο ετσι ειναι εφικτο".
Δηλαδη εαν καποιες εχουν τα προσοντα ειτε αυτο ειναι το μπουστο ειτε ο κ@λος, ειτε τα ποδια θα πρεπει να τα κρυβουν για να μην τις παρεξηγησουν, οπως εσυ καλη ωρα?!

Μεταξυ μας, καποια με μεγαλο στηθος, οχι τεραστιο, και ζιβαγκο να φορεσει παλι σεξυ θα ειναι.

Εγώ προσωπικά βάζω τα εκάστοτε ρούχα για να νιώθω άνετα σε αυτά.

Υπάρχει μια λεπτή διαφορά στο να φοράς το μίνι ή το κοντό σορτσάκι γιατί ζεσταίνεσαι ή για να δείξεις τα πόδια σου. Αυτή τη διαφορά τη βρίσκω στο βλέμμα. Περνάνε μπροστά από το μαγαζί κοπελίτσες με τέτοιο ντύσιμο που απλά περπατάνε πηγαίνοντας στη δουλεια, στη σχολή, στο σπίτι. Υπάρχουν κι άλλες που κορδώνονται και κοιτάνε τα αμάξια που περνάνε για να δουν ποιος θα τις κοιτάξει-πειράξει, και το περιμένουν. Αυτή είναι η διαφορά για μένα. Εγώ προσωπικά και γυμνή να περπατούσα στο δρόμο, δε νομίζω οτι θα έδινα το δικαίωμα σε κανέναν να μου κάνει κάποιο πρόστυχο σχόλιο. Όλα κρύβονται στο βλέμμα. Εκεί φαίνεται τι αποζητάς από το ρούχο που φοράς. Αλλά εντάξει, εγώ είμαι και λίγο πουριτανή καμιά φορά. Δε μου αρέσουν οι προστυχιές, ακόμα κι άντρας να ήμουν, το ίδιο θα σκεφτόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά βάζω τα εκάστοτε ρούχα για να νιώθω άνετα σε αυτά.

Υπάρχει μια λεπτή διαφορά στο να φοράς το μίνι ή το κοντό σορτσάκι γιατί ζεσταίνεσαι ή για να δείξεις τα πόδια σου. Αυτή τη διαφορά τη βρίσκω στο βλέμμα. Περνάνε μπροστά από το μαγαζί κοπελίτσες με τέτοιο ντύσιμο που απλά περπατάνε πηγαίνοντας στη δουλεια, στη σχολή, στο σπίτι. Υπάρχουν κι άλλες που κορδώνονται και κοιτάνε τα αμάξια που περνάνε για να δουν ποιος θα τις κοιτάξει-πειράξει, και το περιμένουν. Αυτή είναι η διαφορά για μένα. Εγώ προσωπικά και γυμνή να περπατούσα στο δρόμο, δε νομίζω οτι θα έδινα το δικαίωμα σε κανέναν να μου κάνει κάποιο πρόστυχο σχόλιο. Όλα κρύβονται στο βλέμμα. Εκεί φαίνεται τι αποζητάς από το ρούχο που φοράς. Αλλά εντάξει, εγώ είμαι και λίγο πουριτανή καμιά φορά. Δε μου αρέσουν οι προστυχιές, ακόμα κι άντρας να ήμουν, το ίδιο θα σκεφτόμουν.

Η διαφορα δεν εγκειται στο εαν ζεσταινεσαι ή θες να δειξεις τα ποδια σου οταν φορας το μινι και το σορτσακι...Αλλα στο μακρος αυτων και στο συνδυασμο με τα υπολοιπα ρουχα, οπως επισης υφος και στυλ.

Τωρα περι προστυχων σχολιων η παρατηρηση σου ειναι αστοχη, διοτι στο δρομο τα περισσοτερα απο αυτα λεγονται απο τα αγορακια για χαβαλε χωρις να εχουν δει καν, οπως λες, το βλεμμα της αλλης.

Βεβαια υπαρχουν και αυτες που θελουν με το ντυσιμο τους, το υφος και το στυλ τους επ αυτου να προκαλεσουν, αλλα μην καταληξουμε και στο οτι ειναι ο κανονας, διοτι ετσι αδικειται μια μεγαλη μεριδα γυναικων που δεν ειναι αυτο που αποζηταει. Αν και την προστυχια αμφιβαλλω, εαν την αποζηταει ακομα και το λεγομενο "ξεκ@λο"¨...

Και μια παρατηρηση...εαν κυκλοφορουσες γυμνη, δε θα χρειαζοταν να δωσεις εσυ καποιο αλλο δικαιωμα απο αυτο που ηδη δινεις, ουσα τσιτσιδη, για να εισπραξεις σχολια...
Ασε που γενικα δε χρειαζεται να δωσει καμμια δικαιωμα σε κανεναν...το παιρνουν μια χαρα απο μονοι τους αναλογως της παιδειας τους.
Αλλα σορρυ, δε θα κυκλοφορω το καλοκαιρι με τις θερμοκρασιες που επικρατουν στο Ελλαντα με παντελονια και μπλουζακια μεχρι το λαιμο για να μην και καλα προκαλεσω τον οποιονδηποτε...Οπως ελεγε και η μαμα..."Φατε ματια ψαρια και κοιλια περιδρομο"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Μα νομίζω είπα οτι υπάρχουν και κοπέλες που δεν το κάνουν για να προκαλέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλα σορρυ, δε θα κυκλοφορω το καλοκαιρι με τις θερμοκρασιες που επικρατουν στο Ελλαντα με παντελονια και μπλουζακια μεχρι το λαιμο για να μην και καλα προκαλεσω τον οποιονδηποτε..
καλα και εγω πως κυκλφορω με απλο τ σιρτ και καλοκαιρινο παντελονι μεχρι κατω?ή το πολυ βερμουδα?
και ειμαι μια χαρα?και παχθσαρκος που ζεσταινεται πιο πολυ με 20-30 κιλα παραπανω?
οι γυναικες γενικα μην το ξεχναμε ειναι πιο κρυες απο τους ανδρες...οι ανδρες κρυωνουν πιο δυσκολα...
εγω παντα ημουν πολυ ζεστος-πιανω σοκολατα στα δαχτυλα και σε κανα λεπτο αρχιζει να λιωνει...
οι περισσοτερες γυναικες ειναι κρυουλιαρες...η αδελφη μου πχ δεν ζεσταινει καρεκλα καιεναν αιωνα να κατσει επανω..μην μιλησουμε για κρυα ακρα και κρυα ποδια..

οποτε πως ξαφνικα ζεσταινονται πολυ και θελουν να πεταξουν εξω?
εγω δει με αερα και βροχη νεαρες με μινι..και απορω..δεν κρυωνει?τα πετανε εξω παντωος καιρου πολλες..


ξαφνικα ζεσταινονται οι γυναικες πιο πολυ απο τους ανδρες?δουλευομαστε?

ευκαιρια βρισκουν οι γυναικες να πεταξουν εξω....


Μα νομίζω είπα οτι υπάρχουν και κοπέλες που δεν το κάνουν για να προκαλέσουν...

ναι..φορανε μινι και ντεκολτε και στενα μπλουζακια γιατι ζεσταινονται και οχι για να προκαλεσουν...που τα πουλατε αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι..φορανε μινι και ντεκολτε και στενα μπλουζακια γιατι ζεσταινονται και οχι για να προκαλεσουν...που τα πουλατε αυτα?

αυτό και αυτόνα καταλάβω ότι προκαλούν.

αυτό ή αυτό όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Well said, Evil.
Seriously, γυναικες ειμαστε και ασχολουμαστε με τα ρουχα μας.
Και καποια απο αυτα ειναι πιο αποκαλυπτικα αλλα μας αρεσουν σαν ρουχα, οχι σαν ευκαιρια για επιδειξη. Φετος πχ φορανε ολες μινι και σορτσακια, και ειναι και παρα πολυ ωραια. Και δεν θα τα φορεσω επειδη υπαρχουν και λιγουρια; Σορυ κιολας, ρουχο ειναι, αν εσενα σου σηκωθηκε δε φταινε τα ρουχα μου, εσυ εισαι λιγο ευκολος.
Και στο κατω κατω θελω και να αρεσω, κι εσυ το ιδιο θες απλα δεν εχεις τοσους τροπους να το κανεις. Αλλα το οτι φοραω ντεκολτε δε σημαινει πως μ'αρεσει να πρεπει να σε σκουντηξω για να με ακουσεις οταν σου μιλαω. Υπαρχει ενα οριο και το λενε 'καλοι τροποι'.
ΥΠΟ ΤΟΝ ΟΡΟ οτι δεν το χω παρακανει (βλεπε απο πανω) και οτι η γενικοτερη εντυπωση που δινω δεν ειναι αυτη της... πως αλλιως να το πω.. αναφτρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτό και αυτόνα καταλάβω ότι προκαλούν.

αυτό ή αυτό όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προκαλεί.


ολα αυτα προκαλουν μια χαρα..δεν εισαι ανδρας..οτι ειναι μινι προκαλει...
τα τρια ειναι σουπερ μινι..το ενα ειναι καπως μιντι..

οτι δειχνει μπουτι προκαλει...ενεργοποιει το εργαλειο...τουλαχιστον σε εμενα..εκτος και οι ανδρες που κανετε παρεα ερεθιζονται δυσκολα ...δεν ξερω δεν ειμαστε ολοι ιδιοι;)

θα μας μαθουν τωρα οι γυναικες τι μας προκαλει..:mad::P
αφου δεν εχετε εργαλειο..μη μιλατε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θα μας μαθουν τωρα οι γυναικες τι μας προκαλει..:mad::P
αφου δεν εχετε εργαλειο..μη μιλατε.:D

δεν προσπαθώ να σου μάθω τίποτα [εκτός πιθανόν από στοιχειώδεις κανόνες διαλόγου]. Είπα δεν καταλαβαίνω. Το εξήγησες με τον παλιό "λίθινο" τρόπο

"Μπούτι έξω"==πρόκληση.

Αντιληπτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φαντασου τι γινεται στην παραλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι γυναικες με μαγιο με προκαλουν συχνα λιγοτερο απο μια γυναικα με μινι.. κουφο ε?

δεν ειναι απολυτο αυτο περι μπουτιου.απλα τα ρουχα που εδειξες ειναι ολα μινι φουστες που εξορισμου προκαλουν..ειδικα αν ειναι στενα ισια οπως ολα που εδειξες..τα μινι που δεν με προκαλουν τοσο ειναι τα ανοιχτα..σαν φουστανελα ενα πραγμα...

το στενο παντα προκαλει περισσοτερο...

οπως μια μινιφορουσα :D γυναικα με ψηλες δερματινες μποτες στιλετο και διχτυωτο καλσον πχ με με προκαλει περισσοτερο απο αν αν δε φοραει παπουτσια... ;)

ωχ...κανει ζεστη ρε παιδια..ή καποιος εκλεισε το αιρκοντισιον?πολυ ζεσταινομαι:P


η ελξη και ερωτας ειναι στο συνολο..κορμι και μυαλο...α βλεπεις μονο κορμι συνεχεια στο τελος δεν σου λεει τιποτα..το βλεπεις σαν τους γυναικολογους...ή τους χασαπηδες..μπουτι ή στηθος?:P

ισως πριν τα ειπα πολυ απολυτα...
α,και δεν ειπα να μην μας προκαλειτε..αν το θηλυκο δεν προκαλεσει το αρσενικο με διαφορους τροπους ποιος θα το προκαλεσει?κανονες της φυσης ειναι αυτες...αλλωστε μονο που υπαρχετε προκαλειτε..ακομα και μπουργκα να φορεσετε ..η γυναικα μυριζει..ειδικα η νεα..σε αναπαραγωγικη ηλικια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ακριβωωωως. Προκλητικη γυναικα και προκλητικα ρουχα δεν ειναι το ιδιο. Το θεμα ειναι να ξερεις πως να κινεισαι στο χωρο, οοοολα απο εκει κρινονται. Μπορεις να φορας ο,τι θες χωρις να προκαλεις, (προσεξε - αλλο προκαλω και αλλο αρεσω*), μπορεις και να προκαλεσεις φορωντας φορμα. Ο τροπος που λειτουργουν οι αντρες ειναι πολυ πολυ απλος.

*επισης αλλο σεξυ και αλλο προκλητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και να μην γερνει υπερβολικα η προκληση προς το σωματικο πεδιο...κοινως μην τα πεταει και ολα εξω..-δημοσιως εννοειται..γιατι στο σπιτι επιτρεπονται ολα..:D
θελει ρυθμιση...τα ξερετε αυτα εσεις οι γυναικες..:P


Ο τροπος που λειτουργουν οι αντρες ειναι πολυ πολυ απλος.
πώς τον ξερετε τον τροπο μας εσεις οι γυναικες...:D

προσωπικα το πιο προκλητικο για μενα ειναι να φοραει κατι διακριτικα προκλητικο μια γυναικα ,και να ειναι σοβαρη και καπως τυπικα αυστηρη οταν μου μιλαει,,"Σας παρακαλω κυριε ,τι θελετε?" εκει εχουμε εκρηξη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Bλεπω πιασατε συζητηση για βαθεια ντεκολτε και ειχαμε και θυματα στο τελος. Δεν πειραζει Αγγελε σε νοιωθω πραγματικα. :P

Οταν μια γυναικα φοραει βαθυ ντεκολτε και το εχει ειναι λιγο δυσκολο να κοιτας αριστερα και δεξια και να το παιξεις αδιαφορος. Και στην τελικη γιατι να το παιξεις αδιαφορος και να κοιτας αλλου για αλλου; Μηπως για τους καλους τροπους; Γιατι οσο αδιακριτο ειναι να κοιταει ενας αντρας το βαθυ ντεκολτε τοσο αδιακριτο ειναι και για μια γυναικα να το φορεσει. Στην τελικη αν θελει να δειχνει ομορφη και αποκαλυπτει με τα ρουχα της αλλες φορες περισσοτερα και αλλες φορες λιγοτερα γιατι να μην κοιταξει ενας αντρας ακριβως στα σημεια που εχει αναδειξει μια γυναικα την ομορφια της; Γιατι οταν ντυνεται ωραια μια γυναικα δεν λες ξαφνικα "πο-πο εφτιαξε το προσωπακι σου"αλλα εππειδη ακριβως ανεδειξε καποια σημεια του σωματος της.

Τελος εμεις οι αντρες δεν ψαχνουμε να βρουμε για ποιο λογο μια κοπελα εχει φορεσει βαθυ ντεκολτε ή μινι. Λογω ζεστης; Για να δειχνει ομορφη; Για να προκαλεσει; Ουτε που μας νοιαζει. Δεν ειναι κατι το οποιο πρεπει να ερευνησουμε για καποιο λογο. Εσεις μπορειτε να εχετε 1002 λογους να φορεσετε ενα βαθυ ντεκλτε αλλα στο τελος εμεις βλεπουμε ενα βαθυ ντεκολτε και δεν σκεφτομαστε "γιατι να το φορεσε αραγε;":P.

Αυτο που γινεται ενοχλητικο ομως ειναι να κοιτας αδιακριτα και επιτηδες συνεχεια. Βεβαια οι γυναικες θελουν να περναν αδιακριτες χωρις να φωρανε κατι διακριτικο ομως; Αυτο το εχω κανει και γω οχι πολλες φορες και ειναι μεγαλη καφριλια το παραδεχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τελικά οι γυναίκες σκεφτόμαστε υπερβολικά πολύ...
:P


ον τόπικ: όποιος μπορεί, ας μη κοιτάξει






Τι λέει; Κοιτάξαμε;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ίου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top