Τελικά τα εσώρουχα παίζουν ρόλο;

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν η συζήτηση έχει στραφεί μέχρι τώρα και στα αντρικά εσώρουχα αλλά για εσάς αυτά παίζουν ρόλο?
Το ίδιο είναι να σας έρθει για παράδειγμα ο καλός σας με μια .. σκελέα και το ίδιο με ένα μαύρο κατάμαυρο μποξεράκι?
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν η συζήτηση έχει στραφεί μέχρι τώρα και στα αντρικά εσώρουχα αλλά για εσάς αυτά παίζουν ρόλο?
Το ίδιο είναι να σας έρθει για παράδειγμα ο καλός σας με μια .. σκελέα και το ίδιο με ένα μαύρο κατάμαυρο μποξεράκι?
:P:P

Δεν τα λένε πλέον "σκελέες" χρυσή μου. :P Ονομάζονται thermal underwear και είναι ιδιαίτερα δημοφιλή στους μηχανόβιους... :whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν τα λένε πλέον "σκελέες" χρυσή μου. :P Ονομάζονται thermal underwear και είναι ιδιαίτερα δημοφιλή στους μηχανόβιους... :whistle:
Μηπως εννοει τα τυπου σκελεες λευκα αχαρα πιο κοντα εσωρουχα ; Και παλι, οι κλασσικες σκελεες δε συγκρινονται με αυτο που παρεθεσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχα χα..
Εγώ μιλούσα όμως για κάτι σαν και αυτό... :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χαχα χα..
Εγώ μιλούσα όμως για κάτι σαν και αυτό... :P :P

Πολύ δημοφιλής έχει γίνει αυτή η βράκα, αφού την ανάρτησε παραπάνω και η Cibi :D
(Τη σχισμή στον καβάλο την προσέξατε; ...:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πολύ δημοφιλής έχει γίνει αυτή η βράκα, αφού την ανάρτησε παραπάνω και η Cibi :D
(Τη σχισμή στον καβάλο την προσέξατε; ...:whistle:)

Δεν το ήξερα ότι είχε ξαναμπεί αφού δεν τα είδα όλα από την αρχή....
Άσε που εγώ το έψαχνα και με κόκκινες βούλες αλλά δεν είχε τέτοια εικόνα!:P
Πώς και δεν την προσέξαμε...
Και με στυλ, και λειτουργική!
Δυο σε ένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα εσώρουχα έχουν κι αυτά την ιστορία τους



Ποιος θυμάται τα μυτερά σουτιέν; :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ποιος θυμάται τα μυτερά σουτιέν; :P
χαλια ,,δεν τα μπορω με τιποτα..
τα ωραια σουτιεν ειναι οπως και τα στηθη..στρογγυλα μεγαλα και σφιχτά..:P
οχι μυτερα..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
H μαμα μου μου ελεγε πως τα γεμιζαν με βαμβακι και μερικες φορες για πλακα η μια πατουσε της αλλης τις μυτες μεσα, και γινονταν ρεζιλι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
χμμμμμ!!!!!

τα εσώρουχα παίζουν το ρόλο του παιχνιδιού στον έρωτα και το σεξ σε όσα ζευγάρια το γουστάρουν .... για τα υπόλοιπα ζευγάρια είναι απλώς ύφασμα........περιττά για το ερωτικό παιχνίδι;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Τα εσώρουχα έχουν κι αυτά την ιστορία τους



Ποιος θυμάται τα μυτερά σουτιέν; :P

ουαου! γι αυτο σε κατι ελληνικες ταινιες οι γυναικες εχουν μυτερο στηθος! παντα αναρωτιομουνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ουαου! γι αυτο σε κατι ελληνικες ταινιες οι γυναικες εχουν μυτερο στηθος! παντα αναρωτιομουνα....

αηδία είναι τα μυτερά σουτιέν


τα έχω συνδυάσει και με τη Madonna
ioou
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τελικα που κατα-ληξατε;
Να ξερω κι εγω η κακομοιρογλου.

Τα εσωρουχα παιζουνε ρολακι αλλα μονο
σε medium κωλους; :fool:

Αμα ειναι να το ριξω στις προτεινομενες σκελεες,
η να συμβουλευτω και κανενα ιντιμισιμι γκερλ
να παρω και στην μαντρουγκαντα (:redface:) τωρα που θα γινει
και γυναικα μου στις ωρες του ασιγαστου παθους (ριγω).

Διαθρυλειται στα κρυφα (:confused:) πως το πρωτιστως σπουδαιο ειναι
τα εσωρουχα να τα βγαζουμε, οχι να τα βαζουμε
πριν αναμετρηθουμε στους χορους των κορμιων μας...
..και συμφωνω απολυτως
(εν παραλληλω, συμφωνω και με τη θεωρια των διεγερσεων κατα βαλντερ
οποτε τιθεται το θεμα, τι ειναι μεγαλυτερης εντασης, το χαζευειν η το γδυττειν; :)).

Καποιοι μαλιστα, εχουν προτιμηση στο να τα σκιζουν
(παραπεμπει στο αμεσως επομενο σκισιμο και το μυαλο θελει
κι αυτο την προετοιμασια του :yes:)
αρκει να μη γινει προτεραιοτητα να σκιζουμε σωβρακα με
δοντια η χερια και μεχρι να γινει αυτο να εχει επελθει το ξεκ@@@υλωμα. :redface:

Τωρα αν μιλαμε για ενα pre-show των ματιων, νταξ καλο ειναι,
καθαρα να'ναι, αρωμα σουπλιν κι ας τα φοραει και γαμομπετοσαυρος.
Τι σε κοφτει εσενα αν ο αλλος εχει προτιμηση στις παχουλες
και οι παχουλες χορταινουν το ματι του με κυλοτα καταπελτη;

Δεν μπορω να μην ειμαι δεκτικος στη μοναδικη γενια ελληνοπαιδων
που δεν μεγαλωσε στην πεινα.
Θα πεινασει στην ωριμοτητα της…
...απο ψωμι η απο ερωτα, καμια σημασια...

Γι' αυτο επειδή σε θεματα γουστου, οταν προστιθεται και η κοντρα καποιου
με την αντιθετη αποψη, δεν υπαρχει τελος, αλλα μονο κοπωση ανταλλαγης επιχειρηματων...

συνεχιστε, με στυλ…

Μονο ως καλλιεργεια συγκρουσιακου υφους εχουν σημασια ολα αυτα.
Ο καθεις θα μεινει εις τα ιδια… (οπως ο λουμιδης στους καφεδες κι οχι στα τζελυ ποπς, π.χ.)

Συνεχιστε, ελευθερα….

γιατι τελικα τα εσωρουχα μπορει και να παιζουν ρολο
στο οτι ευνοουν την ξεδιπλωση (η την αναδιπλωση) των στυλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
πριν πω και γω την αποψη μου, θελω να πω κατι στον βαλντερ...
αγαπητε μου συγχαρητηρια για 2 λογους...
1ον.. για τις αντιληψεις σου... (και οχι, δεν κανω πλακα οπως συνηθιζω...)
2ον.. γιατι με τις εν λογω αποψεις σου κρατησες ζωντανο το θεμα για αρκετες σελιδες... (εστω και αθελα σου πιθανον...)

παμε τωρα στο ζουμι της υποθεσης...
αν και τα εχετε πει σχεδον ολα βασικα, αλλα τελος παντων...
μια γυναικα, ανεξαρτητα αν ειναι λεπτη ή λιγακι πιο ευσωμη(κατ'εμε, δεν ειναι σωστο να τις χαρακτηριζουμε χοντρες), πρεπει να νιωσει σεξυ και ποθητη απο μονη της πρωτα απ'ολα..
να τα βρει με τον εαυτο της..
μονο τοτε μπορει να το εξωτερικευσει αναλογως και να το εκπεμψει και στον εκαστοτε συντροφο της
τα εσωρουχα απλα ενισχυουν την ψυχολογια της
γιατι αν δεν νιωθει η ιδια καλα, θα ντραπει να εμφανιστει με εσωρουχα μπροστα σε εναν αντρα (δυστυχως γνωστο και ανιατο κομπλεξ), ή, ακομα και αν φορεσει αυτα που πιστευει η ιδια οτι ειναι τα καταλληλα για την περισταση, θα φαινονται αχαρα πανω της..
και δεν αναφερομαι αναγκαστικα σε σουπερ σεξυ εσωρουχα, σατεν, με δαντελες και κορδονακια...
μια γυναικα μπορει να ειναι σεξυ και να τρελανει με τον τροπο της εναν αντρα ακομα και με ενα απλο μονοχρωμο σουτιεν ή σλιπ αντιστοιχα...
αρκει να μπορεσει να το υποστηριξει καταλληλως με την ολη της τη συμπεριφορα και "γυναικεια πονηρια" κατα τη διαρκεια του ερωτικου παιχνιδιου...

θα μιλησω τωρα και για τους αντρες, αν και το θεμα αναφερεται κατα κυριο λογο για τις γυναικες...
προσωπικα δεν μου αρεσουν τα εσωρουχα τυπου σλιπ στους αντρες...
ισως γιατι μεχρι τωρα δεν εχω δει καποιον να το αναδεικνυει καταλληλα και να του ταιριαζει
προτιμω τα μποξερακια, ειτε τα αερινα, ειτε τα κολλητα, αναλογα τον σωματοτυπο του αντρα..
γιατι οπως και να το κανουμε δεν ταιριαζουν τα ιδια σε ολους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μετράνε τα εσώρουχα, αλλά δεν είναι καθοριστικά, γιατί κάποια στιγμή βγαίνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ε βέβαια το εσώρουχο μετράει!! χαχα φαντάσου να γδυθει η γκομενα και να φοράει την βράκα της γιαγιάς!!δεν λέει! :hehe:
Α!και ποτέ δεν σκίζουμε ωραία εσώρουχα!εκτος αν αξιζει τοοοοσο πολύ αυτό που επεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Ε βέβαια το εσώρουχο μετράει!! χαχα φαντάσου να γδυθει η γκομενα και να φοράει την βράκα της γιαγιάς!!δεν λέει! :hehe:
αν ειναι "γκομενα" σιγουρα...
ολα κ ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πιστευω οτι τα εσωρουχα μπορει να ειναι απλα η αφορμη να φουντωσει ο αντρας....κοφτα βρακακια,σεξυ σουτιεν με ωραιο σθητο περιεχομενο,ενα κορμακι ή ακομη και ζαρτιερες μπορουν να ειναι τελεια...πολλοι αντρες ευχαριστιουνται τη στιγμη που βγαζουν οαααααλα αυτα για να μεινουν face to face με το περιεχομενο τους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
πιστευω οτι τα εσωρουχα μπορει να ειναι απλα η αφορμη να φουντωσει ο αντρας....κοφτα βρακακια,σεξυ σουτιεν με ωραιο σθητο περιεχομενο

....
για μια βραδιά πάθους που θα σας αφήσει αναίστητους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πιστευω οτι τα εσωρουχα μπορει να ειναι απλα η αφορμη να φουντωσει ο αντρας....κοφτα βρακακια,σεξυ σουτιεν με ωραιο σθητο περιεχομενο,ενα κορμακι ή ακομη και ζαρτιερες μπορουν να ειναι τελεια
ή κατι καλυτερο και παραδοσιακοτερο..
χωρις εσωρουχα..

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top