Επάγγελμα ζιγκολό

Vixen

Νεοφερμένος

Ο Vixen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μαρινα δεν διαφωνω σε οτι λες απλως ειπα λιγα λογια απο αυτα που γνωριζω εγω για το θεμα, γιατι ακουγα διαφορα που ελεγαν τα υπολοιπα παιδια και για μενα οταν δεν εισαι λιγο πιο κοντα στο θεμα,ειναι λιγο καπως να λες οτι ακους.Δεν λεω να το ζησεις η να το κανεις για να εχεις καλυτερη αποψη,απλως το να εχεις μια γνωμη πιο αμεση απο ενα ατομο που το εχει κανει,ειναι πολυ καλυτερη απ το να λες οτι ακους απο δω κ απο κει!Εγω ειχα ενα γνωστο που δουλευε σε γραφειο κ ενας αλλος γνωστος που 2-3 φορες ειχε παει σε καφετεριες οπου γυναικες φευγουν μαζι με αντρες κ αυτο γινετε σε αυτα τα καφε και το εκανε αυτο γιατι του ειχε τυχει μια δυσκολη κ χρειαστηκε αμεσα χρηματα κ εκει ηταν η ευκολη λυση.οσο να νε 250 ευρο για να πας με μια κοπελα δεν ειναι λιγα!Το ειχα σκεφτει κ εγω να το κανω, ανετα για να πω τη αληθεια, αλλα μου ειπαν διαφορα τα παιδια που το εκαναν κ που το κανουν.Σε αυτο το κυκλωμα δυσκολα να μπεις κ δυσκολο να βγεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vixen

Νεοφερμένος

Ο Vixen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναι ετσι ειναι αλλα αν ηθελε να σταματησει αυτος απλα δεν θα μπορουσε!κ αυτο που λεω για νεαρες, ναι παιζουν κ αυτες, ενας φιλος μου το εχει κανει σε μαγαζι καφε νορμαλ κ γινετε αυτο εκει.καθεσαι για καφε,ερχετε σερβιτορος κ σε κερναει μπυρα απ τα κοριτσια. αν σου αρεσει η κοπελα πας στο τραπεζι της.κ δεν παιζουν γιαγαδιες μονο! ο φιλος μου του ειχε τυχει 28 χρονων καπου εκει κ οραιο γυναικακι!στο μισαωορο ειχα φυγει για ξενοδοχειο! 250 ευρο κ φιλικα καλο απογευμα!απλα!δυσκολο να χωθεις ομως σε αυτα!εγω εχο φιλο σε γραφειο αλλλα σε γραφειο δεν με ψηνει να παω.καλυτερα μονος να επιλεγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top