Ερωτικά sms στον/στην σύντροφο σας

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαλλον σε βλακες πεφτεις καλο μ! η τουλαχιστον, σε ολιγον ξενερωτους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Δε στέλνω και δε νομίζω οτι θα έστελνα ποτέ. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ απρόσωπο και απόμακρο.

Μεχρι καποια ηλικια πιστευω πως εχουν την πλακα τους.Στην ηλικια που ειμαι τωρα δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου στα 30 και μετα να στελνει ερωτικα sms..

Τι διαβάζω η γυναίκα...??? :P :D
Απρόσωπο κι απόμακρο ???
.....μέχρι κάποια ηλικία έχουν την πλάκα τους.....μπλαμπλαμπλα....να φανταστώ μετά τα 30.......( χωρίς παρεξήγηση ελπίζω :) ,τίποτα προσωπικό, απλά ως αφορμή)

Τα ερωτικά sms μάλλον...." απαραίτητα " θα μπορούσα να τα θεωρήσω. Εννοώ όμως , τα "καθαρά" ερωτικά (σεξουαλικού περιοχομένου) sms...;) :D .
'Αλλο τα :" μωρό μου...καρδιά μου......μάτια μου...εγώ αυτή τη στιγμή..να μωρέ, πώς να στο πω.... :hug: :galliko: ......"

Αυτά...ή....τα λες κανονικά δλδ τα περιγράφεις:" Κ@@@ μου....είμαι **** και έχω ####:whistle:...τώρα πού δεν είσαι...εδώ να :hump: :strong: :upside: :jumpy: :oops: :sorry:.....άρα πριν καλά-καλά λάβει το sms...:D έχει έρθει σπίτι...Ή....δεν τα λες καθόλου!!!

Κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα ( και μη γελάς εσύ...σε βλέπω:P :D )...αμα πρέπει να του εξηγήσεις .....τιιιιιι...θέεεεελεις να του πείς :whistle: "έκοψε η μαγιονέζα". Πάμε γι'άλλα !!!
Άκου...."πάρεεε αντικούκουουου..:mad: ". Να πάρει αυτός καλύτερα...γιατί μάλλον θα το χρειαστεί .;)

Και θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα ! :clapup: :whistle:
------------------------------------------------------------------- @Lorien

Καλα ειναι και τα προστυχα sms που και που. Οτι μας ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι κατα τετοιο τροπο, ευπροσδεκτο :)
------------------------------------------------------------------ Και όχι...,"πού και πού".....!!! :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ε εχω στειλει μερικες φορες,και μου εχουν στειλει

ειναι λιγες οι φορες,δεν μ αρεσουν τα μηνυματα,προτιμω cyber
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top