[Άνδρες] Ανδρικό Σαλόνι

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Για τις αλλες πιο πολυ το κανω..θελω να φαινομαι ωραιος..

1α καντο για σενα κ μετα για τισ αλλεσ κ στην τελικη δεν νομιζω αμα σε γουσταρει καποια να πει δεν τον 8ελω γιατι εχει πολυ τριχα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Για τις αλλες πιο πολυ το κανω..θελω να φαινομαι ωραιος..

Χτίσε προσωπικότητα(χιούμορ,κοινωνικότητα κλπ) και φρόντισε το σώμα σου(κάνοντας γυμναστική) και θα δεις κατά πόσο θα μετράνε κάποιες τρίχες στα πόδια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ρε οι γαμπες μου ειναι εντελως χαλια..Αυτο που μου κίνησε την περιεργεια για το ξυρισμα ηταν : οταν ειμασταν στην παραλια μια παρεα το εφερε η συζητηση και λεει μια κοπελα σε ενα αγορι ξυρισε λιγο τα ποδια σου ειναι λιγο χαλια..

Ω ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος. :hmm: Αν ήταν να ακούμε τη γνώμη της καθεμιάς καήκαμε. Βέβαια στην εποχή μας, οι έξυπνοι έχουν ανασφάλεια και οι ηλίθιοι αυτοπεποίθηση (Charles Bukowski).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ειναι υπερβολικα αντιαισθαιτικο να βλεπει η γκομενα τις ατσαλες τριχες στα ποδια..Εγω θα το κανω και οτι θελει ας γινει..αν το μετανιωσω εξαλλου θα βγουν παλι αρκετα γρηγορα..Για οσους ειναι πανω απο 18+ μπορει να φενεται καπως αλλα αν ερωτησεις ενα παιδι στην ηλικεια μου θα πει οκ δεν υπαρχει προβημα..Εχω και κολλητους που τις ξυριζουν και γκομενες αμετρητες..

Μια χαρά είναι, καθόλου αντιαισθητικό! Αντιθέτως σε πολλές κοπέλες αρέσει, άλλωστε ποια θα ήθελε ο γκόμενός της να ξυρίζει τα πόδια του από την στιγμή που ξυρίζει εκείνη τα δικά της; Απλά όχι, μετά όμως που θα βγουν δεν θα ναι όπως πριν και θα θέλει συχνό ξύρισμα, διότι τρίχα είναι μεγαλώνει γρήγορα. Οι γκόμενες πάντα θα ξυρίζονται, λογικό είναι, τώρα για τους κολλητούς τι να πω, δεν ξέρω προσωπικά δεν μαρέσει, αν σαρέσει σε σένα πάρε ένα ξυράφι, κερί, ταινία ότι θες και ξυρίσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Πάντως εφόσον το αποφάσισες προτείνω να μην χρησιμοποιήσεις ξυράφι γιατί μετά οι τρίχες θα βγουν πιο άγριες. Άσε που θα πρέπει κάθε 3-4 μέρες να το επαναλαμβάνεις. Χρησιμοποίησε καλύτερα κερί. Και θα κρατήσει περισσότερο το αποτέλεσμα και δε θα σου αγριέψει την τρίχα, αλλά με τον καιρό θα αραιώνει κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crooked

Νεοφερμένος

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Από που πηγάζει πως το άντρας = τρίχα τα καγκέλια και γυναίκα = δέρμα λείο και απαλό i'm your venus i'm your fire your desire που λέει και το τραγούδι είναι το φυσιολογικό. Δηλαδή αν ένας άντρας ξυρίζει το σώμα του ή περιποιείται τον εαυτό του είναι γυναικωτός; Μήπως όλα αυτά είναι απλά μερικές κοινωνικές συμβάσεις που μας έχουν περάσει στο μυαλό σαν φυσιολογικές; Δεν υπάρχει θέμα αν θέλει ο άντρας να ξυρίζεται ούτε και η γυναίκα να αφήνει το πόδι και την μασχάλη να γίνουν τροπικό δάσος. Ίσα ίσα που απλά πρέπει να εξυπηρετούν λόγους υγιεινής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά είναι ένας τύπος κάθε απόγευμα στη στάση λεωφορείου, που τον βλέπεις και λες ''ωραίο παιδί'' ξέρωγω. Μελαχρινός, ψηλός, με γένια, κομπλέ. Κοιτάζεις λίγο πιο κάτω, φοράει σορτσάκι και το πόδι είναι αποτριχωμένο με κερί τουλάχιστον.
Νταξ, ξενέρα. Τουλχ ξύρισε και τα γένια.
Γένια με αποτριχωμένη γάμπα δεν λέει κουκλίτσεμ.
Και φοράει και κάτι φωσφοριζέ nike λαχανί. ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Παιδιά είναι ένας τύπος κάθε απόγευμα στη στάση λεωφορείου, που τον βλέπεις και λες ''ωραίο παιδί'' ξέρωγω. Μελαχρινός, ψηλός, με γένια, κομπλέ. Κοιτάζεις λίγο πιο κάτω, φοράει σορτσάκι και το πόδι είναι αποτριχωμένο με κερί τουλάχιστον.
Νταξ, ξενέρα. Τουλχ ξύρισε και τα γένια.
Γένια με αποτριχωμένη γάμπα δεν λέει κουκλίτσεμ.
Και φοράει και κάτι φωσφοριζέ nike λαχανί. ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞ.

Κρίμα το παιδί, τόση ομορφιά χαμένη πηγαίνει. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Παιδιά είναι ένας τύπος κάθε απόγευμα στη στάση λεωφορείου, που τον βλέπεις και λες ''ωραίο παιδί'' ξέρωγω. Μελαχρινός, ψηλός, με γένια, κομπλέ. Κοιτάζεις λίγο πιο κάτω, φοράει σορτσάκι και το πόδι είναι αποτριχωμένο με κερί τουλάχιστον.
Νταξ, ξενέρα. Τουλχ ξύρισε και τα γένια.
Γένια με αποτριχωμένη γάμπα δεν λέει κουκλίτσεμ.
Και φοράει και κάτι φωσφοριζέ nike λαχανί. ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞ.

βλεπω αδιαφοροσ σ ειναι απαρατηρητοσ:whistle::redface:
τη σκαναρισμα καλε του εκανεσ:hehe::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
βλεπω αδιαφοροσ σ ειναι απαρατηρητοσ:whistle::redface:
τη σκαναρισμα καλε του εκανεσ:hehe::lol:

Ε νταξ με τέτοια παπούτσια δε περνάει απαρατήρητος.. .
Και είπαμε, ωραία μουρίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω..Θελω να νιωθω ωραιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω..Θελω να νιωθω ωραιος..

ετσι και αλλιως.χειμωνας ερχεται.και να τα ξυρισεις μονο εσυ θα τα βλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω..Θελω να νιωθω ωραιος..

Και επειδή θα ξυρίσεις τα πόδια σου με αυτόν τον τρόπο θα νιώθεις ωραίος; Το ωραίο διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο. Μπορείς να νιώθεις ωραίος και χωρίς να ξυρίσεις τα πόδια σου, αλλά άμα το θες τόσο εγώ πάω πάσο. Όντως τώρα που έρχεται χειμώνας, μόνο εσύ θα βλέπεις τα ξυρισμένα πόδια σου, μην σου πω πως πολλές κοπέλες θα τα ξυρίζουν μετά από δυο βδομάδες ξέρω γω που θα ναι σαν δάσος και απαιτείται ξύρισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα απλώς να κουρέψεις λίγο τις τρίχες, αφού τόσο πολύ σε ενοχλούν. Σε καμία περίπτωση δεν θα σε βοηθήσει το ξύρισμα, απλώς θα χειροτερέψει το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα στο forum , καταρχας πρωτα απο ολα να πω οτι ειμαι αγορι! Ναι ισως ακουγεται λιγο περιεργο αλλα θελω να βγαλω τα φρυδια μου διοτι γενικα εχω εντονη τριχοφυΐα σε αυτο το σημειο και επειδη μου το λενε και οι κολλητοι μου και το εχω καταλαβει και μονος μου οτι φενεται πολυ ασχημο..Προσπαθησα με τσιβιδακι λιγο αλλα δεν μου αρεσει δεν ξερω και ποναει και ειναι κουραστικο..Αν και ξερω οτι το τσιμπιδακι ειναι ο καλυτερος τροπος..Μηπως να πηγαινα σε ενα ειδικο η θα γινω ρεζιλη? Τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και άλλοι πάνε σε αισθητικό για τέτοιες δουλειές, κλείσε ένα ραντεβού και άντε, μην μείνεις και χωρίς φρύδια. Επίσης υπάρχουν και κρέμες για τα φρύδια που βάζεις για να μαλακώσουν και να μην σε πονάει τόσο όταν θα τα βγάζεις ή θα στα βγάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Xμμ αυτη η κρεμα που λες ισως με βοηθησει πολυ! Θα παω να παρω μια να δω! Ισα ισα να δωσω ενα ωραιο σχημα θελω να γινω ανθρωπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ισα ίσα το σχήμα να φτιάξεις όχι τίποτα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καπως ετσι :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
χαχαχαχαχα καλα δεν θελω και τοσο πολυ ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top