Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Friends! Έχω δει το κάθε επεισόδιο τουλάχιστον πέντε φορές και δεν προτίθεμαι να σταματήσω! Θεωρώ πως από πολλές απόψεις είναι το καλύτερο sitcom και όσα άλλα έχουν αποπειραθεί να το αντιγράψουν ή να το προσεγγίσουν έστω ( The Bing Bang Theory, How I Met Your Mother κλπ) απλώς απέτυχαν!
Οι ερμηνείες των ηθοποιών είναι υποδειγματικές για κωμωδία, το σενάριο καθόλου "τελματωμένο" ακόμη και στον 10ο κύκλο, ενώ βρίσκω ευρηματικό τον τρόπο που ακόμη και οι πιο δυσάρεστες καταστάσεις γίνονται ανάλαφρες και ευχάριστες!
ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΞΑΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Friends! Έχω δει το κάθε επεισόδιο τουλάχιστον πέντε φορές και δεν προτίθεμαι να σταματήσω! Θεωρώ πως από πολλές απόψεις είναι το καλύτερο sitcom και όσα άλλα έχουν αποπειραθεί να το αντιγράψουν ή να το προσεγγίσουν έστω ( The Bing Bang Theory, How I Met Your Mother κλπ) απλώς απέτυχαν!

Το How I Met Your Mother δε το λες με τη καμία αποτυχημένη αντιγραφή.Έχουν αρκετές ομοιότητες(όπως πολλές sitcom εδώ που τα λέμε)αλλά στέκεται μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, δείτε το Άγραφος Πίνακας (Tabula Rasa). Ψυχολογικό θρίλερ, γεμάτη μυστήριο. Εάν κρίνω απ' το πρώτο επεισόδιο, προβλέπεται να 'ναι δυνατή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ξανά είδα το Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο του Ρώμα. Τη λατρεύω αυτή τη σειρά κι ας μην έκανε επιτυχία. <3
Και ένα ωραίο τραγούδι:
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
ο Χάρης, είναι χαρισματικός ηθοποιός, με ό,τι καταπιάνεται το κάνει διαχρονική επιτυχία, μου αρέσει πολύ, σε κάνει να ξεχνάς ή να θυμάσαι την άσχημη πραγματικότητα με τον ιδιαίτερο τρόπο που ερμηνεύει τον ρόλο του :yes:
 

Loozen

Νεοφερμένος

Ο Loozen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
House Αν και παρατησα την δωδεκατη φορα , στην πεμπτη σεζον και μπηκα εδω ( σαν προοδο το παιρνω .... )
The Office ( US ) Ευφυεστατη !
Breaking Bad Πολυ δυνατη , αλλα ηταν μονο για μια φορα . Πολυ ενταση και βια .
Και μερικα κλικ πιο κατω Newsroom , Studio 60 , Suits ( μεχρι την τεταρτη η πεμπτη σεζον ( μετα το ξεχειλωσανε ) , Leverage , Silicon Valley .
Και φυσικα οι Παντρεμενοι , ναναι καλα ολοι τους , ειδικα ο Καφετζοπουλος . Μου φτιαχνανε τη διαθεση σε ζορικους καιρους .
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Από ελληνικές σειρές είμαι ανάμεσα στο παρα πεντε και στους δυο ξενους
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top