Ιερά Μυστήρια

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...σε κάποιο κανάλι της τηλεόρασης όμως???
δε διαφωνώ, αλλά νταξ. Δεν είναι εφορία (εκεί θα το έκανα με τα χίλια). Στη τελική, χαλάς αυτό το εύφορο συναίσθημα που σε διακατέχει και μόνο με τη σκέψη ότι θα φορέσεις νυφικό και θα κοιτάνε όλοι εσένα, φορ ε τσέιντζ:D
Θα το δεις και όταν θα γίνεις νονός: οι γονείς του παιδιού θα σε κοιτάνε με ένα λυπημένο κουταβίστικο ύφος που θα ενδώσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αντίθετα πιστεύω οτι είναι πολύ χειρότερο να το βιώνεις αυτό στην εκκλησία παρά στην εφορία...

σίγουρα θα ενδώσω αλλά θα το κάνω γήπεδο εκει μεσα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σίγουρα θα ενδώσω αλλά θα το κάνω γήπεδο εκει μεσα...!!!
πλιζ, θέλω να έρθω κι εγώ να το δω:D .

δε χρειάζεται να μου το ανταποδώσεις στο δικό μου γάμο, θα ξεχαστεί ο δικός μου και θα φωνάζει "γκολ" αντί για "i do".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάντως συμφωνώ με την underwater! είμαι που είμαι αλλού για αλλού σε σχέση με τη θρησκεία άμα μου κόψουν και το τζερτζελο για δημαρχείο γραμμή :P

Φουνες ποια είναι η μπέμπα ??? [ότι θυμάμαι χαίρομαι εγώ!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top