Ο αγενής ταξιτζής

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
μαλάκας ήταν όχι αγενής.

βρίσκουν και τα κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
μαλάκας ήταν όχι αγενής.

βρίσκουν και τα κάνουν.

Αλλος ειναι ο μαλακας
Δεν βρισκουν και τα κανουν
Απλα τα κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αλλος ειναι ο μαλακας
Δεν βρισκουν και τα κανουν
Απλα τα κανουν


τα κάνουν εκεί που τους παίρνει.

αυτός ήταν ο μαλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Και θα αναγκαστώ να πάρω ταξί την Δευτέρα το πρωι, για να πάω να δώσω το μάθημα... >.<
Come,now :) :console: :hug: Δεν είναι όλοι έτσι ^^ Απλά εσύ φρόντιζε να τηρείς τις επιφυλάξεις σου και οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Shock.. :eek: Νιώθω τυχερή που εμένα οι ταξιτζίδες απλώς θέλουν να με παντρέψουν συνήθως με κάποιο γιο-ανηψιό για να μείνω λένε στην πόλη τους. Σε μια μέρα είχα διπλό τέτοιο κρούσμα, ο ένας μου έδειξε και φωτό και μου τραγουδούσε. :P

Αλήθεια είναι σοκαριστικό. Αυτό με το τηλέφωνο είναι καλό, επίσης ΠΑΝΤΑ να κοιτάτε τον αριθμό του ταξί που μπήκατε το ίδιο και τις πινακίδες του. Εγώ τα στέλνω και με sms στην αδερφή μου συνήθως όταν παίρνω ταξί περίεργες ώρες ή σε απομακρυσμένες περιοχές. Αν και πλέον είναι σπάνιες οι φορές που θα πάρω ταξί, δεν τη χαλάω αυτή τη ρουτίνα. Κι εγώ να μην τη γλυτώσω, θα τον πιάσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Με το TAXIBEAT νομίζω εκμηδενίζεται ο κίνδυνος... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Με το TAXIBEAT νομίζω εκμηδενίζεται ο κίνδυνος... :)
Πώς ακριβώς λειτουργεί αυτό το πράγμα ρε παιδιά; Είναι κάποιο site;

Αν κάποιος π.χ. έχει ίντερνετ στο κινητό του μπορεί να καλέσει ταξί ενώ είναι έξω;
Ποια η διαφορά τους με τα ραδιοταξί,δεν έχουν την επιπλέον χρέωση;;

Όσο για αυτό που έβαλε η Διοτίμα,μιλάμε πραγματικά τρομακτική εμπειρία.

Μια πρών καθηγήτρια μου γύρω στα 30, μου είχε περιγράψει μια εμπειρία επίθεσης και απόπειρας βιασμού.
Δεν ήταν σε ταξί. Αλλά σε σπίτι που πήγαινε να κάνει μάθημα σε παιδί [ήταν γύρω στα 20 τότε]
Ο πατέρας του παιδιού. Το άκουγα και δεν πίστευα στα αυτιά μου. Έκανε χρόνια να το ξεπεράσει!

Αυτά τα πράγματα γίνονται καθημερινά και σκεφτείτε πόσα ακόμα γεγονότα συμβαίνουν που δεν ξέρουμε,
ή δεν μας έχουν πεί ποτέ.

Μετά που διάβασα το άρθρο θα φροντίζω πριν μπαίνω σε ταξί να παίρνω πάντα τον αριθμό κυκλοφορίας και να τον στέλνω με μήνυμα.
Πραγματικά τραγικές καταστάσεις. Και ποτέ δεν καθόμαστε μπροστά. Τα μάτια μας 14. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πώς ακριβώς λειτουργεί αυτό το πράγμα ρε παιδιά; Είναι κάποιο site;

Μπες εδώ και θα δεις..: https://taxibeat.gr/

Αντιγραφή από εκεί μέσα:
Εσύ επιλέγεις τον Taxibeat οδηγό σου

Για πρώτη φορά, εσύ, ως επιβάτης επιλέγεις ποιόν οδηγό ταξί θα καλέσεις για να σε εξυπηρετήσει, με βάση τις ανάγκες και τις προτιμήσεις σου. Επιλέγεις τον οδηγό ταξί με την υψηλότερη βαθμολογία από άλλους Taxibeaters, το καλύτερο αυτοκίνητο, τις υπηρεσίες που σου προσφέρονται, ή απλά τον πιο κοντινό επειδή βιάζεσαι.
Κάνεις τη διαδρομή με τον προσωπικό σου οδηγό ταξί και στο τέλος τον βαθμολογείς.
ΔΩΡΕΑΝ! Δεν πληρώνεις τίποτα περισσότερο από ότι θα πλήρωνες αν είχες βρει το ταξί στο δρόμο

Σημείωση από εμένα που το χρησιμοποιώ: Οι ταξιτζήδες που το χρησιμοποιούν επειδή ελέγχονται, είναι πολύ ευγενικοί, δεν σε ενοχλούν, ούτε σου μιλάνε για διάφορα, ξέρουν ότι θα βαθμολογηθούν και γνωρίζεις από πριν ακόμα και το αυτοκίνητο του οδηγού. Δεν χρεώνεσαι καθόλου παραπάνω, όπως στο ραδιοταξί. Είναι φοβερό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε κάτι τέτοιους πρέπει να τους χέζεις τα ράμματα όχι να τους ρωτάς γιατί είναι αγενείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως οι οδηγοί λεωφορείων είναι αγενείς, όχι οι ταξιτζήδες. :P
Όταν μας είχαν κόψει το σχολικό και πηγαίναμε με τη συγκοινωνία, ήταν ένας οδηγός, που όταν μια γριά ήθελε να κατέβει την έβρισε επειδή κράταγε πάνω της 20άρικο και δεν είχε ψιλά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Από τότε που το διάβασα, έπαψα να κάθομαι στο μπροστινό κάθισμα. Και εννοείται πέπερ σπρέι στην τσάντα (όχι ότι δεν το χω πάντα μαζί :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Γιατί τα βάζετε με τους αγενείς ταξιτζίδες; Το να είσαι ταξιτζής είναι τρόπος ζωής, δεν είναι επάγγελμα.
Σημασία δεν έχει να είσαι ευγενικός οπωσδήποτε αλλά να είσαι αυθεντικός.
Προσωπικά, αυτή η αγένεια δεν με ενοχλεί παρά αν προσπαθεί να με πονηρέψει στα ρέστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σιγουροι ειστε οτι οι ταξιτζιδες ειναι αγενεις και παραξενοι;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χμμ πριν λίγες μέρες γύρω στις 6 το απόγευμα ήθελα να πάω Μοναστηράκι αλλά λόγω της υπέρβαρης βαλίτσας μου έπρεπε να πάρω ταξί μέχρι εκεί. Πρώτη μου φορά γι αυτό και θα την διηγηθώ. Είπα λοιπόν και σε μια φίλη να έρθει να πάμε μαζί μιας κι εκείνη έφευγε εκείνη τη μέρα για τις διακοπές. Σταματήσαμε λοιπόν το ταξί, ήταν ένας πολύ συμπαθητικός νεαρός που μας βοήθησε να βάλουμε τα πράγματα στο πορτ παγκαζ. Μπαίνουμε μέσα λοιπόν, αυτός μας ρώτησε που πάμε και εγω με τη φίλη μου αρχίζαμε να λέμε μαλακιες να περνάει η ώρα. Σε κάποια φάση μπαίνει στη συζήτηση και αυτός και μας ρωτάει από που είμαστε, ποτέ φεύγουμε, τι σπουδάζουμε. Του απαντάω : "νομική" και λέει "αααα μάλιστα. Πρέπει να ήσουν φυτό μεγάλο ε;" Του κάνω "για να περάσεις εκεί διαβάζεις τα αντερα σου αλλά δε σημαίνει ότι δε βγαίνεις έξω!" Και μου απαντάει: "μμμ καλά. Ξέρω εγω γιατί η βαλίτσα σου ειναι βαριά. Μεταφέρεις το χώμα σου παντού ε;" Εγω να τα έχω πάρει λίγο και να μην απαντώ. Μετά του λέμε ότι είμαστε από νησί και ζούμε από τους τουρίστες κι αυτός λέει "και δε μου φαινοσασταν τέτοιες κοπέλες, να περιμένετε τους τουρίστες για να δείτε άσπρη μέρα!" Ααααααααααα. Τι μας περάσατε του λέω; Είμαι και ευέξαπτη, άστα βραστα. Όλα βέβαια σε περιπαικτικό ύφος γιατί δεν είχα καταλάβει αν όντως ήταν ειρωνας ή τα έλεγε στην πλάκα. Εγω είχα πειραχτεί όμως. Φτάνουμε λοιπόν Μοναστηράκι, μας κατεβάζει τις βαλίτσες και μου λέει "δεν πιστεύω να παρεξήγησες... " του σκάω κι εγω ένα χαμόγελο και φεύγω. Νταξ μωρε, καλουλης ήταν, δε θα τον έλεγα αγενή τελικά :) :)

Πάντως επειδή διάβασα για γιαγιάδες και παππούδες ειναι ο,τι χειρότερο να τύχεις σε αυτούς. Μια φορά δεν είχα μάθημα και έφυγα λίγο νωρίτερα από τη σχολή, γύρω στις 11. Παίρνω λοιπόν το λεωφορείο το οποίο ήταν κατα παράξενο λογο για αυτή την ώρα γεμάτο αλλά όλοι κάθονταν και ακούγεται ένας γέρος από το βάθος να λέει "καλά, ειναι δυνατόν να σχολάνε όλοι από τις δουλειές τους 11 η ωρα το πρωί; Δεν ντρέπονται; Ο κόσμος παίρνει το λεωφορείο 2 η ωρα αλλά τι να πει κανείς η σημερινή νεολαία......" WTF? θα μου πει και τι ωρα θα πάω σπίτι μου;;;
Μια άλλη μέρα στο 608 (φίσκα κλασικά) ειναι στη σειρά μια γιαγιά στην πόρτα, εγω από πίσω και ένας νεαρός πίσω μου. Αυτός να έχει πατήσει το κουμπί να κατέβει και να λέει στη γιαγιά να κατέβει για να βγει και να ξανά ανεβεί μετά. "Οοοοοοοοχι νεαρέ! Έπρεπε να είχες προνοήσει!" "Τι να προνοησω μωρή καριο... γαμω την που... κλπ" της κάνω κι εγω "σας παρακαλώ, το παιδί έχει πατήσει το κουμπί!" Κι αυτή "δε με νοιάζει, είμαι γριά γυναίκα δεν μπορώ όταν του καπνίσει του καθενός να μετακινούμαι!!"
Και το αποκορύφωμα στο οποίο έβγαλα και λόγο :P
Στο καράβι εγω μαζί με 4-5 παιδιά και τις βαλίτσες του ο καθένας περιμένουμε το ασανσέρ. Μπαίνουμε μέσα και γεμίζει, δε χωράει ούτε 2χρονο. Σταματάμε σε έναν όροφο και ειναι μια γιαγιά που θέλει να μπει. Της λέμε ευγενικά ότι δε χωράει και πρέπει να περιμένει το επόμενο. Σημειωτέον η γιαγιά αυτή κρατούσε ένα μπαστουνάκι και ήταν κοτσονατη, μια χαρά φαινόταν και από κει που ήταν έπρεπε να κατέβει καμία 10αρια το πολύ σκαλιά. Αυτή να επιμενειιιιι "μα κάντε λίγο πιο κει, στριμωχτείτε!" Ε τα παίρνω κι εγω και της λέω "ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ??? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΙΤΣΑ!!!" Και τι μου λέει;; "Εγω περπατάω με μπαστούνι!!!" Εεεεε να χεσω τα μπαστούνια σου και σένα. Από μέσα μου το είπα αυτό :P "άκουστε με, ο,τι δυσκολία έχετε εσείς κυρία μου με το μπαστούνι σας έχουμε κι εμείς με τα βάρη που κουβαλάμε, γι αυτό ή θα περιμένετε ή θα κατεβείτε με τις σκάλες, διαλέξτε!!!" της λέω και κλείνει η πόρτα. Εεεεε μα πια! Προσωπικά τη θέση μου θα τη δώσω σε αυτούς που βλέπω ότι έχουν ανάγκη αλλά όταν έρχεται ο άλλος, γέρος ή μη να ΑΠΑΙΤΕΙ να σηκωθείς χωρίς μάλιστα να έχει πρόβλημα, όχι μόνο δε θα σηκωθώ αλλά θα στρογγυλοκατσω επιδεικτικά κιόλας! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κουβέντα με ταξιτζή,
"Με τι ασχολείσαι παλικάρι?"
"Πληροφορική"
"Πληροφορική ε? Να σου πως έχει χαλάσει εδώ και 2 μέρες το ράδιο, δε το ρίχνεις μια ματιά?
Ντόινγκ!!! Τραβάω έξω το ράδιο και έχει βγει το καλώδιο της τροφοδοσίας. Κάθομαι κανένα πεντάλεπτο εκεί και κάνω πως ξαχουλεύω, και μετά ξανασυνδέω το καλώδιο και το ράδιο δουλεύει.
"Πω μπράβο ρε παλικάρι ήταν μεγάλη η ζημιά?"
"Άστα ευτυχώς το πέτυχα νωρίς, αλλιώς θα καιγόταν ολόκληρο και θα ήσουν για νέο."
" Μπράβο ρε γαμώτο! φτάσαμε"
"Πόσο είναι"
"5 ευρώ αλλά είναι κερασμένα!"
"Να σαι καλά."

Στα αστικά αυτό που μου τη δίνει περισσότερο είναι όταν είμαστε τίγκα και κάνει στάση και απέξω είναι άλλοι 15 και έχουν την απάιτηση να μπούνε όλοι χωράνε δε χωράνε. Ακούγεται σε κάποια στίγμη και η χαρακτηριστική γριά "Κάντε λίγο να ανέβουμε κι εμείς". Ένα άλλο που μου τη σπάει είναι ο κλασσικός τύπος/τύπισσα με τα ακουσικά στα αυτιά και το κινητό στο χέρι, που είτε πάει και κάθεται μπροστά στο μηχάνημα με τα εισιτήρια και φυσικά βρίσκεται στο κόσμο του, ή πάει και κάθεται μπροστά στη πόρτα με γεμάτο λεωφορίο και στη στάση αντί να κατέβει για να κατέβουν οι από μέσα και να ξανανέβει κάθεται σα το χάνο και κοιτάει τον ορίζοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ένα είναι το χειρότερο πράγμα στα μέσα. Να χεις άδειο λεοφορείο ή μετρό ( συνήθως μετρό ) και να χεις έναν ηλίθιο να χει αράξει φαρδύς πλατύς πάνω στον κεντρικό στύλο που είναι για να κρατιέσαι. Και να σε βλέπουν να κρατιέσαι από κει δε τους χαλάει πολλούς προτιμούν να ξαπλώσουν πάνω στο χέρι σου παρά να ξεβολευτούν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Επιτρέψτε μου να αναφέρω μερικά περιστατικά από ταξιτζήδες σε άλλες χώρες.

Μεγάλη Βρετανία
Έλληνας που έκανε εκεί μεταπτυχιακό, ξεκινά να πάει για συνέντευξη για πρόσληψη σε δουλειά. Παίρνει λάθος λεωφορείο και βρίσκεται σε άσχετη περιοχή. Η ώρα περνά, δεν λέει να καθυστερήσεις στη συνέντευξη, παίρνει ταξί. Για τη διεύθυνση δείχνει στον ταξιτζή το mail που τον καλούσαν. Κοιτάει στο πορτοφόλι του, βλέπει ότι έχει μόνο 7 λίρες και λέει στον οδηγό: "Έχω μόνο 7 λίρες, μόλις τις γράψει το ρολόι θα κατέβω και θα πάω με τα πόδια. Και ο ταξιτζής: "Όχι βέβαια, πηγαίνεις για να βρεις δουλειά και θα σε αφήσω στο δρόμο; Θα σε πάω στον προορισμό σου και τα παραπάνω χρήματα τα κερνάω εγώ".

Τουρκία (Πόλη) 1
Ήμουνα στο γυμνάσιο και πήγα στην Πόλη με τους γονείς μου. Πήραμε ταξί για να πάμε κάπου. Είπαμε διεύθυνση, αλλά ο οδηγός δεν ήξερε καλά το δρόμο και μας έκανε κάποιους άσχετους κύκλους μέχρι τον προορισμό μας. Το ρολόι έδειξε (ας πούμε) 10. Ο ταξιτζής είπε: "Θα σας πάρω 8 γιατί οι κύκλοι ήταν δικό μου λάθος".

Τουρκία (Πόλη) 2
Στο ίδιο ταξίδι. Μια κυρία της παρέας μας ξέχασε την τσάντα της στο ταξί που την έφερε το βράδυ στο ξενοδοχείο. Χτυπιότανε γιατί είχε μέσα χρήματα, ταυτότητες, διαβατήρια και πιστωτικές κάρτες. Σε λίγη ώρα την ειδοποιούν από τη ρεσεψιόν ότι τους τηλεφώνησε ο ταξιτζής και φέρνει την τσάντα στο ξενοδοχείο.


Υ.Γ. Συγκρίσεις και σχόλια επαφίενται ως άσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Κάπως παρεμφερές: στο ταξί εσείς κάθεστε στο μπροστινό ή στα πίσω καθίσματα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top