Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,043 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Copa Amerika 2019

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 22:27, 14-06-19:

Ακόμα δεν έχουμε ανοίξει θέμα για αυτό και παίζουν στις 3 το βράδυ;

Λοιπόν έχουμε και λέμε

Όμιλος Α

• Βολιβία

• Βενεζουέλα

• Βραζιλία

• Περού

Όμιλος Β

• Αργεντινή

• Παραγουάη

• Κολομβία

• Κατάρ

Όμιλος Γ

• Εκουαδόρ

• Ουρουγουάη

• Χιλή

• Ιαπωνία

Εσείς ποιος λέτε να το πάρει;

Στον επόμενο γύρο προκρίνονται οι ομάδες που βγήκαν πρώτες και δεύτερες (6) και οι 2 καλύτερες που βγήκαν 3ες σύνολο 8
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,183 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:39, 14-06-19:

Τη διοργάνωση θα τη δειξει η ΕΡΤ ΣΠΟΡΤ
1
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 22:42, 14-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Τη διοργάνωση θα τη δειξει η ΕΡΤ ΣΠΟΡΤ

ωραία ξενύχτια μέχρι τον τελικό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,183 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:54, 16-06-19:

Μου κάνει εντύπωσει ότι τα γήπεδα είναι άδεια.. Καμία σχέση με το euro.
Παράθεση

charmander

Δραστήριο Μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O charmander έγραψε: στις 00:06, 17-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Μου κάνει εντύπωσει ότι τα γήπεδα είναι άδεια.. Καμία σχέση με το euro.
Για μένα θα έπρεπε η διοργάνωση του κυπέλλου Αμερικής να ήταν ενιαία. Δηλαδή να μην υπάρχει το gold cup για τις χώρες της βόρειας και κεντρικής Αμερικής και το κοπα αμερικα για τις χώρες της Λατινικής Αμερικής αλλά να είναι όλες σε ένα. Θα ήταν πιο ενδιαφέρον η Αργεντινή,Βραζιλια,Ουραγουαη να παίζουν στην ίδια διοργάνωση με τις ΗΠΑ και το Μεξικό παρα με την Ιαπωνία και το Κατάρ. Ίσως έτσι να προσέλκυσε κόσμο πιο πολύ.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:14, 17-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από charmander
Για μένα θα έπρεπε η διοργάνωση του κυπέλλου Αμερικής να ήταν ενιαία. Δηλαδή να μην υπάρχει το gold cup για τις χώρες της βόρειας και κεντρικής Αμερικής και το κοπα αμερικα για τις χώρες της Λατινικής Αμερικής αλλά να είναι όλες σε ένα. Θα ήταν πιο ενδιαφέρον η Αργεντινή,Βραζιλια,Ουραγουαη να παίζουν στην ίδια διοργάνωση με τις ΗΠΑ και το Μεξικό παρα με την Ιαπωνία και το Κατάρ. Ίσως έτσι να προσέλκυσε κόσμο πιο πολύ.
Για μένα τα euro, copa America, copa afriká δεν έχουν λόγω ύπαρξης. Πρέπει το μουντιαλ να γίνονται καθε 2 χρονια και στο ενδοιάμεσο να γόνονται τα προκριματικα για το μουντιαλ ανά περιοχή στο παγκόσμιο χάρτη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Eurovision 2019 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 308 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-19 στις 19:57.
    • Ευρωεκλογές 2019 - Από Volkswagen Fan
      Το θέμα έχει λάβει 175 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-19 στις 18:10.
    • Oscars 2019 - Από Eileen
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-19 στις 16:56.
    • Euroscola 2019 - Από Χριστιαννα
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενικό Λύκειο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-18 στις 20:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα