Τα νέα παιδιά δεν έχουν ιδέα από παλιά παιχνίδια

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
αχαχχαχαχαχαχαχχα!! Τέλειοοο!
Και εγώ την είχα δει αστυνόμος Σαΐνης κάποτε,
αλλά εγώ ήμουν του... μεταφυσικού ρεπερτορίου...:P
Ψάχναμε με κάτι άλλες ¨συνεργάτιδες¨ εγκαταλελειμμένα κτίρια
και τα βάζαμε με ..πνεύματα και φαντάσματα! :hehe:
Η ψεύτρα της παρέας (όλες οι παρέες είχαν και μια ψεύτρα) όλο ¨μάθαινε¨ από τις πηγές της ιστορίες-θρίλερ μεταφυσικής τρέλλας
για τα σπίτια -θρύλους
και εμείς τα χαϊβάνια την παρακολουθούσαμε με το στόμα ανοιχτό, συγκλονισμένοι!
Μπορώ να πω ότι έκανα ότι την πιστεύω, για να συνεχίσει να λέει..πάντα μου ασκούσαν μεγάλη γοητεία τα goth! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
κ εγω την ειχα δει μικρη εξερευνητρια .....καπως ετσι ειχα ανοιξει το κεφαλι μου...ειχα σπασει το ποδι μου...το χερι μου...:redface:
κ φυσικα δεν ξεχνω την εξερευνηση στην ντουλαπα της μαμας στα πλαισια του ερωτηματος τι ειναι γυναικα;;;:hmm:φυσικα δεν εβρισκα κανεναν λογο για να μην βαζω τα κραγιον της σε ολο το προσωπο:clapup::-* και η μεγαλη δοκιμασια ...τα τακουνια της.....ε τι;;;να μην εκανα προπονησεις στο αθλημα;;;:strong:κ ολα αυτα μεχρι να ακουσω την τσιριδα της ....γινομουν καπνος:baby::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 271 μηνύματα.

Μα φυσικά ΤΑΠΕΣ POKEMON !


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Ρε που τα θυμηθήκατε όλα αυτά?
Απειρες ώρες playmobil με την αδερφή μου (τους διοργανώναμε από αγώνες στίβου, μέχρι καλλιστεία),το καθένα είχε το δικό του χαρακτήρα και όνομα βέβαια..
Τα πόνυ τα ψιλοβαριόμουνα, αλλά είχα μέχρι και στάνη για αυτά!! Το ίδιο και με τον ιπτάμενο Λούη! γενικότερα βαριόμουν εύκολα όταν δεν μπορούσα να χρησιμοποιήσω την φαντασία μου..
Τρελά κέφια έκανα και με την κούκλα "baby doll", που το τάιζα και κατούραγε (15 χρόνια πριν είχε τρελή πέραση)
Ευχούλιδες είχαμε πολλούς, μέχρι που η αδερφη μου μου πε οτι είναι του σατανά και δεν τα ξανάγγιξα (είδατε τι τραβάγαμε τα μικρότερα αδέρφια??)
Κλασικά μάζευα ότι κάρτες και στάμπες είχαν τα δρακουλίνια/πατατάκια.. ή τα αυτοκόλλητα της κουκου ρούκου..

Αλλά απο όοοοολα τα παιχνίδια, το καλύτερο ήταν οι αλλάνες που παίζαμε μέχρι αργά.. Αγόρια, κορίτσια όλοι μαζί..
και στις κλασικές κόντρες μας, τα κορίτσια φωνάζαμε "κορίτσια ιππότες, αγόρια μαύρες κότες".. και τα αγόρια "κορίτσια ρομπότ, αγόρια φέρυ μποτ"..

Εεε ρε εποχές... (μιλάω λες και χουν περάσει 50 χρόνια..) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.

Μα φυσικά ΤΑΠΕΣ POKEMON !



αχου τι μου θυμισες τωρα...:redface:εκανα ολοκληρη συλλογη...:redface::redface:χωρις να παιζω ομως..:whistle:και μια φορα που επαιξα εννοειται οτι εχασα και μου τις πηραν ολες..:cry_x:κλαμα μετα...2 μερες εκανα να συνελθω...:baby::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πωω τα είχα ξεχάσει όλα αυτά. Δυστυχώς οι εποχές έχουν αλλάξει τόσο πολύ σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.Πέρσυ και καλύτερα θα λέμε.
Εγώ θυμάμαι χαρακτηριστικά τα πρώτα λάπτοπ που ουσιαστικά είχε παιχνιδάκια μέσα μόνο και δούλευε με μπαταρία. Μικρή έπαζα πάντα με τους ευχούληδες αλλά τους φοβόμουν πολύ και έτσι επειδή μου έμοιαζαν σαν διαολάκια, πήγα και τα πέταξα όλα:P Μετά τα ποδήλατα είχαν βγει και τα πατίνια που έκαναν θραύση και δεν γινόταν να υπάρχει παιδί που να μην είχε αγοράσει ή τουλάχιστον δοκιμάσει:D. Aααχ τι τέλειο που ήταν το τάκα τάκα, τρελό κόλλημα. Μια φορά μου πετάχτηκε και από το σπίτι μου και πήγε στα ηλεκτροφόρα καλώδια. :( υπήρχαν και σε βόλους τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σχοινάκι (τσαφ τσουφ, το τρένο περνά μέσα εξω πατά. :D),
1,2,3 στοπ, αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα, κρυφτό, κυνηγητό,
μπανάνα ξεμπανάνα, γκουπ ξεγκουπ, ''μαγειρική'' (χόρτα λιωμένα στο νερό και μετά να έχουμε πράσινα μανίκια + φωνές μαμάς :D)
χούλα χουπ, κουτσό (αυτό με τα τετραγωνάκια?)
μήλα, λεμόνια.

Με τον παππού μου παίζαμε και ένα παιχνίδι με ένα κόκκαλο. Αλλά δε θυμάμαι πώς λεγόταν.

Ε κάποιες φορές βάζαμε λεμόνια μες τη μέση του δρόμου και περνούσαν τα αυτοκίνητα και τα πατούσαν.
Χα, μ' άρεσε αυτό. :P

Χμ παίζαμε κιόλας μαμά και παιδί, σχολείο, με λούτρινα.....

Και κλασσικά...Μπάρμπι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θυμάμαι ένα παιδικό τραύμα :cry_x: ακόμα... Ειχα δει στην τηλεόραση μια διαφήμιση για την Παλετίνα, που στην ουσία ήταν ένα ροζ πλαστικό κουτι με μπογιες. Αλλά εμένα μου φαινόταν τότε το πιό τέλειο και χρήσιμο πράγμα του κόσμου, μιας και τρελαινόμουν για την ζωγραφική. Φτάνουν Χριστούγεννα και τους έχω πρήξει σχετικά με το δώρο του "Αι Βασίλη" (χιχι, ήξερα ότι δεν υπάρχει). Αλλά οι γονείς μου αντί να μου πάρουν την φτηνιάρικη Παλετίνα που τόσο ήθελα, μου πήραν ένα πανάκριβο στερεοφωνικό, ενώ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝ ΚΑΣΕΤΕΣ ΚΑΙ CD! ΑΑΑ! Μέχρι σήμερα, όταν με ρωτάνε για παιχνίδια, από απωθημενο, την Παλετίνα σκεφτομαι πρώτα.
Κουκλες δεν είχα, μόνο μερικές από δευτερό χέρι που μας έδιναν συγγενείς και ήταν κουτσοκουρεμένες οπότε δεν έπαιζα μαζί τους. Ειχα όμως τα Playmobil του αδερφού μου και κάτι Action Man και Max Steel. Επαιζα και μαγειρική με σετ κουζινάκι.... Εβραζα μια πιρουνιά μακαρόνια σε ένα μπρίκι, τα έβαζα σε ένα μικροσκοπικό πιάτο και έστυβα ένα πορτοκάλι για να το βάλω σε bebe ποτηράκι (το "κρασί" μου για το φαγητό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Κουκλες δεν είχα, μόνο μερικές από δευτερό χέρι που μας έδιναν συγγενείς και ήταν κουτσοκουρεμένες οπότε δεν έπαιζα μαζί τους.

οι δικές μου θα ήτανε!! τις κούρευε η αδερφή μου και μετά δεν τις ήθελα.. :P


''μαγειρική'' (χόρτα λιωμένα στο νερό και μετά να έχουμε πράσινα μανίκια + φωνές μαμάς :D)

Επαιζα και μαγειρική με σετ κουζινάκι.... Εβραζα μια πιρουνιά μακαρόνια σε ένα μπρίκι, τα έβαζα σε ένα μικροσκοπικό πιάτο και έστυβα ένα πορτοκάλι για να το βάλω σε bebe ποτηράκι (το "κρασί" μου για το φαγητό).

ναι βρε κορίτσια, τι ήταν αυτό με την "μαγειρική"? συνήθως έπαιρνα παγωτό κυπελλάκι (το γνωστό κοριτσίστικο που χε απο κάτω κολλημένο δώρο..) μόνο και μόνο για να μπορώ να μαγειρεύω μετά μέσα..το "πολύχρωμο αποτέλεσμα" μου άρεσε τις περισσότερες φορές, αλλά η μπόχα δεν παιζόταν..
μια φορά είχα την τρανή ιδέα να φέρω απο έξω χόρτα και ξερά φύλλα για να μαγειρέψω στο σπίτι.. με κατσάδιασε η μάνα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
To τραγικο της ιστοριας ειναι οτι δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι τα πραγματα της δικης σας γενιας ΔΕΝ ηταν τα καλυτερα ΕΒΕΡ αλλα οτι γενικοτερα τα παιδια γινονται πιο εξυπνα και πιο ικανα.

Εχουν μιλησει γεννιες απο 35 μεχρι 17 σε αυτο το θρεντ και ΟΛΟΙ λετε τα ιδια πραγματα "τα νεα παιδια δεν ξερουν".

Μια χαρα ξερουν, οσα ξερατε και εσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
To τραγικο της ιστοριας ειναι οτι δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι τα πραγματα της δικης σας γενιας ΔΕΝ ηταν τα καλυτερα ΕΒΕΡ αλλα οτι γενικοτερα τα παιδια γινονται πιο εξυπνα και πιο ικανα.

Εχουν μιλησει γεννιες απο 35 μεχρι 17 σε αυτο το θρεντ και ΟΛΟΙ λετε τα ιδια πραγματα "τα νεα παιδια δεν ξερουν".

Μια χαρα ξερουν, οσα ξερατε και εσεις.
προτρεχεις...δεν μιλησε κανεις για ποιο εξυπνους...για αλλες εποχες μιλαμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Τα τζεμελίνια τα θυμάστε? Κάτι πλαστικά μικροσκοπικά καραφλά μωρά που κυκλοφορούσαν σε διάφορες πόζες? Τα έκανα συλλογή. Τη βιοχλαπάτσα? Ένα σιχαμερό ζελέ ήταν! Επίσης, εμείς μαζεύαμε φύλλα αλληλογραφίας, κάτι αρωματισμένα φύλλα με διάφορα patterns πάνω και τα ανταλλάζαμε κιόλας. Μια χρονιά με είχε πιάσει μανία με τους γκοστ μπάστερς και μάζευα όλα τα αυτοκόλλητα για να τα κολλήσω στο άλμπουμ τους. Πιο μικρή είχα και έναν φωτεινούλη ή φωτεινό αγκαλίτσα. Και κάπου στο τέλος του δημοτικού ήμουν ξετρελαμένη με την ατζεντίνα, μια ροζ ηλεκτρονική συσκευή - ατζέντα.

Πάντως, όντως μην τρελαίνεστε ότι η γενιά μας είχε τα καλύτερα παιχνίδια και τα παιδιά τώρα δεν ξέρουν να παίζουν, κάθε γενιά έτσι λέει για την επόμενη, για ρωτήστε τους γονείς σας να δείτε τι ιστορίες έχουν να σας πουν.

Πωπω τι θυμήθηκα τώρα, από επιτραπέζια παιχνίδια: το κάστρο των φαντασμάτων και τα μυστήρια στο Πεκίνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To τραγικο της ιστοριας ειναι οτι δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι τα πραγματα της δικης σας γενιας ΔΕΝ ηταν τα καλυτερα ΕΒΕΡ αλλα οτι γενικοτερα τα παιδια γινονται πιο εξυπνα και πιο ικανα.

Εχουν μιλησει γεννιες απο 35 μεχρι 17 σε αυτο το θρεντ και ΟΛΟΙ λετε τα ιδια πραγματα "τα νεα παιδια δεν ξερουν".

Μια χαρα ξερουν, οσα ξερατε και εσεις.
Ξέρουν παραπάνω από μας επειδή υπάρχει το internet (που γράφει τα πάντα).

:D Παρόλα αυτά τα παδια δεν έχουν κριτική σκέψη τα βρiσκουν όλα έτοιμα και το μόνο που ξέρουν είναι να κρίνουν. Δε πασχίζουν να για νέα γνώσh την έχουν έτοιμη, οι εργασίες έχουν γίνεi πλέον ένα μεγάλο copy paste από το internet.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
κουζινικα:clapup::clapup::clapup:ημουν και νοικοκυρα....και πολυτεκνη...με μπεμπε κουκλες που τις εβγαζα και βολτα με τα καροτσακια τους,τις ταιζα...τις ποτιζα...τις αλλαζα...εκανα και βαφτησια...ολοκληρομενος ανθρωπος:D:D:D

θυμαμαι αλλο ενα επιτραπεζιο δεν θυμαμαι πως λεγονταν,που ηταν ενας ασθενης και εμεις ειμασταν γιατροι..ειχαμε κατι μεταλλικα εργαλεια και επρεπε να τον εγχειρησουμε αλλα δεν επρεπε να ακουμπησουμε καποια σημεια γιατι εκανε τζζιιιζζζζζζζζζ και χαναμε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
κουζινικα:clapup::clapup::clapup:ημουν και νοικοκυρα....και πολυτεκνη...με μπεμπε κουκλες που τις εβγαζα και βολτα με τα καροτσακια τους,τις ταιζα...τις ποτιζα...τις αλλαζα...εκανα και βαφτησια...ολοκληρομενος ανθρωπος:D:D:D

θυμαμαι αλλο ενα επιτραπεζιο δεν θυμαμαι πως λεγονταν,που ηταν ενας ασθενης και εμεις ειμασταν γιατροι..ειχαμε κατι μεταλλικα εργαλεια και επρεπε να τον εγχειρησουμε αλλα δεν επρεπε να ακουμπησουμε καποια σημεια γιατι εκανε τζζιιιζζζζζζζζζ και χαναμε:(

Mηπως λες αυτο : :hmm::):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Είχα και εγώ ευχούληδες, μάλιστα θυμάμαι είχα και σχολική τσάντα με ένα τεράστιο ευχούλη στη μέση ( αν τη βρώ θα την παραθέσω).
Game boy (το τουβλο, με κλασσικό tetris που έδιναν μαζί και κλασσικά αθάνατα παιχνίδια donkey kong, pacman, super mario)
Κορίτσια εσείς δεν παίζατε κουζινικά, με λάσπη?? χαχαχαχαχαχ πολυ κεφτές είχε παίξει, η μάνα μου αφινίαζε.
Μικρό μου πόνυ, πολύ χτένισμα στην ουρά.

που τους φτιάχναμε και μαλλιά!!


Θυμήστε μου πως λέγαμε το παιχνίδι που παίζαμε τοίχο με τοίχο και ήταν ένας στη μέση και προσπαθούσε να μας πιάσει?
Και το άλλο με τις δύο μπάλες που παίζαμε στο χέρι και έκανε τάκα τάκα...??:P με το σχοινί. (πονηρά μυαλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
To τραγικο της ιστοριας ειναι οτι δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι τα πραγματα της δικης σας γενιας ΔΕΝ ηταν τα καλυτερα ΕΒΕΡ αλλα οτι γενικοτερα τα παιδια γινονται πιο εξυπνα και πιο ικανα.

Εχουν μιλησει γεννιες απο 35 μεχρι 17 σε αυτο το θρεντ και ΟΛΟΙ λετε τα ιδια πραγματα "τα νεα παιδια δεν ξερουν".

Μια χαρα ξερουν, οσα ξερατε και εσεις.

μισάνθρωπος εκ πεποιθήσεως ή στο βγάζουμε εδώ μέσα?

Από κοινωνικό ενδιαφέρον για το είδος σου καθαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Mηπως λες αυτο : :hmm::):)


ιδια πατεντα ηταν...αλλα αλλος ασθενης...μαλλον ειχε διαφορους...:hmm:τωρα θα μου πεις δεν εχουν ολοι τα ιδια προβληματα υγειας:P

στο τελος ομως καταληγαμε.....η εγχειρησης επετυχε..αλλα ασθενης,τα κακαρωσε:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ιδια πατεντα ηταν...αλλα αλλος ασθενης...μαλλον ειχε διαφορους...:hmm:τωρα θα μου πεις δεν εχουν ολοι τα ιδια προβληματα υγειας:P

στο τελος ομως καταληγαμε.....η εγχειρησης επετυχε..αλλα ασθενης,τα κακαρωσε:sorry:

εγω το χω σε φαση οδοντιατρος αυτο το παιχνιδι...:Dκαι εμενα παντα τζιζζζζ εκανε...:'(ουτε ενα δοντι δεν μπορουσα να βγαλω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top