Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το αντίθετο. Αυτή είναι η δουλειά του συγκεκριμένου σκουλαρικιού.

Το άβολον του στοματικού θα ήταν η ελαχίστη των ανησυχιών μου σε τέτοιες περιπτώσεις.:whistle:

Σοβαρα μιλας; Καπως αβολο φαινεται να το πιεζει επανω στο πεος. Εβλεπα στο ινστα που πολλες κοπελες ποζαρουν βγάζοντας τη γλώσσα και εχουν μπιλια και μου γεννήθηκε η συγκεκριμένη απορία. Δε μου περασε απ το μυαλό οτι μπορεί να το φορανε για βελτίωση του στοματικού.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Σοβαρα μιλας; Καπως αβολο φαινεται να το πιεζει επανω στο πεος. Εβλεπα στο ινστα που πολλες κοπελες ποζαρουν βγάζοντας τη γλώσσα και εχουν μπιλια και μου γεννήθηκε η συγκεκριμένη απορία. Δε μου περασε απ το μυαλό οτι μπορεί να το φορανε για βελτίωση του στοματικού.

Πολύ εξονυχιστικά το εξετάζεις κατά τη γνώμη μου. Στοματικό είναι, δεν αγοράζεις σπίτι.

Βρες μια κοπέλα που να σου αρέσει και πειραματιστείτε τι είναι άβολο και τι όχι. Και απαραιτήτως φροντίστε να γουστάρεστε, αυτό θα σας βγάλει τις σεξουαλικές ορμές στο φουλ και κανένα σκουλαρίκι.

Άσε τις damaged goods του Ίνστα και βρες μια σοβαρή κοπέλα με καλοβιδωμένο κεφάλι και αξίες ταυτόσημες με τις δικές σου. Μην ξεπουλιέσαι για το καλύτερο στοματικό. Θα μου πεις "μα τι σχέση έχουν οι αξίες με το στοματικό ρε φίλε δεν πάω για παντρειά". Άκου που σου λέω, μην ξεπουληθείς, θα νιώθεις πολύ καλύτερα και με τεράστια αυτοπεποίθηση. Είμαστε λίγο πολύ οι επιλογές μας. Και εκεί βγαίνει και η καλύτερη διάθεσή μας και τα καλύτερα αποτελέσματα όταν αυτές οι επιλογές είναι αντιπροσωπευτικές της αξίας μας.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Μη τον ακούς Ορέστη, άμα αρχίσεις από τώρα το...τάβλι, τι θα έχεις να παίζεις στα γεράματα
 

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πολύ εξονυχιστικά το εξετάζεις κατά τη γνώμη μου. Στοματικό είναι, δεν αγοράζεις σπίτι.

Βρες μια κοπέλα που να σου αρέσει και πειραματιστείτε τι είναι άβολο και τι όχι. Και απαραιτήτως φροντίστε να γουστάρεστε, αυτό θα σας βγάλει τις σεξουαλικές ορμές στο φουλ και κανένα σκουλαρίκι.

Άσε τις damaged goods του Ίνστα και βρες μια σοβαρή κοπέλα με καλοβιδωμένο κεφάλι και αξίες ταυτόσημες με τις δικές σου. Μην ξεπουλιέσαι για το καλύτερο στοματικό. Θα μου πεις "μα τι σχέση έχουν οι αξίες με το στοματικό ρε φίλε δεν πάω για παντρειά". Άκου που σου λέω, μην ξεπουληθείς, θα νιώθεις πολύ καλύτερα και με τεράστια αυτοπεποίθηση. Είμαστε λίγο πολύ οι επιλογές μας. Και εκεί βγαίνει και η καλύτερη διάθεσή μας και τα καλύτερα αποτελέσματα όταν αυτές οι επιλογές είναι αντιπροσωπευτικές της αξίας μας.


Ισως με υπερεκτιμησατε. Οι αξιες μου ταυτιζονται με τα γκομενακια του ινστα. :lol:

Κατα τα αλλα δε θα υποχρεωνα ποτε την κοπελα μου να κανει πιρσιγκ στη γλωσσα για να γινει καλυτερη στο στοματικο. Ασε που ακομα αμφιβαλλω οτι ισχυει. Τελος παντων. :D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μη τον ακούς Ορέστη, άμα αρχίσεις από τώρα το...τάβλι, τι θα έχεις να παίζεις στα γεράματα


Άσε ρε, "μη τον ακούς Ορέστη" αμέσως. Θα μου τον κάνεις γκομενοφύλακα beta orbiter τον άνθρωπο για ένα τσιμπούκι δρόμο!:hehe:


Ισως με υπερεκτιμησατε. Οι αξιες μου ταυτιζονται με τα γκομενακια του ινστα. :lol:

Κατα τα αλλα δε θα υποχρεωνα ποτε την κοπελα μου να κανει πιρσιγκ στη γλωσσα για να γινει καλυτερη στο στοματικο. Ασε που ακομα αμφιβαλλω οτι ισχυει. Τελος παντων. :D

Δε θα υποχρεώνεις κανέναν για τίποτα. Ούτε για το φαγητό που θα παραγγείλετε. Απλά ή σου αρέσει κάτι ή δε σου αρέσει. Κι άστην να κάνει την επιλογή της κι αποφάσισε αν θα μείνεις ή θα φεύγεις.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Δε θα υποχρεώνεις κανέναν για τίποτα. Ούτε για το φαγητό που θα παραγγείλετε.
Ορέστη, προτείνω μακαρονάκι "βίδες" με γαρίδες και λίμα να έχει βάλει στη γλώσσα δεν υπάρχει πρόβλημα, κατεβαίνει αμάσητο, μένει μετά να περάσεις κι εσύ ένα χαλκά στο βάλανο και θα είστε κομπλέ.
 

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ορέστη, προτείνω μακαρονάκι "βίδες" με γαρίδες και λίμα να έχει βάλει στη γλώσσα δεν υπάρχει πρόβλημα, κατεβαίνει αμάσητο, μένει μετά να περάσεις κι εσύ ένα χαλκά στο βάλανο και θα είστε κομπλέ.


Μπρρρρρ
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ψυχανεμίζομαι αγαπητοί συνομιλητές και αξιότιμοι φίλοι ότι το θέμα έχει μετουσιωθεί εις μιαν κωμωδίαν για τον π...

Ας εξασκήσουμε τις βέλτιστες εκ των αρετών μας, πολύ δε περισσότερο τιμώμενη εξ αυτών η ψυχραιμία.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί ξενέρωτο και καθόλου αφροδισιακό, αλλά η χρήση προφυλακτικού και κατά το στοματικό, είναι επιβεβλημένη, για να υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη βεβαιότητα ασφάλειας, τόσο από τη μεριά σου, όσο και από τη μεριά της κοπέλας
 

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Βρε όταν κάνεις στοματικό στην κοπέλα σου , το κανεις με προφυλακτικό???:slourp::teasing::teasing:
Όταν σού κάνει η κοπέλα σού... ρωτάς αυτή τι θελει....
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Βρε όταν κάνεις στοματικό στην κοπέλα σου , το κανεις με προφυλακτικό???:slourp::teasing::teasing:
Όταν σού κάνει η κοπέλα σού... ρωτάς αυτή τι θελει....
Dental dam. Το τελευταίο πράγμα που θέλεις να πάθεις είναι καρκίνο στην στοματική κοιλότητα + ΣΜΝ. Αν έχετε κάνει και 2 τεστ για ΣΜΝ τότε γίνεται και χωρίς προφυλακτικό αν εμπιστεύεσαι 100% τον σύντροφό σου.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Το έχω ακούσει θεωρητικά αλλά νόμιζα ότι είναι μυθος. Υπάρχουν όντως άνθρωποι που πριν το στοματικό θα πουν «α περίμενε να βάλω το προφυλακτικό» η «κάτσε να μπει το dental dam» πρώτα;
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Με απωθεί η ιδέα του στοματικού με προφυλακτικό. Κάποια άτομα τα νοιώθουμε δικά μας και τα εμπιστευόμαστε. Στο κάτω κάτω ζωή χωρίς κάποιο ρίσκο δε λέγεται ζωή.

1635328757888.png
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
Dental dam. Το τελευταίο πράγμα που θέλεις να πάθεις είναι καρκίνο στην στοματική κοιλότητα + ΣΜΝ. Αν έχετε κάνει και 2 τεστ για ΣΜΝ τότε γίνεται και χωρίς προφυλακτικό αν εμπιστεύεσαι 100% τον σύντροφό σου.
Για να παμε και στο αντιστροφο,
οταν ο συντροφος σου παει να σου κανει εσενα στοματικο (ανδρας σε γυναικα) απαιτεις εσύ ή εκεινος πρωτα να βαλεις εσυ γυναικειο προφυλακτικο;
1635329626269.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Βρε ιδανικά τα παιδιά έχουν δίκιο για την προφύλαξη στο στοματικό. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να αρπάξεις.

Έλα όμως που τα χλαπατις χλούπατις τσόμπ τσόμπ σλουρπ σλουρπ καταπχιόλ καταπχιόλ καλόν είναι να γίνονται ωμά.

Αντε και μπροστά βάζεις προφύλαξη και γλείψεις το λατεξόδεντρο ασούμε και καταπίνεις λιπαντικά με το λίτρο, που είναι η υπέρτατη αηδία, μου το έκαναν κάποτε και ήμουν σε φάση "άστο θα παίξω χειρωνακτική με το αριστερό χέρι το κακό, πιο εύκολα θα φτιαχτώ μαναμ".

(Δείτε το κι από άλλη οπτική: )

Αμα θες να φας πίσω πόρτα (λέμε αν ειναι κανείς γκουρμεδιάρης) εκεί δεν έχει προφύλαξη, πρέπει να εισβάλλεις στο πορδοθύρι γενναίος και ωμός. Ε οπότε φάε και το μπροστά γενναία. Πόσα χρόνια έχουμε ακόμα, 30-40; Να γίνει κανας πυρηνικός πόλεμος; Να εισβάλλει ο Ερντογάν; Ότι φάμε κι ότι προλάβουμε.

Άλλη αίσθηση να σε πλημμυρίζει ο Αχελώος της εκάστοτε συντρόφου και να βγάζεις απο κει χάμω το πρόσωπο μουσγωμένο μπλάστρα στο ορμονορευστόν, κι άλλο να γλείφεις πλαστικά σαν τον πελεκάνο σε θάλασσες και ακτές.

ΜΟΝΟ ΩΜΟ.-
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε λίγα χρόνια ο κόσμος θα είναι ένα απέραντο τρελοκομείο μικροβιοφοβικών - αρρωστοφοβικών και θα γίνει πραγματικότητα το ολόσωμο προφυλακτικό του Κατακουζηνού.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Σε λίγα χρόνια ο κόσμος θα είναι ένα απέραντο τρελοκομείο μικροβιοφοβικών - αρρωστοφοβικών και θα γίνει πραγματικότητα το ολόσωμο προφυλακτικό του Κατακουζηνού.
Το μόνο σωστό που έλεγε αυτός ο άνθρωπος ήταν για το Βυζάντιο. Α και σε εκείνο το επεισόδιο που είχε φάει κόλλημα με τον Ρουβά, τον καταλαβαίνω κι εκεί.

Στο βυζάντιο κάνανε ωμοφαγία, ήτανε κρεατοβιγκανέροι ζηλωτές της πουσοκατανάλωσης. Δεν είχε ντένταλ νταμς τότε. Σου ερχόταν η Ζωή η Πορφυρογέννητη και σου λέγε "νάτο, πάρτο φάτο".

Κι αμα ηθελες ας μη το τρωγες.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Το έχω ακούσει θεωρητικά αλλά νόμιζα ότι είναι μυθος. Υπάρχουν όντως άνθρωποι που πριν το στοματικό θα πουν «α περίμενε να βάλω το προφυλακτικό» η «κάτσε να μπει το dental dam» πρώτα;
Με κάποιον που είσαι ακόμα στις αρχές και δεν γνωρίζεις καν αν είσαι σε σχέση, ναι, ζητάς να βάλει προφυλακτικό. Αλλιώς δεν κάνεις στοματικό. Απλά πράγματα.
Για να παμε και στο αντιστροφο,
οταν ο συντροφος σου παει να σου κανει εσενα στοματικο (ανδρας σε γυναικα) απαιτεις εσύ ή εκεινος πρωτα να βαλεις εσυ γυναικειο προφυλακτικο;
View attachment 87078
Μα το dental dam είναι για στοματικό που κάνει ο άντρας στην γυναίκα. Εφόσον μιλάμε για σχέση φαντάζομαι ότι έχουν γίνει εξετάσεις για ΣΜΝ και απλά δεν χρησιμοποιείς προφύλαξη στο στοματικό, αλλά αν δεν είσαι σε σχέση και δεν γνωρίζεις αν ο συντροφος σου βλέπει άλλες, τότε παίζεις με την φωτιά αν το κάνεις χωρίς προφυλάξεις. Ο HPV μπορεί να προκαλέσει καρκίνο και δεν κάνει διακρίσεις σε φάρυγγα ή τράχηλο.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει προσωπικά ποτέ με προφυλακτικό στοματικό...

Καλό είναι να προσέχουμε, και εγώ είμαι υπέρ αλλά αν κάτι δεν μού αρέσει στην όψη απλά δεν το βάζω στο στόμα μου :P

Στην πράξη ποιος κάθεται να γλείφει καουτσούκ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top