Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι μπορεί εσύ να κλείσεις το παράθυρο αλλά να συνεχίσει ο άλλος να σου μιλάει οπότε θα ξανανοίξει απο μόνο του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βάλε προφύλαξη οθόνης με κωδικό. Τόσο απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!n@qii

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια ρε παιδιά!!Γι αυτό μ αρέσει αυτό τ site...;):xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ βάζω ένα screen-saver hotkey στην πάνω δεξιά γωνία, και όποτε σηκώνομαι, κάνω μια "τσακ" το ποντίκι και το μόνο που μπορούν να δουν όσοι περνάνε είναι τα google news.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Δες αυτο it;s the best:

ActiveScreenLock - Κλείδωμα υπολογιστή σας

Είναι προφανές ότι σήμερα το PC (σημαίνει "προσωπική" υπολογιστή), θα πρέπει πράγματι να είναι προσωπική. Αντί να είναι η πηγή των εμπιστευτικών πληροφοριών σε τρίτους, το PC θα πρέπει να έχουν προφανώς μια κλειδώματος που να εμποδίζει τους άλλους να έχουν πρόσβαση στην ιδιωτική σας δεδομένων.
Since initially there is no way to lock the computer in order to prevent unauthorized access, you need special software that acts like a PC lock , making sure no one can access your private information.​
Δεδομένου ότι αρχικά δεν υπάρχει τρόπος για να κλειδώσετε τον υπολογιστή, ώστε να αποφευχθεί αθέμιτη πρόσβαση, χρειάζεται ειδικό λογισμικό που δρα σαν ένα PC κλειδώσετε και να βεβαιώνεται κανείς δεν μπορούν να έχουν πρόσβαση σε προσωπικά σας δεδομένα.


https://www.dmvsoft.com/pc-lock-activescreenlock.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
window key + L
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
καλο και αυτο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βάλε κωδικό στο account σου και πάτα Window + L όταν θες να το κλειδώσεις. Δεν κάνει logout, τρέχουν όλα κανονικά, απλώς πρέπει να βάλεις τον κωδικό σου για να μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις.

Ωραίο αυτό θα το χρησιμοποιώ..Φίλη μου Νάντια αν δεν σου αρέσει αυτό που είπε η Anarki άλλη λύση είνια να της πεις ένα βγαίνω για 2 λεπτά και να κλείσεις την συνομιλία η να βγεις από το msn Η από το chat room Που συνομιλείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι όταν εσύ θα λείπεις τότε ο άλλος θα δει την συνομιλία...αν είναι να σε παρακολουθεί κάποιος δεν θα το κάνει όταν εσύ λείπεις γιατί απλούστατα δεν ξέρει πότε λείπεις.....αν είναι να μπει στο Pc σου θα μπει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Δες αυτο it;s the best:

ActiveScreenLock - Κλείδωμα υπολογιστή σας

Είναι προφανές ότι σήμερα το PC (σημαίνει "προσωπική" υπολογιστή), θα πρέπει πράγματι να είναι προσωπική. Αντί να είναι η πηγή των εμπιστευτικών πληροφοριών σε τρίτους, το PC θα πρέπει να έχουν προφανώς μια κλειδώματος που να εμποδίζει τους άλλους να έχουν πρόσβαση στην ιδιωτική σας δεδομένων.
Since initially there is no way to lock the computer in order to prevent unauthorized access, you need special software that acts like a PC lock , making sure no one can access your private information.​
Δεδομένου ότι αρχικά δεν υπάρχει τρόπος για να κλειδώσετε τον υπολογιστή, ώστε να αποφευχθεί αθέμιτη πρόσβαση, χρειάζεται ειδικό λογισμικό που δρα σαν ένα PC κλειδώσετε και να βεβαιώνεται κανείς δεν μπορούν να έχουν πρόσβαση σε προσωπικά σας δεδομένα.


https://www.dmvsoft.com/pc-lock-activescreenlock.htm

Χαχαχαχαχ, τι ελληνικά είναι αυτά μωρέ, σ' έφαγε η αυτόματη μετάφραση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ψάχνω για κάποιο πρόγραμμα όπως το bs player που να παίζει ταινίες μαζί με τους υπότιτλους. Ενώ στον δικό μου υπολογιστή το έχω εγκαταστήσει μια χαρά, στης αδελφής μου, όπως και σε μιας φίλης μου δεν το δέχεται, οπότε μόνη λύση είναι το nero show time που αναγνωρίζει και υπότιτλους. Όμως πέρα από το nero show time γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα που να διαβάζει και υπότιτλους για να το δοκιμάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι όταν εσύ θα λείπεις τότε ο άλλος θα δει την συνομιλία...αν είναι να σε παρακολουθεί κάποιος δεν θα το κάνει όταν εσύ λείπεις γιατί απλούστατα δεν ξέρει πότε λείπεις.....αν είναι να μπει στο Pc σου θα μπει!!

Και δεν μου λες καλό μου αγοράκι, πώς στο διάολο θα μπει στον υπολογιστή της, αν αυτή δεν είν' εκεί;;; Γίνεται, αν αυτή δεν δώσει το κωδικό της;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
VLC media player πολύ καλό και open source, δηλαδή δωρεάν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
media player classic cinema παναλαφρο και δεν θελει ουτε καν εγκατασταση..

το vlc player κανει προβληματα και artifacts σε ηχο και εικονα εκει που αλλα δεν κανουν...δεν εχει ποιοτητα..μου εχει τυχει αυτο..ενα βιντεο που επαιζε μια χαρα σε αλλο προγραμμα στο vlc γινοταν χαλια...
το ειχα βαλει επειδη επαιζε ολα τα ειδη πολυμεσων ,αλλα τα επαιζε με χαμηλη ποιοτητα

μετα βρηκα το πρακατω..που παιζει τα παντα με αψογη ποιοτητα αι με πολλα εφε βελτιωσης αν θελεις..ποιοτητα σαν windows media player kai kalyterh..

και Kmplayer.. το μονo media pleyer που παιζει ολα τα βιντεο και ταινιες βεβαια..ακομα και quiktime,χωρις επιπλεον codecs..και ολα τα ειδη ηχου..απο mp3 μεχρι umx (αρχεια ηχου του unreal)και εχει και σκινς ,και ωραια εμφανιση...δεν υπαρχει αλλος σαν αυτον...εγω εβαλα μονο αυτον στον υολογοστη μου και δεν θελω κανεναν αλλον..

α, και εννοειται και τα δυο απο πανω ειναι τελειως τζαμπα freeware...οχι share ware μπουρδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Άγγελε σ ευχαριστώ και σένα! Θα τα κατεβάσω όλα για παν ενδεχόμενο και θα τα δοκιμάσω όλα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται με το σύστημα του άλλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πάντως προτιμώ τον GOM Player μόνο και μόνο για έναν γελοίο και απλό λόγο ...
Έχει "κουμπάκι" που πάει μπρος πίσω την ταινία κατά χ δευτερόλεπτα. Είναι πολύ εύχρηστο από το να προσπαθείς να κάνεις επικίνδυνες αποστολές με το ποντίκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Να σαι καλά Παναγιώτη!!!

Τελικά υπάρχουν πολλάαααα προγράμματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
1) ένα πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να φτιάξω 3D animation.

2) ένα άλλο που να βάζω τη φωτό μου και να αλλάζει μαλλιά και τέτοια.


Μήπως έχετε κάποια υπ'όψην να μου προτείνετε;;

~~Ευχαριστώ~~

:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Για το πρώτο υπάρχει ένα πρόγραμμα σχετικό με το Photoshop είναι πολύ δύσκολο πάντως ακόμα και για γραφίστες. . .Αυτή τη στιγμή δεν το θυμάμαι..:(Πάντως για το δεύτερο υπάρχει μια ωραία ιστοσελίδα που θα μπορούσες να μπεις!!;)
www.haircut.gr
Γίνεσαι μέλος και είναι πανεύκολο και free!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top