Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
άμα χάσουν όλο το κοινό τους έτσι που το πάνε...καλά να πάθουν...συγχύστηκα τώρα!:mad::mad::mad::mad:
Μην ψαρώνεις, και αυτό αρβύλα είναι μάλλον.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ξέρει κανείς πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί από τον 3ο κύκλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ξέρει κανείς πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί από τον 3ο κύκλο;
Mέχρι και το 3χ18 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαι έχουμε προβολή του 19 τη Τετάρτη που μας έρχεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Άρχισα να το βλέπω και έχω φτάσει στο 7ο επεισόδιο του 1ου κύκλου, αλλά δε μου λέει και πολλά. Ίσως βέβαια είναι ακόμα η αρχή, αλλά δεν ξέρω, ελαφρώς βαρετό είναι και προς το παρόν δε δίνει βάση στη δράση, αλλά στις ζωές των πρωταγωνιστών :| Καμία σχέση με το 24 ώρες. Ειδικά το 6ο επεισόδιο (αν δεν κάνω λάθος) δεν είχε κανένα νόημα ύπαρξης...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι σε κάποιες φάσεις κάνει λίγο ''κοιλιά''

εμένα ακριβως αυτό μ αρέσει στη σειρά...ασχολείται και λίγο με τους χαρακτήρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι λιγο. Σχεδον ψαχνει να βρει με ποιον αλλον θα ασχοληθει για να αραιωσει η υποθεση μεχρι την 5η σαιζον ! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Διάβασα το μήνυμα του Valder στην πρώτη σελίδα και ανησύχησα...

Λέτε να το κόψω τωρα που είναι νωρίς;;; :hmm:

Έχω ακούσει ότι το Prison Braker είναι πολύ καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το Prison Break είναι μιαμμμμμΜμμμΜμμμ αχ βαχ...πολύ καλό! :redface: (θα καταλάβεις όταν δεις)

Στα του τόπικ τώρα...ήρθα μέχρι εδώ κάαααατω... για να σας δηλώσω πως τώρα θα πάω να το δω το 19ο ..δεν το έχω δει ακόμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στα του τόπικ τώρα...ήρθα μέχρι εδώ κάαααατω... για να σας δηλώσω πως τώρα θα πάω να το δω το 19ο ..δεν το έχω δει ακόμα :)
Το οποίο και επί τη ευκαιρία είναι πολύ καλό επεισόδιο...:)
promo για το 03-20
https://www.youtube.com/watch?v=pl6gx_o3KTM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Το οποίο και επί τη ευκαιρία είναι πολύ καλό επεισόδιο...:)
promo για το 03-20
https://www.youtube.com/watch?v=pl6gx_o3KTM
θα μας τρελανουν αυτοι με τα promos, ποιος περιμενει τωρα μεχρι την πεμτη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
θα μας τρελανουν αυτοι με τα promos, ποιος περιμενει τωρα μεχρι την πεμτη;;;;

κι έλα πες μου, ποιος περιμένει ολόκληρους μήνες μετά τα εναπομείναντα 3 επεισόδια....χρρρρρρρρ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
θα μας τρελανουν αυτοι με τα promos, ποιος περιμενει τωρα μεχρι την πεμτη;;;;
Αυτό είναι μόνιμο πρόβλημα με τα lost τόσα χρόνια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είδα και το τελευταίο επεισόδιο... Ε... για να πω την αλήθεια περίμενα να εξελιχθεί εντελώς διαφορετικά η ιστορία

SPOIL για 3Χ17,18,19
Το σενάριο "όλοι είναι νεκροί κ νομίζουν ότι ζούνε" το είχα ακούσει ότι έπαιζε και πιο παλιά, αλλά ήταν το χειρότερο κατά την άποψή μου. Καλύτερα να βάζανε ότι κάτι παίζεται με τρελούς επιστήμονες κτλ

Απογοητεύτηκα λίγο...

Α! και κάτι άλλο!

SPOIL για 3Χ17,18,19
Θα μας τρελάνουν ρε σεις! Δεν νομίζετε ότι υπάρχει ένα κενό σε πολλά σημεία; Ας πούμε τι έγινε με την Darhma και το πόδι από το άγαλμα που έμοιαζε εξωγήινο; Εκτός και αν οι ψυχές τους απήχθησαν από εξωγήινους! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Είδα και το τελευταίο επεισόδιο... Ε... για να πω την αλήθεια περίμενα να εξελιχθεί εντελώς διαφορετικά η ιστορία

SPOIL για 3Χ17,18,19
Το σενάριο "όλοι είναι νεκροί κ νομίζουν ότι ζούνε" το είχα ακούσει ότι έπαιζε και πιο παλιά, αλλά ήταν το χειρότερο κατά την άποψή μου. Καλύτερα να βάζανε ότι κάτι παίζεται με τρελούς επιστήμονες κτλ

Απογοητεύτηκα λίγο...


Αυτό πάλι που το άκουσες βρε Μοναχέ μου...?
Εγώ αν θυμάμαι καλά τέτοιου είδους σενάρια έχουν αποκλειστεί....και νομίζω ότι ισχύει ότι θα έχει επιστημονική εξήγηση το όλο θέμα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μα... κάτι τέτοιο βγαίνει από τα τελευταία επεισόδια, και από τις φήμες για το 20... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
πω, πω..τι επεισόδιο ήταν πάλι αυτό!!!...

Εδώ έχω την πιο προχωρημένη θεωρία για το lost, γραμμένη από ένα θεατή της σειράς (έχει κάνει και σκίτσα!)

Lost, The Ultimate Theory (Dead and Gone πλέον, μιας που μεγάλο μέρος της έχει διαψευστεί στην 3η σεζόν. παρ' όλ' αυτά αξίζει μια ματιά για τη δουλειά που έριξε το παλικάρι)

EDIT: Λοιπόν, όσο το ψάχνω ο αγαπημένος μου θεωρίστας (sic) έβγαλε και νέα βελτιωμένη θεωρία: The Seventh Seal Theory
Πάω να διαβάσω! Λα λα λα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
isi.... ΜΕ ΠΟΡΩΣΕΣ ΤΩΡΑ!!! Ψάχνω όλο το ίντερνετ και τα όσα λέει ο τύπος έχουν νόημα!!! ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Monaxeee!!!! Κάνε και μία προσπάθεια να τσεκάρεις και τον τίτλο του θρεντ μετά..."DEAD & GONE"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχει και φρεσκότερη θεωρία από κάτω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top