Dreambox

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
γνωριζει κανεις τι καναλια πιανει ενας αποκωδικοποιητης dreambox?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τα κανάλια δεν έχουν καμία σχέση με τον αποκωδικοποιητή. Εξαρτώνται από τον δορυφόρο που θα συνδέσεις τον αποκωδικοποιητή.

Ένας δορυφόρος έχει πολλά κανάλια. Αρκετά από αυτά είναι κλειδωμένα, με αποτέλεσμα να χρειάζεσαι κάρτα για να τα ανοίξεις, ενώ τα υπόλοιπα είναι free.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Φίλε μου οι dreambox είναι πολύ πονηρά μηχανήματα. Με αυτούς μπορείς να βλέπεις παράνομα πακέτα δορυφορικών. Ελπίζω να μην εννοείς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Γιατί να μην το εννοεί?Πάρα πολλοί έχουνε αποκωδικοποιητές τέτοιυ είδους.Εμείς έχουμε humax αλλά νομίζω ότι αυτοί είνια καλύτεροι.Εμείς έχουμε γύρω στα 800-900 κανάλια ανοικτά,αλλά από νόβα δεν έχουμε πλέον γιατί έχει αλλάξει το σύστημα κωδικοποίησης και είναι δύσκολο να το σπάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Γιατί να μην το εννοεί?Πάρα πολλοί έχουνε αποκωδικοποιητές τέτοιυ είδους.Εμείς έχουμε humax αλλά νομίζω ότι αυτοί είνια καλύτεροι.Εμείς έχουμε γύρω στα 800-900 κανάλια ανοικτά,αλλά από νόβα δεν έχουμε πλέον γιατί έχει αλλάξει το σύστημα κωδικοποίησης και είναι δύσκολο να το σπάσουν.

Γιατί εδώ δεν είμαστε πειρατικό site. Γι'αυτό να μην το εννοεί. Κι εγώ ξέρω πολλά, αλλά δεν ανοίγω το στόμα μου εδώ. Υπάρχουν άλλα site να κάνετε κουβέντα περι αυτού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Μα το παιδί ρώτησε.Ούτε link για σπασμένες κάρτες του δώσαμε ούτε τίποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μα το παιδί ρώτησε.Ούτε link για σπασμένες κάρτες του δώσαμε ούτε τίποτε.

Εντάξει όμως μια αναζήτηση στο google για dreambox και nova δεν θα ήταν ωραίο για τους διαχειριστές του ischool να σε βγάζει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Αμάν ρε φίλε πια σιγά να μην βγάλει εδώ βάλε να δεις τι θα βγάλει.Πω λες και είναι δικό σου το site και το καταστρέψαμε.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οπως προειπαν και τα παιδια παραπανω ο αποδικωποιητης δεν παιζει ρολο με το ποσα καναλια πιανεις.
Anyway οι dreambox ειναι κορυφαια μηχανηματα.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top