Αντιγραφή CD ήχου…

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα έκανα κάτι λάθος και αντί να κάνω backup ένα CD μουσικής έγραψα τις συζητήσεις μέσα στο σπίτι. Τι είναι αυτό?

(μην γελάτε:P …δεν έχω ιδέα από τεχνολογία…)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πως το έκανες αυτο.??????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μάλλον κάποια ρύθμιση στους ήχους πρέπει να είναι το πρόβλημα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Αν έχεις μικρόφωνο δεν είναι καί ότι πιο δύσκολο να κάνεις. Μάλλον κάτι πάτησες και ενεργοποίησες το μικρόφωνο, που υποθέτω ότι έχεις. Και άρχισε
η καταγραφή.
Εγώ εχω παθει και το άλλο κουλό. έβαλα τα ακοθστικά κατά λάθος στο μικρόφωνο και προσπαθώντας να γράψω ήχο απο το παιχνίδι που έπαιζα, έγραφα το βρίσιμο που έριχνα που δεν άκουγα ήχο απο το παιχνίδι.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top