Ερεθισμός αντρών

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
για μενα παντως αυτη ειναι νταρντανα:






Και μια χαρα το υποστηριζει το μινι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι απαισια η δευτερη φωτογραφια!
Δε μαρεσει η μπιγιονσε! Δεν εχει καμια γλυκα...
παντως ναι τα μινι της πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και για να σας το χαλασω αγαπητοι αγγελε και ντοκτωρα(ειδα αποσπασματικα ποστς σας), σε μερικες γυναικες νταρντανες(τι εννοεις νταρντανα? διοτι εγω εννοω την ψηλη, με καμπυλες) παει πιο πολυ το μινι φουστακι απο την πιο μακρια φουστα, μαξι, μιντι ή και ως το γονατο.

Το ρουχο πρεπει να το υποστηριζει μια γυναικα, μη γενικευετε.
Συνηθως οταν μιλαμε για ρουχο και γυναικα εχουμε κατα νου μια και ετσι πλαθουμε γενικευσεις.
Βγαλτε τις γενικευσεις, υπαρχει παντα το διαφορετικο.

νταρντάνα είναι ψηλή γυναίκα και με καμπύλες ; διαφωνώ. Σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν καμπύλες, οι νταρνταοειδείς είναι αρκετά ψηλές και έχουν παραπάνω κιλά, αρκετά παραπάνω όμως, τόσα όμως ώστε επειδή έχουν αυτό το ύψος δεν τις λες χοντρές. Χθες είδα μια νταρντάνα και είχα να δω ξανά κάτι μήνες, δεν είναι συχνό το φαινόμενο :P Το μίνι πιστεύω είναι πολύ σέξυ αλλά ταιριάζει πολύ περισσότερο στα νέα κορίτσια, θα τους προσθέσει χαριτωμενιά, τσαχπινιά και την επιθυμητή δόση προστυχιάς, όχι το στενό μίνι, να παίρνει μια στροφή και να ανεμίζει :D μα πώς να το περιγράψω ο άνθρωπος δεν είμαι και ο Τρύφων Σαμαράς.

α και την επόμενη φορά που θα πέσω κατά τύχη πάνω της την ώρα που κάνει πεζοπορία θα της πω σταθείτε να σας φωτογραφήσω έχουμε εκπαιδευτικά σεμινάρια στο στέκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι απαισια η δευτερη φωτογραφια!
Δε μαρεσει η μπιγιονσε! Δεν εχει καμια γλυκα...
παντως ναι τα μινι της πανε!


να και κάτι που συμφωνούμε εμείς οι δυο ! σαν τραβεστί είναι τα πόδια της. Συγνώμη δεσποινίδες αλλά δεν είναι νταρντάνα η μπιγιονσέ και αυτό που φοράει δεν είναι μίνι αλλά εσώρουχο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν δε θεωρειται νταρντανα η μπιγιονσε ποια θεωρειται??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν δε θεωρειται νταρντανα η μπιγιονσε ποια θεωρειται??:/:

Πρόταση 1:








Πρόταση 2:











Η μπιγιονσε είναι άθλια. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η πρωτη ποια ειναι ?
ουτε που τη ξερω. και δε φαινεται και σωμα για να δω αν ειναι νταρντανα ή οχι.
στη δευτερη φωτο συμφωνω αν και εδω η μονικα ειναι τρελα φωτοσοπαρισμενη δεν ειναι τοσο αδυνατη. στη συγκεκριμενη φωτο ΔΕΝ ειναι νταρντανα ειναι αδυνατη.

η μπιγιονσε ασχετος αν αρεσει η οχι ΕΙΝΑΙ νταρντανα και απο τις πιο σεξυ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
στη δευτερη φωτο συμφωνω αν και εδω η μονικα ειναι τρελα φωτοσοπαρισμενη δεν ειναι τοσο αδυνατη. στη συγκεκριμενη φωτο ΔΕΝ ειναι νταρντανα ειναι αδυνατη.

Αν βρίσκεις την Μπιγιονσέ plus size τότε πώς βρίσκεις την Μπελούτσι αδύνατη ; Συμφωνώ ότι δεν είναι νταρντάνα ούτε η Μπελούτσι αν και στη συγκεκριμένη φώτο είναι σούπερ σέξυ και νταρντανοφέρνει κάπως :P οι νταρντάνες δεν είναι ψηλές απλά, είναι και plus size και η Μπελούτσι δεν είναι plus size, είναι αδύνατη. Δεν πιστεύω να βρείτε στο net επώνυμες νταρντάνες, στο Holywood ειδικά τις απορίπτουν χωρίς δεύτερη σκέψη. Η Μπελούτσι είναι σούπερ, κορυφή αλλά όχι νταρντάνα !

και για να το προσεγγίσουμε κάπως πιο επιστημονικά, μπορείτε να βρείτε σε plus size είδη ρουχισμού αντιπροσωπευτικά παραδείγματα τι εστί νταρντάνα. 'Αντε τι με βάζετε να ψάχνω :D Παράδειγματα

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΕΣ - τάπες σχεδόν


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μετά από συζήτηση που είχα το Σαββατοκύριακο, έχω τις εξής σκέψεις:

Είναι γνωστό οτι στις Ασιατικές χώρες στους άντρες αρέσουν περισσότερο οι στρουμπουλές γυναίκες-με πιασίματα τέλος πάντων. Είναι επίσης δεδομένο οτι ο ερεθισμός του άντρα γίνεται εγκεφαλικά και σχετικά με αυτό που βλέπει. Η ερώτηση είναι, γιατί στις χώρες αυτές οι άντρες ερεθίζονται με παχουλές γυναίκες, και στις υπόλοιπες χώρες με τις αδύνατες (ως επί το πλείστον πάντα); Τι είναι αυτό που αλλάζει;


Γιατί τα υπόλοιπα που συμβαίνουν στις χώρες αυτές,
είναι φυσιολογικά;


Έχω ακούσει άντρες να λένε οτι δεν μπορούν να ερεθιστούν με μια παχουλή κοπέλα. Και ρωτώ: αν στον κόσμο μας (λέμε τώρα, υποθετικά) δεν υπήρχαν αδύνατες παρά μόνο παχουλές, οι άντρες δε θα είχαν ερωτικές σχέσεις; Κι επειδή η απάντηση θα είναι προφανώς οτι δε θα είχαν μέτρο σύγκρισης οπότε θα ερεθίζονταν με τις παχουλές εκ των πραγμάτων, αυτό σημαίνει οτι ο ερεθισμός είναι τελικά κάτι που γίνεται κατόπιν σκέψης ή αυτόματα;



"Έχεις ακούσει λάθος."

Δεν υπάρχει τίποτα δεδομένο.

Ο καθένας έχει τα δικά του πρότυπα,
αυτό όμως δεν εμποδίζει να τα εναλλάσσει
αναλόγως των περιπτώσεων.

Σεξουαλικά δεν υπάρχει ζήτημα.

Το ζήτημα είναι στις σχέσεις.

Εκεί πιστεύω είναι δύσκολα
για τις παχουλές κοπέλες.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.


"Έχεις ακούσει λάθος."

Δεν υπάρχει τίποτα δεδομένο.

Ο καθένας έχει τα δικά του πρότυπα,
αυτό όμως δεν εμποδίζει να τα εναλλάσσει
αναλόγως των περιπτώσεων.

Σεξουαλικά δεν υπάρχει ζήτημα.

Το ζήτημα είναι στις σχέσεις.

Εκεί πιστεύω είναι δύσκολα
για τις παχουλές κοπέλες.


Μα η σχέση και το σεξ δεν είναι (ειδικά για τους άντρες) αλληλένδετα; Γιατί τα διαχωρίζεις; Υπάρχει κάποιος που θέλει σχέση χωρίς σεξ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μα η σχέση και το σεξ δεν είναι (ειδικά για τους άντρες) αλληλένδετα; Γιατί τα διαχωρίζεις; Υπάρχει κάποιος που θέλει σχέση χωρίς σεξ;:hmm:



Σχέση χωρίς σεξ, όχι.


Σέξ χωρίς σχέση;



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.



Σχέση χωρίς σεξ, όχι.


Σέξ χωρίς σχέση;




Θες να πεις οτι μια παχουλή κοπέλα μπορεί πιο εύκολα να βρει σεξ παρά σχέση; Μου φαίνεται περίεργο.

Συνήθως μια παχουλή κοπέλα ποντάρει στα εσωτερικά της χαρίσματα και αυτά εκτιμούνται πιο πολύ, ώστε να οδηγήσουν σε μια σχέση. Δεν ξέρω και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θες να πεις οτι μια παχουλή κοπέλα μπορεί πιο εύκολα να βρει σεξ παρά σχέση; Μου φαίνεται περίεργο.



Εγώ αυτή την εντύπωση έχω.

Αλλά και πάλι, ούτε εγώ ξέρω!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δε νομίζω πραγματικά. Γιατί αυτοί που επιλέγουν ένα one-night-stand θα το κάνουν με μια κοπέλα όμορφη με τα δικά τους γούστα. Κι όπως είπαμε πιο πάνω, τα γούστα καθορίζονται ΚΑΙ από την κοινωνία, κι εφόσον τα γούστα και τα πρότυπα ομορφιάς της κοινωνίας είναι οι στέκες, αυτές θα διαλέξουν κι αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είναι γνωστό οτι στις Ασιατικές χώρες στους άντρες αρέσουν περισσότερο οι στρουμπουλές γυναίκες-με πιασίματα τέλος πάντων. Είναι επίσης δεδομένο οτι ο ερεθισμός του άντρα γίνεται εγκεφαλικά και σχετικά με αυτό που βλέπει. Η ερώτηση είναι, γιατί στις χώρες αυτές οι άντρες ερεθίζονται με παχουλές γυναίκες, και στις υπόλοιπες χώρες με τις αδύνατες (ως επί το πλείστον πάντα); Τι είναι αυτό που αλλάζει;

Γιατί τα υπόλοιπα που συμβαίνουν στις χώρες αυτές,
είναι φυσιολογικά;

ναι ; :worry:


Μα η σχέση και το σεξ δεν είναι (ειδικά για τους άντρες) αλληλένδετα; Γιατί τα διαχωρίζεις; Υπάρχει κάποιος που θέλει σχέση χωρίς σεξ;:hmm:

οι hi-5 , τελικά δεν είναι τυχαίο ότι διαλύθηκαν

Μετά από συζήτηση που είχα το Σαββατοκύριακο, έχω τις εξής σκέψεις:

Είναι γνωστό οτι στις Ασιατικές χώρες στους άντρες αρέσουν περισσότερο οι στρουμπουλές γυναίκες-με πιασίματα τέλος πάντων. Είναι επίσης δεδομένο οτι ο ερεθισμός του άντρα γίνεται εγκεφαλικά και σχετικά με αυτό που βλέπει. Η ερώτηση είναι, γιατί στις χώρες αυτές οι άντρες ερεθίζονται με παχουλές γυναίκες, και στις υπόλοιπες χώρες με τις αδύνατες (ως επί το πλείστον πάντα); Τι είναι αυτό που αλλάζει;

Έχω ακούσει άντρες να λένε οτι δεν μπορούν να ερεθιστούν με μια παχουλή κοπέλα. Και ρωτώ: αν στον κόσμο μας (λέμε τώρα, υποθετικά) δεν υπήρχαν αδύνατες παρά μόνο παχουλές, οι άντρες δε θα είχαν ερωτικές σχέσεις; Κι επειδή η απάντηση θα είναι προφανώς οτι δε θα είχαν μέτρο σύγκρισης οπότε θα ερεθίζονταν με τις παχουλές εκ των πραγμάτων, αυτό σημαίνει οτι ο ερεθισμός είναι τελικά κάτι που γίνεται κατόπιν σκέψης ή αυτόματα;

Δεν ξέρω αν εξηγώ καλά αυτό που σκέφτομαι...

Ξέρω ότι στον καθένα που παρεκκλίνει σε οποιαδήποτε τομέα από το πρότυπο του τομέα αυτού , η ζωή είναι ενίοτε ένα μαρτύριο και συχνά ένα παιχνίδι υπομονής . Αλλά το πρότυπο της λεπτής κοπέλας δεν είναι το θέλημα του Nitro και του cosmopolitan , είναι πριν από όλα ανθρώπινο ένστικτο που έχει να κάνει με πολλά που μπορεί να σχολιάσει ένας ψυχολόγος ή βιολόγος : οι συγκεκριμένες αναλογίες δηλώνουν υγεία και αυτή πολλά άλλα με την σειρά της (γονιμότητα κ.λ.π.)

Δεν χρειάζεται να τα βάζουμε με αυτά τα ένστικτα , απλά με την υπερβολή με την οποία κάποιοι τα εκμεταλλεύτηκαν .

Και ακόμα , ένα ένστικτο δεν είναι το απόλυτο κριτήριο επιλογής : ξέρω πολλούς γνωστούς που όταν βρήκαν την γυναίκα των ονείρων τους αυξημένη κατά κάποια κιλά , απλά βρήκανε την γυναίκα των ονείρων τους .

Η όλη συζήτηση που θύμισε ένα έργο αρχαίου τραγικού (που η μνήμη μου με απατά για λοιπά στοιχεία) , στο οποίο οι γυναίκες αντιδρώντας στην ανδροκρατία , υποτάσσουν το ίδιο σκληρά τους άντρες και πλέον δεν τους αφήνουν καν να φλερτάρουν όμορφες γυναίκες αλλά μόνο όσες πριν δεν έβρισκαν άντρα .

Η αλληγορία σταματάει στο σημείο που κάθε αποφυγή μιας υπερβολής καταλήγει σε αντίθετη υπερβολή , δεν εννοώ ότι οι παχουλές είναι κατ ανάγκη άσχημες .

Προσωπικά , δεν μου αρέσουν οι ιδιαίτερα λεπτές αλλά δεν θα μου άρεσε και ο εαυτός μου αν δεν ήτο ειλικρινής :
επιφανειακό κριτήριο δεν σημαίνει και ένοχο κριτήριο

αυτά , πάω στην νταρντάνα μου :hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.



Το ζήτημα είναι στις σχέσεις.

Εκεί πιστεύω είναι δύσκολα
για τις παχουλές κοπέλες.




Γιατι?:hmm:
Κανω καποιες σκεψεις, χωρις να ειμαι σιγουρη πως θα τις διατυπωσω σωστα.
Θα ηθελα πολυ να μου τις επιβεβαιωσεις.

Υπαρχει τελικα κανονας σε ολα αυτα?

Καποτε μου χαν στειλει ενα μηνυμα στο κινητο καθως πηγαινα για δουλεια στο κεντρο της Αθηνας, μπλεγμενη στα φαναρια. Δεν εχει τοση σημασια τι μου εστειλαν οσο τα συναισθηματα που μου εβγαλε το μηνυμα.Αναμεικτα.
Σημασια εχει η απαντηση μου σε αυτο το μηνυμα ''λενε πως η ομορφια ειναι ευχη... αλλα και... καταρα''.
Οφειλει ο ανθρωπος να χρησιμοποιει πρωτα την ομορφια του νου και της ψυχης κι επειτα την εξωτερικη του, γιατι αν μια μερα χασει την δευτερη, θα του χει μεινει η πρωτη, η σπουδαιοτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ρε ποιος σάς είπε ότι ερεθιζόμαστε με σκουπόξυλα όρθια των 40 κιλών;;; Εγώ το θέλω το πιασιματάκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θες να πεις οτι μια παχουλή κοπέλα μπορεί πιο εύκολα να βρει σεξ παρά σχέση; Μου φαίνεται περίεργο.

Συνήθως μια παχουλή κοπέλα ποντάρει στα εσωτερικά της χαρίσματα και αυτά εκτιμούνται πιο πολύ, ώστε να οδηγήσουν σε μια σχέση. Δεν ξέρω και πάλι.
Λαθος κανετε....Αυτα δεν πανε με τα κιλα....Υπαρχουν ανθρωποι(ανδρες ή γυναικες ) που σε καποιες φασεις της ζωης τους ,για καποιους ιδιαιτερους προφανως λογους επιλεγουν sex χωρις σχεση....Το λαθος σας ειναι οτι κρινετε εξ ιδιων τα αλλοτρια...Στην ''αγορα'' δε (μεταφορικα χρησιμοποιω τον ορο) υπαρχουν τα παντα και για ολους και για ολα τα γουστα Himela....σας διαβεβαιω...αδυνατος παχουλος ...αμα θες παρτεναιρ βρησκεις ...μονιμο ή περιστασιακο....οτι θες...;)

Ρε ποιος σάς είπε ότι ερεθιζόμαστε με σκουπόξυλα όρθια των 40 κιλών;;; Εγώ το θέλω το πιασιματάκι μου...
Γουστα ειν' αυτα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε ποιος σάς είπε ότι ερεθιζόμαστε με σκουπόξυλα όρθια των 40 κιλών;;; Εγώ το θέλω το πιασιματάκι μου...
συμφωνω,,

χρειαζονται χειρολαβες,,ειναι θεμα εργονομιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Επαναφέρω ένα ενδιαφέρον για μένα θέμα.
Τελικά οι άντρες ενστικτωδώς επιλέγουν ποιες γυναίκες τους τραβάνε σεξουαλικά ή μαθαίνουν ποιες τούς αρέσουν σύμφωνα με τα κοινωνικά πρότυπα και τα πρότυπα της χώρας στην οποία ζουν;
Αυτή τη γυναίκα, η οποία είναι είναι plus size model, πώς θα τη χαρακτηρίζαμε; Εύσωμη, παχουλή, παχύσαρκη;..
Γιατί κάποιοι άντρες ντρέπονται να παραδεχτούν οτι τούς αρέσουν οι εύσωμες;
(Μού άρεσε το σχόλιο του Άγγελου για τις χειρολαβές χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top