Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Πρωτα απ ολα να εκφράσω και εγω τη λυπη μου για το συμβαν.
Μπορει να μην τον ηξερα προσωπικα αλλα τον συμπαθουσα παρα πολυ, και ηταν και πολυ καλος ηθοποιος- και ας μη βλεπουμε μονο τις δουλειες του στην τηλεοραση.

Και επίσης εδω θελω να πω πως φανηκε η ξεφτιλα της τηλεορασης. Μεχρι στον και το θανατο του δεν τον αφησανε ησυχο. Πεσανε ολοι κατευθειαν πανω για να επωφεληθουν χωρις να σεβονται τιποτα... εμπορευματοποιηση στο επακρον.
Και στο κατω κατω, αυτος ο ανθρωπος το ΜΟΝΟ που ηθελε να μοιραστει μαζι μας ηταν το εργο του ως ηθοποιος και τπτ αλλο. Δε μιλησε δημοσια ουτε για τις προτημισεις του ουτε τπτ.
Και κανεις μα κανεις (και προπαντως οι ξερολες και αψεγαδιαστοι παρακμιακοι παρουσιαστες των ειδησεων) δεν εχει το δικαιωμα να κρινει αυτον τον ανθρωπο στην προσωπικη του ζωη αλλα ουτε και κανεναν αλλο....

Οταν οι ανθρωποι μεγαλωνουν μαθαινοντας να καταπιεζουν τα συναισθηματα τους και στο τελος μενουν μονοι τι περιμενετε; να ζησουν την πλεον φυσιολογικη και αρτια ζωη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guesita

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω μενω σε μια περιοχη της Δραμας αλλα δεν ετυχε να γνωρισω τον Νικο Σεργιανοπουλο.Λυπαμαι πολυ που εφυγε απο την ζωη με τετοιον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top