Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο www.astro.com σε βγάζει Τοξότη.. (την προηγούμενη φορά έβαλα κάτι τυχαίο..), και το εμπιστεύομαι. Αλλά επειδή εγώ μια απλή ερασιτέχνης είμαι, να δούμε τι θα πει και η Μικίκου όταν μπει.. :D

Πάντως μάλλον μπορείς να το αλλάξεις, οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Sorry για την ασχετοσύνη, αλλά το Γιοχάνεσμπουργκ σε ποια χώρα είναι; :D

Miss, Αθήνα γεννήθηκες; (να το κοιτάξω και σε άλλο site) :)

Edit: Hunter είσαι Αιγόκερως.. (αίμα έφτυσα να το βρω, μου χρωστάς λέμε! :D)
Αιγoκερως με Αιγoκερω;


για αυτο ειμαι τοσο λαλακας;;;;; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
A, δεν ξέρω. Τα παράπονά σου στον ..κατασκευαστή! Πάντως μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
A, δεν ξέρω. Τα παράπονά σου στον ..κατασκευαστή! Πάντως μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται! :P
καλα οτι πεις κοπελια....



ασχετο βλεπω αυτο το νηφικο στο αβαταρ σου και ανατριχιαζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν επιβεβαιωνεις και το δικο μου τοτε;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
5 Γεναρη 1971
Ιδία ημερομηνία με λίγα χρόνια διαφορά…Ευτυχώς δεν σε λένε Παναγιώτη αλλιώς θα σε μπέρδευα με τον άντρα μου.(Ως vera Ξανθιά…:P)

kajira...Βρήκες δουλειά βλέπω ε? εγώ δεν σε ρωταω…τα έχω ψάξει πριν πολλά χρόνια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγώ πάλι δεν διάβασα όλα τα πόστ αλλά θέλω να ξέρω πως βγαίνει ο ωροσκόπος, τι είναι, κ ποιος είναι ο δικός μου, όπως επίσης κ τι σημαίνει;:worry:

τελείως άσχετη, ε;:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ασχετο βλεπω αυτο το νηφικο στο αβαταρ σου και ανατριχιαζω :P

Πριν το πεις, δεν το είχα προσέξει πως είναι νυφικό.. Την έβαλα γιατί είναι κάπως μουντή και μ' άρεσε :D Νόμιζα πως είναι απλά ένα άσπρο φόρεμα, αλήθεια! :confused: Θα το αλλάξω.. δεν θέλω νυφικά στο αβατάρ! :|

Χακούναααααααααα έφτασε!

Ρουμάνα, με την πολύυυυυυυυυυυυυ δουλειά που έχω, καταλαβαίνεις.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Hacuna μου, επιμένει στον Τοξότη! :D

Τράβελ, ο ωροσκόπος βγαίνει με συνδυασμό ημερομηνίας γέννησης, χρονολογίας, ώρας και τόπου γέννησης.

Αντιγράφω: Ο ωροσκόπος (ASC )είναι το ζώδιο που ανατέλλει την ώρα που γεννιόμαστε ή την ώρα που εξετάζουμε για προβλέψεις. Ο ωροσκόπος δείχνει την εξωτερική εμφάνιση, το πως φαινόμαστε στους άλλους, την εντύπωση που δίνουμε στο περιβάλλον μας . Είναι ο εαυτός που θέλουμε να προβάλλουμε, να μοιάσουμε ή να γίνουμε. Από τον ωροσκόπο αρχίζει ο 1ος οίκος και ο διαχωρισμός του χάρτη του ωροσκοπίου στους δώδεκα(12) οίκους.

Πηγή: https://www.astrofree.gr/ascendant.htm


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τελεια, θενκς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Κριος με Παρθένο ταιριάζει?
Κριός με Σκορπιό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριος με Παρθένο ταιριάζει?
Κριός με Σκορπιό?

Κριός με Παρθένο: Ο Κριός δεν μπορεί να ανεκτεί την κριτική και την σχολαστικότητα της Παρθένου. Ο Κριός πιστεύει πάνω από όλα το σεξ κάτι που δεν δέχετε το άλλο ζώδιο. Στη φιλία, στο επάγγελμα ή σε οποιαδήποτε άλλη σχέση μπορούν να τα βρούνε εκτός από την ερωτική. Συγκρούσεις, κριτική, ακραίες καταστάσεις θα τους οδηγήσουν γρήγορα στο χωρισμό. Συμπέρασμα πριν αρχίσει η σχέση θα τελειώσει.

Κριός με Σκορπιό: Ο Κριός λέει "θέλεις πόλεμο;" Ευχαριστώ θα πάρω γιατί έχει φλόγα. Ο Σκορπιός τρελένεται με το πάθος του Κριού και σκέφτετε κατά πόσο ο Κριός θα προσέξει τη συμπεριφορά του. Όσο πιο πολύ συναισθηματικός είναι ο Κριός τόσο λιγότερο θυμό και όρεξη για εκδίκηση θα έχει ο Κριός. Όσο για το σεξ, είναι η καλύτερη ερωτική ένωση. Αν μη τι άλλο θα απολαύσουν τον έρωτα τους.Συμπέρασμα ας προσέξει ο Κριός να είναι πιο συναισθηματικός για να κρατήσει τη φλόγαπου του αρέσει.


:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Κριός με Παρθένο: Ο Κριός δεν μπορεί να ανεκτεί την κριτική και την σχολαστικότητα της Παρθένου. Ο Κριός πιστεύει πάνω από όλα το σεξ κάτι που δεν δέχετε το άλλο ζώδιο. Στη φιλία, στο επάγγελμα ή σε οποιαδήποτε άλλη σχέση μπορούν να τα βρούνε εκτός από την ερωτική. Συγκρούσεις, κριτική, ακραίες καταστάσεις θα τους οδηγήσουν γρήγορα στο χωρισμό. Συμπέρασμα πριν αρχίσει η σχέση θα τελειώσει.


Κριός με Σκορπιό: Ο Κριός λέει "θέλεις πόλεμο;" Ευχαριστώ θα πάρω γιατί έχει φλόγα. Ο Σκορπιός τρελένεται με το πάθος του Κριού και σκέφτετε κατά πόσο ο Κριός θα προσέξει τη συμπεριφορά του. Όσο πιο πολύ συναισθηματικός είναι ο Κριός τόσο λιγότερο θυμό και όρεξη για εκδίκηση θα έχει ο Κριός. Όσο για το σεξ, είναι η καλύτερη ερωτική ένωση. Αν μη τι άλλο θα απολαύσουν τον έρωτα τους.Συμπέρασμα ας προσέξει ο Κριός να είναι πιο συναισθηματικός για να κρατήσει τη φλόγαπου του αρέσει.



:) :) :)


ευχαριστώ πολύυυ neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Kajira μου, εγώ δεν θα σε κουράσω πολύ. Ξέρω ότι είμαι σκορπιός με ωροσκόπο σκορπιό, και ο καλός μου είναι επίσης σκορπιός αλλά δεν ξέρει τι ώρα έχει γεννηθεί για να βρούμε ωροσκόπο.
Μήπως μπορείς να βρεις την ώρα?????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μιαμ μιαμ μιαμ.....τωρα μασαω δαφνες ....και διαλογιζομαι!!!:D για την kajira δεν ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα ζε μου απάντηθε κανείθ... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kajira μου, εγώ δεν θα σε κουράσω πολύ. Ξέρω ότι είμαι σκορπιός με ωροσκόπο σκορπιό, και ο καλός μου είναι επίσης σκορπιός αλλά δεν ξέρει τι ώρα έχει γεννηθεί για να βρούμε ωροσκόπο.
Μήπως μπορείς να βρεις την ώρα?????:P

Αν μπορούσα, θα έβρισκα και του δικού μου, που όταν τον έβαλα να ρωτήσει την μαμά του κι εκείνη του απάντησε για αρχή κάτι γενικό του στυλ "μετά τα μεσάνυχτα", εκείνος της είπε με στόμφο "δεν πιστεύω να σε ξύπνησα ε;", τους πιάσανε τα γέλια και απάντηση δεν πήρα ποτέ! :P

Εμένα ζε μου απάντηθε κανείθ... :'(

Καλέ μη κλαις.. δεν είδα τι έγραψες. :bigarmhug: Για ξαναρίχτο και θα σου πω ..πάραυτα! (και μετά θα μαστιγωθώ καμιά δεκαριά φορές για να με αυτοτιμωρήσω για την παράλειψη! :P)

Nεράϊδα, πιάσε κόκκινο!

(Άσχετο: ωραίο το νέο αβατάρ; :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έγραψα οτι εγώ είμαι Δίδυμοι και έχω γεννηθεί στις 6-8 το πρωί (ωροσκόπος καρκίνος; ) και ο καλός μου Λέων με ωροσκόπο άγνωστο...
Σχόλια; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμένα ζε μου απάντηθε κανείθ... :'(

Δίδυμος με Λέων: Ο Λέων θέλει πίστη και αφοσίωση Οι Δίδυμοι θέλουν ο Λέων να υποτάσσετε πράγμα αδύνατον για τον δεύτερο. Στην αρχή βέβαια του αρέσουν του Λέωντα τα παιχνίδια και η διασκέδαση που προσφέρουν οι Δίδυμοι. Οι Δίδυμοι δείχνουν ότι υποτάσσονται όμως χρησιμοποιούν την πανουργία και την διπλωματία για να υποσκελίσουν τον Λέωντα. Συμπέρασμα, ο Λέων θα φύγει πολύ γρήγορα.

αν δεν κανω λαθος αυτο ρωτησες....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top