Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

staventoula

Νεοφερμένος

Η staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μ' αρεσουν
εχω αλλα προτιμω τα DC

Τα skeit ειναι καλυτερα..πιο ανθεκτικα και πιο πολυ στη μοδα..εχουν ξεπεραστει λιγο τα σταρ..αν και βγαινουν σε πολυ ωραια σχεδια-χρωματα..τα εχω 2 μηνες και πισω δε φενεται το all star
αυτο γινεται μονο σε μενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εμενα δν εχει σβηστει το all star απο πισω,αλλα ενα προβλημα εχω.λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
κατι τετοια ακουω παντα και τρελενομαι..
η νεα χαζομαρα και αυτη να κυκλοφορεις καπου και ολοι να φορανε τα ιδια παπουτσια...αλλη ακρη...αλλα για πολυ ακυρο μιλαμε...τοοοοοοοση ποικιλια..θα τους πιασει ομως ολους ενα τρελο..και για ΕΝΑΝ χρονο θα φορανε ΜΟΝΟ all star μετα μονο vans , μετα μονο DC..βασικα το σιχαθηκα..δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας,αλλα εγω το θεωρω πολυ ποζερια.Εχουν μαζοποηθει ολοι...και εκει που υπαρχει κατι ξεχωριστο το αντιγραφει το 99% του πληθυσμου και χανει τελικα την αξια του.Θα πρεπει να βαζουν και copyrights στην εμφανηση τους για να μην γινεται παραβιαση αυτών των μοναδικων δικαιωματων.:D
in or out βαλτε πραγματα χωρις να επηρεαζεστε απο αλλους και προπαντων απο την μοδα που μονο σας εκμεταλλευεται για να γεμισει το τζεπακι της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
Τα πετάω στο πλυντήριο, σε κάποιο γρήγορο πρόγραμμα χωρίς στέγνωμα, και γίνονται σαν καινούργια.
Εννοείται ότι δεν τα βάζεις μέσα με τις λάσπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τα πετάω στο πλυντήριο, σε κάποιο γρήγορο πρόγραμμα χωρίς στέγνωμα, και γίνονται σαν καινούργια.
Εννοείται ότι δεν τα βάζεις μέσα με τις λάσπες...

Όχι βέβαια,δεν τα βάζω στις λάσπες. Δεν χαλάνε στο πλυντήριο...;:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εμένα με βολεύουν πάρα πολυ...Εχω 7 ζευγάρια,τα οποια τα συνδυάζω με κάθε περισταση...π.χ. εχω κάτι μπεζ που το καλοκαιρι τα χω φορεσει και για να βγω βράδυ...Επιπλεόν,σε μένα ταιριάζουν απόλυτα με το στυλ μου,γιατι συνήθως φοράω τζιν και μακρια T-shirt...Οσο για το θέμα της φθορας,μου τυχαινε και μενα αλλα μετα πήρα πολλα ζευγάρια και τα φόραγα εναλλάξ κι ετσι λύθηκε...Ειναι ακριβούτσικα αλλα για δερμάτινο θελει πάνω απο 100 ευρω και δε μ' αρέσουν και τοσο τα σχέδια....Με λιγα λογια...ALL STAR FTW!

Όχι βέβαια,δεν τα βάζω στις λάσπες. Δεν χαλάνε στο πλυντήριο...;:hmm::confused:


Τιποτα δεν παθαίνουν...το πολυ πολυ να σβήσει το ALL STAR πίσω,αλλα χέστηκες για το πισω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ναι,αλλά άμα σβηστεί πώς θα φαίνεται ότι είναι αυθεντικό all star; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε δε θα το βαλει και σε κορνιζα για να δουν οτι ειναι αυθεντικο.:/:

Το πολυ πολυ, να το πατησεις απο πανω με μαυρο μαρκαδόρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....

Στο λεωφορείο άκουγα κάποιους να μαλώνουν για το ποιος τα χει πιο βρώμικα! :worry:

Και επίσης μια φίλη μου όταν την ρώτησα τι dresscode είχε ένα μαγαζί που θα πήγαινα πρώτη φορά μου είπε: χωρίς σκισμένο σταράκι δεν μπαίνεις :P

Οπότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και επίσης μια φίλη μου όταν την ρώτησα τι dresscode είχε ένα μαγαζί που θα πήγαινα πρώτη φορά μου είπε: χωρίς σκισμένο σταράκι δεν μπαίνεις :P

Οπότε;

έσκισες τα παπούτσια σου ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
σταράκι και καθαρό δεν πάνε μαζί παιδιά!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
ναι,αλλά άμα σβηστεί πώς θα φαίνεται ότι είναι αυθεντικό all star; :P

σιγά...αφου ξέρεις εσυ οτι ειναι αυθεντικο...Επιπλέον αν παρατηρησεις ενα μουφα και ενα αυθεντικο φαίνεται τεράστια διαφορα...Στην τιμη πρωτα... :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Στην βιτρίνα φυσικά και φαίνεται :P
Φορεμένο όχι τόσο!Αλλά σιγααααααααα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ναι,όντως....αρκετοί λένε ότι τα all star είναι της μόδας λερωμένα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα μόδας!!:P Για μένα,φυσικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ειναι αστειο που απο το 60' τα all star εχουν μεινει ΙΔΙΑ!!!τεσπα εγω σκεφτομαι να παρω πρασινα πρπ να ναι τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι,θα είναι ωραία κ τα πράσινα...βασικά όλα τα χρώματα είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staventoula

Νεοφερμένος

Η staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμενα δν εχει σβηστει το all star απο πισω,αλλα ενα προβλημα εχω.λερωνουν ευκολα κ μετα ειναι δυσκολο να καθαριστουν.....
Τα all star ειναι καλυτερα βρωμικα...ολοι το λενε.
Δεν συμφωνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τα all star ειναι καλυτερα βρωμικα...ολοι το λενε.
Δεν συμφωνεις;;;
ότι είναι καλύτερα...είναι....:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top