Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θα την παντρευόσασταν;

Όχι.Και το όχι δεν είναι όχι λόγω ηθικής.Απλά δε θα μπορούσα να κάνω έρωτα με μια γυναίκα που θα με συγκρίνει με 5000 άντρες.Δε θα είμαι ποτέ σίγουρος ότι με διάλεξε ΚΑΙ για το σεξουαλικό τομέα,παρά για το ότι εγώ δέχθηκα να την παντρευτώ με αυτό το ιστορικό. Δε με πειράζει καθόλου να θεωρηθεί ως προσωπική αδυναμία,μπορεί και να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εχει πλάκα οταν μπερδεύεις αυτά που εννοώ,πας να γελάσεις και εκτίθεσαι.Βασικά δεν έχει ακριβώς πλάκα,δες το σαν τραγική ειρωνία.Εννοούσα πως αν η ίδια δεν μπορεί να ζει και να τα χαίρεται για χρόνια-επειδή πιθανών να μη ζήσει πολύ-τι θα τα κάνει,μαζί της να τα πάρει έτσι κι αλλιώς δεν μπορεί,άρα,τι θα έκανε αν πληρωνόταν πολύ καλά για αυτό;Ένα τίποτα.Να αφήσω λέει περιουσία για τα εγγόνια μου.Ασχετο.Εμ ναι,ουσιαστικά υποστήριξα έμμεσα το ίδιο πράγμα,αλλά πήγες να το παίξεις έξυπνος.(Κακώς)
Εγώ μπερδεύομαι ή εσύ; Αφού η κοπέλα λέει ξεκάθαρα πως περνάει την καθημερινότητα της. Καταρχάς η λέξη-κλειδί "Ibiza" μαζί με το ομαδικό της. Όποτε ακόμη και αν μειώνει το προσδόκιμο χρόνο ζωής, "περνάει καλά". Και στην τελική όλοι οι κίνδυνοι της είναι πιθανότητες. Παίρνει προφυλάξεις... και η κούραση δεν νομίζω να μειώνει την προσδοκώμενο χρόνο ζωής, ειδικότερα σε σχέση με τον μέσο άνθρωπο. Οι περισσότεροι κουράζονται πάνω από τα βιβλία και πάνω σε σκληρά-βαρετές δουλείες, αυτή πάνω από το πέος. Big Deal!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όχι.Και το όχι δεν είναι όχι λόγω ηθικής.Απλά δε θα μπορούσα να κάνω έρωτα με μια γυναίκα που θα με συγκρίνει με 5000 άντρες.
Μα δεν πρόσεξες πώς το έθεσα (οκ, τυχαία το έκανα, αλλά με βολεύει τώρα :P): Είπα "είστε ο άνδρας στον οποίο θέλει να κατασταλάξει", άρα στην ουσία σε έχει επιλέξει εκείνη μετά από 5000 άνδρες! (WOW! :P). Άρα αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία. Την παντρεύεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παίρνει προφυλάξεις...
ε,,σε καποια χρονια θα δει τα συν και κυριως τα πλην της ζωης της..

η μεγαλη απολαυση τετοιας ζωης παει παρεα με υψηλο κινδυνο..
πακετο..
δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα,,
αχαλινωτη ζωη με ασφαλεια.. ..κατι κερδιζεις κατι χανεις..

οταν βαλεις πολυ ψηλα την ασφαλεια,,ζεις σε κλουβι και βλαπτεσαι περισσοτερο..
αν βαλεις πολυ χαμηλα την ασφαλεια και υψηλοτερα ολων την απολαυση,,,το αλλο ακρο,,παλι βλαπτεσαι σχετικα περισσοτερο..

αν εισαι καπου στη μεση ,,ζεις ισως περισσοτερο ..


συνηθως..αυτοι που ζουν πολυ εντονη και επικνδυνη ζωη ζουν λιγοτερο..
ε,,ζυγαρια ειναι,,επιλεγεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ μπερδεύομαι ή εσύ; Αφού η κοπέλα λέει ξεκάθαρα πως περνάει την καθημερινότητα της.
:confused:Όταν επεκτάθηκε πέρα από την κοπέλα,εγώ έλεγα κόκκινο,κι εσύ σχολίαζες το λεοπαρδαλε που κατάλαβες.
Καταρχάς η λέξη-κλειδί "Ibiza" μαζί με το ομαδικό της. Όποτε ακόμη και αν μειώνει το προσδόκιμο χρόνο ζωής, "περνάει καλά". Και στην τελική όλοι οι κίνδυνοι της είναι πιθανότητες.
Υπάρχει και κάτι που λέγεται φθορά.Πολύ επιφανειακό το να λες "εγώ κάνω σεξ τόσες φορές το μήνα,άρα τόσες πιθανότητες να κολλήσω.Εκείνη τόσο επί τόσο"Είναι πολύ πολυπλοκότερη η βιολογία,το να βγεις εκτός προδιαγραφών δεν είναι το σοφότερο,κι άπαξ και το κάνεις,ο άλλος μπορεί να πει κάλλιστα πως ο ίδιος το θεωρεί λανθασμένη κίνηση.

Whatever,δε βρίσκω λόγο να συνεχιστεί αυτό.Διαφωνώ με ό,τι κάνει.Τώρα αν θέλει να συνεχίσει,ενήλικη είναι.Όχι και να ξινίζει ο κόσμος όμως όταν απορεί κάποιος με το γιατί ασχολείται τόσο με μια περίπτωση νυμφομανούς.Όποιος ενθουσιάζεται,αντί να μένει στην ομιλία,μπορεί να πάει να της κάνει πρόταση γάμου.
Μα δεν πρόσεξες πώς το έθεσα (οκ, τυχαία το έκανα, αλλά με βολεύει τώρα :P): Είπα "είστε ο άνδρας στον οποίο θέλει να κατασταλάξει", άρα στην ουσία σε έχει επιλέξει εκείνη μετά από 5000 άνδρες! (WOW! :P). Άρα αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία. Την παντρεύεσαι;

Δεν ξέρω.:hmm: Αν μιλάγαμε για αμοιβαίο έρωτα το πιθανότερο. Ανάλογα. Αν η ερώτηση είναι " αν το άτομο που είσαι ερωτευμένος έχει AIDS θα ήσουν μαζί του;" η απάντηση είναι ναι και θα κόλλαγα κι εγώ αν μου τη βάραγε μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είπα "είστε ο άνδρας στον οποίο θέλει να κατασταλάξει", άρα στην ουσία σε έχει επιλέξει εκείνη μετά από 5000 άνδρες! (WOW! :P).
Βασικά δεν είναι ακριβώς έτσι. Είναι λάθος να βάζεις το 5000, γιατί είναι σε μια περίοδο που δεν την ενδιαφέρει την άλλη να κατασταλάξει κάπου, αλλά απλώς να περνάει καλά.

Συνεπώς θα πρέπει η αρίθμηση να ξεκινήσει από τότε που αποφάσισε η κοπέλα να κατασταλάξει. Έτσι, το 5000 μπορεί να πέσει σε ... 10, 7, 5 ή ακόμα και 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρε Γιώργο παρακολουθείς τη συζήτηση;
Λέει ο Γιάννης πως δεν θα μπορούσε να την παντρευτεί γιατί θα τον συγκρίνει με τους προηγούμενους 5000 άνδρες που έχει πάει.
Όταν αποφασίσει να κατασταλάξει δεν θα μετρούν οι προηγούμενες εμπειρίες πριν από εκείνη την αποφράδα μέρα; :confused:

(Βασικά ακολουθώ τον ανδρικό συλλογισμό σας, διότι δεν νομίζω ότι θα λειτουργούσε έτσι μια γυναίκα, αλλά έστω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρε Γιώργο παρακολουθείς τη συζήτηση;
Ε ναι. Πιάτα πλένω; :P

Λέει ο Γιάννης πως δεν θα μπορούσε να την παντρευτεί γιατί θα τον συγκρίνει με τους προηγούμενους 5000 άνδρες που έχει πάει.
Όταν αποφασίσει να κατασταλάξει δεν θα μετρούν οι προηγούμενες εμπειρίες πριν από εκείνη την αποφράδα μέρα; :confused:
Όχι, γιατί:

  1. Δεν μπορείς να θυμάσαι 5000 σεξουαλικές εμπειρίες. Όταν 5000 διαφορετικές εμπειρίες μοιάζουν τόσο μεταξύ τους, θα αρχίζεις να τις συγχέεις. Άντε να έχεις κρατήσει ένα top10 ...
  2. Και έτσι να είναι, αυτοί οι 5000 ήταν πρόσκαιροι. Δεν έχει νόημα να συγκρίνεις έναν που έχετε μακροχρόνιες προοπτικές με 5000 one-night stands. Αφού τους άλλους δεν θα τους ξαναδείς ούτως ή άλλως. Να μου πεις ότι από τότε που "σοβαρεύτηκε" έκανε 2-3 κανονικές σχέσεις, να σου πω ναι, εκεί μπορεί να σε συγκρίνει με αυτούς τους 2-3.

(Βασικά ακολουθώ τον ανδρικό συλλογισμό σας, διότι δεν νομίζω ότι θα λειτουργούσε έτσι μια γυναίκα, αλλά έστω).
Εμ, εγώ ακολουθώ τον γυναικείο συλλογισμό, εφόσον μιλάμε για γυναίκα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
(Βασικά ακολουθώ τον ανδρικό συλλογισμό σας, διότι δεν νομίζω ότι θα λειτουργούσε έτσι μια γυναίκα, αλλά έστω).

Βασικά, πιστεύω πως το πιο συνηθισμένο θα ήταν η γυναίκα να κάνει τις συγκρίσεις-νομίζω πως ο γυναικείος εγκέφαλος έχει μια ροπή προς τη σύνδεση καταστάσεων μεγαλύτερη από τον ανδρικό,δεν ξέρω αν όντως ισχύει-κι ο άντρας να είναι αυτός που κάνει αρχικά σεξ χωρίς να μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία,μέχρι (αυτό που λένε οι συγκεκριμένοι) να τακτοποιηθεί κι αυτός.

Πάντως η απάντηση των αντρών στη γυναικεία ζήλια ακούει στο όνομα ανασφάλεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όχι, γιατί:

  1. Δεν μπορείς να θυμάσαι 5000 σεξουαλικές εμπειρίες. Όταν 5000 διαφορετικές εμπειρίες μοιάζουν τόσο μεταξύ τους, θα αρχίζεις να τις συγχέεις. Άντε να έχεις κρατήσει ένα top10 ...
  2. Και έτσι να είναι, αυτοί οι 5000 ήταν πρόσκαιροι. Δεν έχει νόημα να συγκρίνεις έναν που έχετε μακροχρόνιες προοπτικές με 5000 one-night stands. Αφού τους άλλους δεν θα τους ξαναδείς ούτως ή άλλως. Να μου πεις ότι από τότε που "σοβαρεύτηκε" έκανε 2-3 κανονικές σχέσεις, να σου πω ναι, εκεί μπορεί να σε συγκρίνει με αυτούς τους 2-3.
Εγώ ακολουθώ τον γυναικείο συλλογισμό, εφόσον μιλάμε για γυναίκα.

Αυτό που εννοούσε ο Γιάννης (μάλλον) είναι πως θα τον συγκρίνει με τη "συμπυκνωμένη εμπειρία 5000 ανδρών" που θα έχει αποκτήσει. :P
Εγώ του απάντησα πως παρ' όλη τη συμπυκνωμένη εμπειρία 5000 ανδρών, εκείνη διαλέγει εκείνον!

Εντάξει τώρα; :D
Η εμπειρία δεν είναι κάτι που χρειάζεται να θυμάσαι, είναι κάτι που ενσωματώνεται στη ζωή και τη συμπεριφορά σου.

Αφορμές ψάχνεις μου φαίνεται, για ν' αποφύγεις την ερώτηση. :ropalo:

Βασικά, πιστεύω πως το πιο συνηθισμένο θα ήταν η γυναίκα να κάνει τις συγκρίσεις-νομίζω πως ο γυναικείος εγκέφαλος έχει μια ροπή προς τη σύνδεση καταστάσεων μεγαλύτερη από τον ανδρικό
Δεν μπορώ ν' απαντήσω εκ μέρους όλων των γυναικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Δεν μπορώ ν' απαντήσω εκ μέρους όλων των γυναικών.

Κανενός άποψη δεν είναι απόλυτη,κι εγώ φυσικά πάντα για το πώς τα βλέπω ο ίδιος γράφω,δε σημαίνει πως πορεύομαι με την πλειοψηφία.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ειναι 5000 ανδρες
5000 πεη ειναι,,για να ειμαστε ακριβεις..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Θες να αναλύσεις και το σκεπτικό σου; :hmm:
δν εχει σκεπτικο απλα θεωρω κατι το οχι τοσο σημαντικο αυτο πο εκανε πηγε με πολλους ωραια και? η πρωτη εινια η τελευταια? τι να πουν και οι πορνες
ε προφανως εννοει οτι εχει παει με παραπανω....:whistle:
μαλιστα, ετσι οπως το υπολογιζω εγω, η εν λογω κυρια(Fenia) κανει παραπανω (απο περιπου) 5 φορες την ημερα sex:P

εσυ πρεπει ναχεις προβλημα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αυτό το ξέρατε;
https://www.tovima.gr/world/article/?aid=307971

Τέτοιοι άνθρωποι, δεν βλέπουν κάτι σαν απόλαυση αλλά είναι έμμονη ιδέα σε αυτούς.
Είναι σαν να τρως κάθε μέρα 10 πιάτα μακαρόνια, και όσο και αν σου αρέσουν τα μακαρόνια, το να τα τρως 10 φορές την ημέρα και για χρόνια χωρίς σταματημό, δεν είναι πια απόλαυση αλλά αρρώστια.
Πρέπει να σου λείπει και κάποτε για να το εκτιμήσεις, αλλιώς έχεις πέσει με τα μούτρα σε κάτι και μόνο απόλαυση δεν είναι πλέον αλλά εμμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
μπα δεν θα το λεγα,μαγκια της,πουτανα ειναι αυτη που απαταει τον αντρα της και του εχει φτασει το κερατο ως εκει πανω του ανθρωπου

πουτάνα είναι μόνο αυτή που παίρνει χρήματα και καμμία άλλη γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
πουτάνα είναι μόνο αυτή που παίρνει χρήματα και καμμία άλλη γυναίκα.

Γιατί;Η μια το κάνει από ανάγκη κι η άλλη επειδή είναι αχόρταγη.Βασικά,ντροπή σε όποιον πει οποιαδήποτε γυναίκα έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γιατί;Η μια το κάνει από ανάγκη κι η άλλη επειδή είναι αχόρταγη.Βασικά,ντροπή σε όποιον πει οποιαδήποτε γυναίκα έτσι.

Σπάνιο πάντως, οι γυναίκες είναι πολύ λιγότερο πεινασμένες για σεξ από τους άντρες λένε οι ειδικοί. Ακούμε συχνά για βιαστές γυναίκες ; Ελέγχουν σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό τα πάθη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εσυ πρεπει ναχεις προβλημα :clapup:
me??what's yours???δλδ τι ηθελες να καταλαβουμε απο το post σου...Ασε που πλακα κανουμε ελεος...

Αυτό το ξέρατε;
https://www.tovima.gr/world/article/?aid=307971

Τέτοιοι άνθρωποι, δεν βλέπουν κάτι σαν απόλαυση αλλά είναι έμμονη ιδέα σε αυτούς.
Είναι σαν να τρως κάθε μέρα 10 πιάτα μακαρόνια, και όσο και αν σου αρέσουν τα μακαρόνια, το να τα τρως 10 φορές την ημέρα και για χρόνια χωρίς σταματημό, δεν είναι πια απόλαυση αλλά αρρώστια.
Πρέπει να σου λείπει και κάποτε για να το εκτιμήσεις, αλλιώς έχεις πέσει με τα μούτρα σε κάτι και μόνο απόλαυση δεν είναι πλέον αλλά εμμονή.
αυτο ειναι πραγματι θλιβερο....(ακυρο μου θυμισες την σκηνη απο το seven με τον χοντρο και τα μακαρονια....)

Σπάνιο πάντως, οι γυναίκες είναι πολύ λιγότερο πεινασμένες για σεξ από τους άντρες λένε οι ειδικοί. Ακούμε συχνά για βιαστές γυναίκες ; Ελέγχουν σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό τα πάθη τους.
ωπ ωραιο επιχειρημα δεν το ειχα σκεφτει:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σπάνιο πάντως, οι γυναίκες είναι πολύ λιγότερο πεινασμένες για σεξ από τους άντρες λένε οι ειδικοί. Ακούμε συχνά για βιαστές γυναίκες ; Ελέγχουν σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό τα πάθη τους.

Να σου πω,η σωματική δύναμη δεν παίζει ρόλο;Εξάλλου,δεν είμαι σίγουρος αν η οιστραδιόλη έχει τα ίδια αποτελέσματα με την τεστοστερόνη όσον αφορά τις ορμές...σκέψου το εξής:σύμφωνα με έρευνα,άτομα με την ανωμαλία ΧΥΥ καταλήγουν πολύ συχνά (για να πρόκειται για στατιστικό λάθος) στη φυλακή ή ιδρύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να σου πω,η σωματική δύναμη δεν παίζει ρόλο;Εξάλλου,δεν είμαι σίγουρος αν η οιστραδιόλη έχει τα ίδια αποτελέσματα με την τεστοστερόνη όσον αφορά τις ορμές...σκέψου το εξής:σύμφωνα με έρευνα,άτομα με την ανωμαλία ΧΥΥ καταλήγουν πολύ συχνά (για να πρόκειται για στατιστικό λάθος) στη φυλακή ή ιδρύματα.
Πηγή για την έρευνα pls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top