19χρονη διχάζει το διαδίκτυο και την παγκόσμια κοινή γνώμη

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Η δική μου αντίδραση...
https://www.youtube.com/watch?v=VVJqwCdzZnw&t=0m54s

...βέβαια την ίδια στιγμή, στην άλλη γωνιά του κόσμου, κανάς otaku θα ευχαριστεί τους θεούς που γίνανε τα όνειρά του πραγματικότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θα ήθελα πολύ να δω ένα παράδειγμα της δικής σου εκδοχής τελειότητας, επέλεξε κάποια που θεωρείς ότι βρίσκεται εκεί και δείξε μας την φωτό της.
Το ίδιο ισχύει και για τον φίλο Δημήτρη που αγωνιά για το αν θα περνάει η...μπογιά του! :)
!

Βρε μπας και είσαι η ίδια η Αναστασία και θίγεσαι τόσο εύκολα???... Χαρακτηριστικότατο παράδειγμα τελειότητας, hmm.... Η Angelina Jolie, η Halle Berry, η Adriana Lima και πολλές άλλες (και εννοείται όχι μόνο διάσημες υπάρχουν και πάρα πολλές καθημερινές κοπέλες που "αγγίζουν την ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ τελειότητα). Με την διαφορά ότι αυτές είναι ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!


Angelina Jolie



Halle Berry



Adriana Lima
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Πολύ έξυπνη η μικρή. Εκανε ότι και ο Μαικλ Τζακσον χωρίς να της πεσει η μύτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλα επεσε σε μας το σαγονι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι άλλο θα δούμε δεν ξέρω. Λες να μην έχουμε δει τιποτα ακόμα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα το θεωρω αρρωστο ολο αυτο και την επιθυμια αυτης της κοπελας να γινει σαν ενα καρτουν. Δηλαδη τι προσπαθει; Να δειξει οτι ειναι ομορφη ή να τραβηξει την προσοχη του κοσμου πανω της. Δε βρισκω λογο καποιος να γινει σαν αυτη και θεωρω οτι πισω απο το τοσο μακιγιαζ βρισκονται οι απελπισμενες προσπαθειες μιας 19χρονης (και δυστυχως ουτε της πρωτης αλλα ουτε και της τελευταιας) να κερδισει το ενδιαφερον. Επιτελους πρεπει να καταλαβουμε οτι δεν μπορουμε ολοι μας να ειμαστε ομορφοι. Ολοι μας εχουμε αδυναμιες. Αλλα αυτο δε δικαιολογειται. Συνηθως τετοιοι ανθρωποι το κανουν επειδη δεν εχουνε τιποτε αλλο θετικο να δειξουν (και δε μιλαω μονο για την εμφανιση). Γιατι ειναι απλως κενοι. Κενοι απο αποψη,χαρακτηρα,γνωσεις. Η εμφανιση δεν ειναι αυτη που καθοριζει εναν ανθρωπο. Ειναι απλως χαρακτηριστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Για εμένα οτι δεν μας αρεσει πάνω μας δεν μπορούμε απλά να κλείσουμε ένα ραντεβού στον πλαστικό, να μπουμε χειρουργείο και να το αλάξουμε.

Είναι πολύ πιο σημαντικό να αγαπήσουμε τον εαυτό μας έτσι όπως είναι και να αποδεχτόυμε κάποια πράγματα από το να δινουμε λεφτά και μιά να τραβάμε λίγο από την μία, μιά να φουσκώνουμε λίγο από την άλλη και πάει λέγοντας.

Τώρα το να άλαξεις και να γίνεις κάτι το φανταστικό και μάλιστα όταν είσαι 19 χρονών χαίρω πολύ όλοι θα γουστάραμε, αλλά θα γουστάραμε μέχρι να φτάσουμε στα 25(π.χ.) και μετά θα βαρούσαμε το κεφάλι μας στον τοίχο..... Τέτοιου είδους επεμβάσεις θέλουν ώριμη σκέψη και όσο ώριμος κι αν νομίζεις οτι είσαι στα 19 όσοι έχουν κάποια χρονάκια παραπάνω στην καμπούρα τους θα σε διαβεβαιώσουν οτι έχεις πολλά ψωμιά( και σφαλιάρες από τη ζωή) να φάς ακόμα για να πεις οτι ωρίμασες γι ακάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Για εμένα οτι δεν μας αρεσει πάνω μας δεν μπορούμε απλά να κλείσουμε ένα ραντεβού στον πλαστικό, να μπουμε χειρουργείο και να το αλάξουμε.


τι τυχη ρε φιλε, το να νομιζεις πως τα προβλήματά σου λύνονται με μια επισκεψη στον πλαστικό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
A ρε ξάδερφε bugs bunny, πόσο αλλάξανε τα γούστα από την εποχή της jessica!! :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ένας 32χρονος από την Νέα Υόρκη, ο Justin Jedlica, έκανε το όνειρό του πραγματικότητα, να μοιάσει δηλαδή σε πλαστική κούκλα! Βέβαια ο στόχος του ήταν να μοιάσει στον Κεν της Barbie αλλά δεν είναι σίγουρο ότι τα κατάφερε! Ο Jastin, τα τελευταία 9 χρόνια έχει κάνει 90 πλαστικές! Μάλιστα, η πρώτη χειρουργική επέμβαση που έκανε ήταν στη μύτη του, όπου όταν επισκέφθηκε τον πλαστικό του κρατούσε τη φωτογραφία της κούκλας του Ken και του ζήτησε να τον κάνει ολόιδιο!
Ακολούθησαν πλαστικές στους γλουτούς του, τους οποίους όπως ο ίδιος δήλωσε σε συνέντευξή του, έπρεπε οπωσδήποτε να κάνει πιο σφιχτούς.
Σύμφωνα με το αμερικάνικο κανάλι abc, κατέχει το ρεκόρ πλαστικών σε όλο τον πλανήτη. Έχει γεμίσει όλο του το σώμα με εμφυτεύματα σιλικόνης και δήλωσε ότι είναι δική του η ευθύνη αν δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα στην υγεία του!
Προέρχεται από εύπορη οικογένεια και γι’ αυτό δεν τον ενδιέφερε και πολύ το οικονομικό κόστος παρά μόνο η εμφάνισή του.
Η αλήθεια είναι ότι πριν τις πλαστικές ήταν καλύτερος. Το ερώτημα είναι βέβαια πως οι γιατροί δέχτηκαν να του κάνουν όλες αυτές τις πλαστικές!
Δείτε τις φωτογραφίες και το video
https://www.star.gr/Pages/Ellada_Kos...ikes_gia_na_moiasei_me_plastiki_koukla&page=3





Πηγή star.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ανατριχιαστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έχει γεμίσει όλο του το σώμα με εμφυτεύματα
Το μόνο που μένει είναι να βάλει στη θέση του απλού ένα συνθετικό βιοσχεδιασμένο πέος με ηλεκτροϋδραυλικό μηχανισμό και θα είναι τέλειος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Το ειχα δει οταν πρωτοβγηκε αλλα δεν τολμησα να βαλω σχολιο.Κοιταξτε,η κοπελα ειναι μια χαρα.Εγω θα την επαιρνα στην αδερφη της κολλητης μου να την βαλει στο αμαξι της barbie και να κοβει βολτες.Αλλα να γινω εγω ετσι οχι αφηστε το.Ειμαι 152 υψος 48 κιλα αλλα οκ.......δεν ειμαι ΤΟΣΟ απελπισμενη.Κι εμενα μαρεσει να βαζω κραγιον,και γενικα ειμαι κοκετα ομως μεχρι ενος σημειου ολα.Κι επειδη εχω συντακτικο για τα αρχαια,και στοχος μου ειναι η θεωρητικη κι οχι η μεση δακτυλιδι ,σας αφηνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
τα χει παιξει ο κοσμος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Καρτούν ακόμα κάνεις την μεταμόρφωσή σου?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top