Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Eγώ θα ξενέρωνα στην περίπτωση να το φώναζε EXculiber, θρασύβουλας καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι απ' όσους μπορώ να σκεφτώ, κανείς δεν του είχε όνομα.. Να ανησυχήσω; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά...ούτε εμένα...αν και ενός του το είχα ονομάσει junior...απορώ πως δεν του έπεφτε :P (αλλά οκ το έλεγα έτσι λόγω ηλικίας...και όχι προσόντων) :P

Το μακράν καλύτερο που έχω ακούσει είναι το ζυμαρούλης (κάπου το είχα διαβάσει αυτό...και ο λόγος; Γιατί στα χέρια μου τον πλάθω και το μεγαλώνω :P- άλλη τα έχει πει αυτά...μην παρεξηγηθώ η γυναίκα βραδιάτικα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ πάλι απ' όσους μπορώ να σκεφτώ, κανείς δεν του είχε όνομα.. Να ανησυχήσω; :confused:
Μπα. Στο αναποδο να ανησυχεις.

Το μακράν καλύτερο που έχω ακούσει είναι το ζυμαρούλης (κάπου το είχα διαβάσει αυτό...και ο λόγος; Γιατί στα χέρια μου τον πλάθω και το μεγαλώνω :P- άλλη τα έχει πει αυτά...μην παρεξηγηθώ η γυναίκα βραδιάτικα :P)
Το λογο που το ειπε τον εχω ξανακουσει..αλλα το ζυμαρουλης οχι LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΖΥΜΑΡΟΥΛΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!! :hehe: :hehe: :hehe:
αχαχαχαχαχα!!!!!!!! :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
το excalibur ήταν σε αδράνεια για χρόνια και το anduril είχε σπάσει :worry: :P. τι νουνά εις εσύ πιδίμ? :D

Ο Ναρσιλ είχε σπάσει!!! ο Anduril ήταν ο Narsil reforged ;) Μια χαρά τη βρίσκω τη νονά! :thumbup:
Αξια, άξια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μμμ, του αλλάζουμε όνομα και ξεχνάμε το παρελθόν του δλδ??? :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ο Ναρσιλ είχε σπάσει!!! ο Anduril ήταν ο Narsil reforged ;) Μια χαρά τη βρίσκω τη νονά! :thumbup:
Αξια, άξια!!
Γαμώτο και έλεγα θα σε προλάβαινα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νομιζα οτι ειχα απαντισει... Τεσπα...
Δεν εχει ονομα, απλα ξερουμε οτι ειναι πυθονας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αν αρχίσουν και οι γυναίκες να ονομάζουν τα πέη τους, χαθήκαμε...:P

Μέγα Θηρίον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To έχω ονομάσει Ιωσήφ Βησαριονόβιτς Τζουγκασβίλι Στάλιν προς τιμήν του μεγάλου Στάλιν.:D
Είναι πολύ πιασάρικο όνομα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ο φουφουτας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μαζευτείτεεεεε!!!:eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μαζεμενο τον εχω καλε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αυτον μπορει!
εσενα σε βλεπω να εχεις απλωθει!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
παντα απλωμενος ειμαι :bleh:

Ωραία ατάκα θα στην κάνω κλόπι πέιστ.Δεν σε πειράζει που έχεις το ® ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
To έχω ονομάσει Ιωσήφ Βησαριονόβιτς Τζουγκασβίλι Στάλιν προς τιμήν του μεγάλου Στάλιν.:D
Είναι πολύ πιασάρικο όνομα...:P


Συγχαρητήρια αγαπητέ. Ένα πέος με πολιτική συνείδηση:P. Δεσποτικό και Αυταρχικό. Όλοι έχουμε τους ήρωές μας από μικροί. Ο θείος Ιωσήφ είναι από τα καλύτερα πρότυπα για ένα πέος:hehe:. Μόνο που μέχρι να το πεις όλο αυτό, σου πέφτει ρε παιδάκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι αμε!!!
εσυ και ο τραχανας!!!!:P:P

οταν εχεις ζητηση δυσκολα υποκυπτεις ;)

Ωραία ατάκα θα στην κάνω κλόπι πέιστ.Δεν σε πειράζει που έχεις το ® ε?:P


ναι ρε νο προμπλεμ λεμε - παντε ενωμενοι και δυνατοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top