Επαγγελματικά Δάνεια

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Έχει κάποιος εμπειρία στα Επαγγελματικά Δάνεια; Αν ναι τι συμβουλές θα έδινε σε κάποιον που για πρώτη φορά θα πάρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω εχω παρει επαγγελματικο δανειο, αλλα δεν εχω ιδεα τι πρεπει να προσεξεις καθως εμενα ασχολειται με αυτα δικηγορος.

Παντως, πριν καταληξεις στην λυση του δανειου ψαξε μηπως υπαρχει καποιο επιδοτουμενο προγραμμα που να σε καλυπτει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγω εχω παρει επαγγελματικο δανειο, αλλα δεν εχω ιδεα τι πρεπει να προσεξεις καθως εμενα ασχολειται με αυτα δικηγορος.

Τον δικηγόρο τον προσέλαβες μόνο για να σε βοηθήσει με το δάνειο; Γιατί δεν προτίμησες κάποιον οικονομολόγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχει κάποιος εμπειρία στα Επαγγελματικά Δάνεια; Αν ναι τι συμβουλές θα έδινε σε κάποιον που για πρώτη φορά θα πάρει;

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε μια τραπεζα και να κανεις μια συζητηση με εναν επαγγελματικο συμβουλο...θα σου ξεδιαλυνει καθε σου απορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πως και δεν το έχω σκεφτεί άραγε ;;; Τρομερό!!!
Φυσικά και έχω πάει, έχω μαζέψει πάνω από 10 εναλλακτικές. Αυτό που ψάχνω στην ουσία είναι feedback.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τον δικηγόρο τον προσέλαβες μόνο για να σε βοηθήσει με το δάνειο; Γιατί δεν προτίμησες κάποιον οικονομολόγο;

Οχι, καμια σχεση. Τον εχω ετσι κι αλλιως τον δικηγορο και τον χρησιμοποιω και για τις τραπεζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τσεκαρε απο οαεδ (12 χιλιαδες μαξ) ...το προγραμμα εληξε πριν μια βδομαδα αλλα βγαινει αλλο απο οκτωβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τσεκαρε απο οαεδ (12 χιλιαδες μαξ) ...το προγραμμα εληξε πριν μια βδομαδα αλλα βγαινει αλλο απο οκτωβρη!
Έχεις κάποιο link;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι, στο μιλητο απο οαεδ.
γενικα απο προφορικες πηγες.
πηγαινε ψαξτο καλο μου, ειναι εξυπηρετικοτατοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Και τις θα τους πω καλέ; Ναι για σας ανοίγω εταιρία τι θα μου δώσετε; Άσε που δεν έχω καμία σχέση με το ΟΑΔΕ. Τεσπά θα το ψάξω μόνος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι,ακριβως αυτο θα πεις.
η πιο κοσμια, θα το θεσεις ως "τι δικαιουμαι για να ανοιξω μια νεα δικη μου επιχειρηση".

οι νικες ειναι για τους τολμηρους καλο μου.

ψαξτο μονος σου, οπως λες, αφου το θες.
απλα, οταν βαζουμε θρεντ και ρωταμε, αρα μαλλον θελουμε και αποψεις αλλων. καλη τυχη ενιγουεεεει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top