Γόβες: φετίχ αντρών ή τρέλα γυναικών;

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
για μενα παλι δε υπαρχει τιποτα πιο ερωτικο απο μια γυναικα που περπαταει ξυπολητη...
Δύο γυναίκες που περπατάνε ξυπόλυτες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
…ένα καλοφτιαγμένο, καθαρό, ταιριαστό με το ντύσιμο, (ίσως) εντυπωσιακό παπούτσι, προσφέρει prestige…
βάλετε και καμία φωτο να δούμε τι γούστα έχετε…:)
(τα κορίτσια τι θα θέλανε να φορέσουν, και τα αγόρια... τι θα θέλανε να φορέσουν οι κοπέλες τους…:P)
Εγώ έχω μεγαλύτερο φετίχ με τις μπότες να πω την αλήθεια, όπως πχ με έναν τέτοιο συνδιασμό. :D

Τώρα όσον αφορά τις... γόβες, οι 12ποντες+ δεν με τρελαίνουν προσωπικά... ίσως είναι και το ότι ψηλώνει πολύ παραπάνω από μένα. :P


Γενικά πιο πολύ το θεωρώ σαν τρέλα των γυναικών. Μ' αρέσει πάντως όταν φοράνε γόβες σε βραδινές εξόδους, προσδίδουν ένα πιο... κουλτουρέ ύφος στην κοπέλα ή τουλάχιστον εγώ έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Ωστόσο με ξυνίζει λίγο η γόβα μες στο καταμεσήμερο. :shifty:



Αν και μπότες for the win! :D
Θεωρώ ότι ταιριάζουν εξίσου και σε ψηλές κοπέλες και σε λιγότερο ψηλές (γι' αυτές υπάρχουν μποτάκια που 'ναι επίσης φετίχ για ορισμένους). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οι γοβες ειναι οτι καλυτερο μπορει να φορεσει μια γυναικα!
εγω προσωπικα εχω μεγαλο θεμα με τισ γοβες...
εχω γυρω στα 15 ζευγαρια γοβες... αλλες ψηλοτακουνες αλλες πιο χαμηλες και για απογευματινη βολτα..
δε ξερω γενικα ανετα μπορω να δωσω(αν τα εχω φυσικα) πολλα λεφτα για γοβα ενω για ενα ρουχο ισως να κολυομουν λιγουλακι...
γενικα βασικα εχω τρελα με τα παπουτσακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top