Πειράγματα στο δρόμο

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
H αντίδρασή μου είναι ανάλογα με το τι σκέφτομαι εκείνη την ώρα. Μερικες φορές είμαι απορροφημένη και δεν δίνω σημασία τι γίνεται γύρω μου ή αν μίλησε σε μένα, οπότε δεν απαντάω γιατί σκέφτομαι τα δικά μου. Αν έχω πολλά νευρα και είμαι σε εργήγορση υπάρχουν δύο σενάρια: αν είναι ευγενικο αυτό που θα πει κάποιος θα ηρεμήσω, θα πω ευχαριστώ και θα είμαι καλύτερα μετά ή αν είναι χυδαίο θα τον βρίσω. Εχω δοκιμάσει να δείχνω ένα δαχτυλίδι (δεν πιάνει πάντα), να κάνω πως μιλάω με τον άντρα μου στο τηλέφωνο, να περπατάω γρήγορα καπου που έχει κόσμο και τα σχετικά. Αν όμως ο άλλος είναι ψυχάκιας και σε ακολουθεί, μόνο μια στάση κοντά σε αστυνομία τον διώχνει.
Πέρυσι χαράματα έξω από τη δουλειά έρχεται ένας και μου λέει "κουκλα να σε πάω σπίτι?". "Οχι" του λέω, έχω αυτοκίνητο. Ε, με ακολούθησε μεχρι να μπω στο αυτοκίνητο λέγοντας μια απο τα ίδια και μετά με ακολούθησε σε όλη την διαδρομή (6 χιλιόμετρα, δεν μπορεί να ήταν σύμπτωση και να έμενε κι αυτός εκει). Λίγο πριν φτάσω σπίτι σταμάτησα σε ενα περίπτερο απέναντι από το τμήμα, δήθεν για τσιγάρα και εκεί ήταν που εξαφανίστηκε.
Αλλη μια φορά έχει γίνει και το εξής αστείο...δύο ορόφους κάτω από μένα έμενε ένας φίλος μου. Επίσης να τονίσω ότι η περιοχή που έμενα τότε είχε αρκετή εγκληματικότητα και ελλιπή φωτισμό στους δρόμους. Με ακολοθούσε λοιπόν ένας αλλοδαπός που δεν καταλάβαινε ούτε από "δεν ενδιαφέρομαι", ούτε από άγνοια, ούτε τίποτα. Εστειλα ενα μυνημα σε αυτόν τον φίλο μου να βγει στον κεντρικό να με συναντήσει για να ξεφορτωθω τον βλάκα (μην μάθει και που μένω). Ε και μόλις έφτασα ήταν εκεί...φορώντας μια μάσκα τύπου ληστή και κρατώντας μια σπάθα! :D
Και κοντά στην Ομόνοια μας έχει τύχει με μια φίλη μου να μας ακολουθεί ένας ο οποίος το έβγαλε έξω και άρχισε να παίζει μες τη μέση του δρόμου όσο μας ακολουθούσε και μας φώναζε διάφορα. Απλά μπήκαμε σε ένα σουβλατζίδικο και με τα πολλά έφυγε.
Τώρα δεν μένω πια Αθηνα και ευτυχώς δεν συναντάω τέτοια συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σιγά μην τις πειράζω στο δρόμο.Έχω και ένα ίματζ :P

Μη σας πώ ότι άμα δώ καμιά πολύ ψωνάρα και προκλητική την γράφω επι τούτου (εκεί να δείτε τι φρίκη τρώνε να τους γράφει ένας παιδαράς :P).Που πας δλδ κοπελιά; H μάνα μου που είναι 48 πιο τεκνό είναι από σένα :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση όμως, που οι περισσότερες κοπέλες στο φόρουμ ακούνε κυρίως ηλίθια σχόλια. Δηλ., τα καλοπροαίρετα σχόλια σπανίζουν; :hmm:
Ή κάνετε ότι δεν ακούτε :D και θυμάστε μόνο το φτηνό και το αισχρόλογο; :P Όταν λέτε ότι θέλετε σχόλιο που να είναι "μοναδικό", "πρωτότυπο" τι εννοείτε, από την στιγμή που όλοι γνωρίζουμε ότι εκείνα τα δευτερόλεπτα η όποια ξαφνική ομιλία γίνεται αυθόρμητα; Έστω η όμορφη και καλοπροαίρετη κίνηση δεν μετράει; Ή κάνουμε μήπως διαγωνισμό πρωτότυπου σχολίου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση όμως, που οι περισσότερες κοπέλες στο φόρουμ ακούνε κυρίως ηλίθια σχόλια. Δηλ., τα καλοπροαίρετα σχόλια σπανίζουν; :hmm:
Ή κάνετε ότι δεν ακούτε :D και θυμάστε μόνο το φτηνό και το αισχρόλογο; :P Όταν λέτε ότι θέλετε σχόλιο που να είναι "μοναδικό", "πρωτότυπο" τι εννοείτε, από την στιγμή που όλοι γνωρίζουμε ότι εκείνα τα δευτερόλεπτα η όποια ξαφνική ομιλία γίνεται αυθόρμητα; Έστω η όμορφη και καλοπροαίρετη κίνηση δεν μετράει; Ή κάνουμε μήπως διαγωνισμό πρωτότυπου σχολίου; :P

Εννοείται ότι σπανίζουν τα ευγενικά σχόλια. Οι περισσότεροι ευγενικοί μπορεί να μην κάνουν καν σχόλιο στην ίδια την κοπέλα, αλλά στον εαυτό τους ή σε κάποιον φίλο. Ασε που υπάρχουν και ευγενικοί ψυχάκηδες. Θυμήθηκα έναν που όταν είχα πάει στο ΚΑΤ και περίμενα τη σειρά μου είχε έρθει και μου έπιασε κουβέντα λέγοντας "τι κάνει ο μπαμπάς σου?". Ψάρωσα εγώ, μιας και ο πατέρας μου ξέρει χιλιάδες άτομα, και λέω θα είναι γνωστός. Από ευγένεια λοιπόν του απάντησα και όταν αυτός άνοιξε ολόκληρη κουβέντα, απλά του απαντούσα αδιάφορα κοιτώντας αλλού, μπας και πάρει το μυνημα. Κάποια στιγμή πάω να πάρω καφε, από πίσω μου αυτός. Πάω να ρωτήσω κάτι, πάλι τα ίδια. Μέχρι που μετα πολλά κάνει να μου δώσει χειραψία και είχε ένα χαρτάκι με το νούμερό του μέσα. Αφού δεν το πήρα, άρχισε να με κυνηγάει να μου το δώσει. Εγώ να εξηγώ ότι δεν ενδιαφέρομαι και ότι είμαι καπαρωμένη, τίποτα αυτός. Αφου με ακολοθουσε όσο έκανα το γύρο του νοσοκομείου, έγινε το θαύμα και όλως τυχαίως συνάντησα έναν παλιό γνωστό. Ο τύπος μάλλον νόμιζε ότι είναι άντρας μου, οποτε και με άφησε ήσυχη.
Για αυτό λοιπόν μπορείτε να καταλάβετε ποιός είναι ο λόγος που πολλές γυναίκες αδιαφορούν ΑΚΟΜΑ και σε ευγενικά σχόλια. Η οποιαδήποτε απάντηση μπορεί να δώσει λάθος μυνημα στον άλλο και δεν ξέρεις με τι έχεις να κάνεις. Και αμα μπλέξεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν είναι ωραίο να προκαταλαμβάνουμε τον άλλο από την πρώτη κουβέντα. Η μαλακία φαίνεται από την δεύτερη και μετά..;) Γιατί αν υπάρχουν αρνητικές προκαταλήψεις ενώ ακόμη δεν είδαμε τον..Γιάννη, Γιάννη τον εβγάλαμε..καταλήγουμε στην αποξένωση, άντρες δεν υπάρχουν πια και άλλα τέτοια κλασικά εικονογραφημένα. Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουμε "ευκαιρίες" να γνωρίσουμε νέο κόσμο. Τώρα, αν θα υπάρξουν και μαλάκες / μαλακισμένες, αυτό είναι μέσα στο παιχνίδι. Στο γήπεδο πάμε να παίξουμε μπάλα με σκοπό να απολαύσουμε το παιχνίδι. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότηα να βιώσουμε και σκηνές απείρου κάλους (στον εγκέφαλο)..;) Όμως δεν πάμε σαν να περιμένουμε την αρνητική κατάληξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία άκουσα...το....εξής συγκλονιστικό....:P
Καλώς την πέρδικα.....!!!!;)


Κυνηγός θα ήταν φαίνεται.....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ψιλοάκυρο με το θέμα, αλλά έχει γίνει μόδα τώρα τελευταία όταν περνούν από στάσεις να σφυράνε?
Είναι τόσο ηλίθιο.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εμενα μου ειχε τυχει το εξης κορυφαιο , περπαταω στο δρομο και ειναι ενας τυπος σταματημενος στα φαναρια με το αυτοκινητο του και μου φωναζει αυτες τις κλασσικες μαλακιες δεν θυμαμαι και ακριβως αλλα ηταν σε φαση ''κοπελια εισαι πολυ ομορφη'' και τον γραφω οποτε το τυπακι βαζει αλκινοο και φωναζει αφιερωμενοοοο σε σενα μωρο μου...λεω ελεος πιστευει οτι θα του κατσει γκομενα με τετοιες παπαριες ...
Γενικοτερα παντως , καποιος που κανει παρομοια πραγματα ή ειναι πολυ απελπισμενος και βλακας ή απλα γουσταρει να σπαει πλακα με το υφος που θα εχει καθε κοπελα οταν την πειραζει (σιγουρα θα γελαει )
οι διαλογοι του στυλ ''εισαι και πολυ μωρο ''
''αντε στο διαολο σαχλε''
ειναι ολα τα λεφτα ...!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα δεν με ενοχλούν οι καφρίλες που μου λένε στο δρόμο ή οπουδήποτε αλλού. Άλλωστε είμαι (ή το παίζω, χου νόουζ) σκληρό γυναικάκι.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
'' και τον γραφω οποτε το τυπακι βαζει αλκινοο και φωναζει αφιερωμενοοοο σε σενα μωρο μου...λεω ελεος πιστευει οτι θα του κατσει γκομενα με τετοιες παπαριες ...
Γενικοτερα παντως , καποιος που κανει παρομοια πραγματα ή ειναι πολυ απελπισμενος και βλακας ή απλα γουσταρει να σπαει πλακα με το υφος που θα εχει καθε κοπελα οταν την πειραζει (σιγουρα θα γελαει )
οι διαλογοι του στυλ ''εισαι και πολυ μωρο ''
''αντε στο διαολο σαχλε''
το υφος μετραει

μαγκικο υποτιμητικό υφος συνηθως δεν περναει εκτος και αν το θελει η γυναικα..

μου τη δινει και μενα αυτο το υφος,,
αλλα τι να κανουμε?ο καθενας κανει οτι μπορει με το μυαλο του..


ποτε δεν καταλαβα γιατι λενε "μωρο" και μωρο,,τις γυναικες

αλλη λεξη δεν ξερουν?
μωρο μου μωρο μου,,σε βρφοκομειο γεννηθηκαν?
τι σχεση εχουν με τα μωρα?δεν το μπορω..
τη γυναικα θελω να την π@δ@ξωω,,,
οποτε το να τη λεω μωρο μαλλον με ξενερωνει..

ακους εκει μωρο μου τη γυναικα..

θα τις αλλαξεις και πανες ή θα την ταισεις φρουτοκρεμα??

η γυναικα είναι ΓΥΝΑΙΚΑ ,οποτε δεν μπορεις να την υποτιμας λεγοντας ενα αδυναμο ηλιθιο μωρό πλασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος να γινονται τετοια πειραγματα στο δρομο....οσοι αντρες τα κανουν γινονται χυδαιοι και εκνευριστικοι,ποια γυναικα κολακαυεται με τετοιες αηδιες?σιγουρα οχι οι σοβαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αχ έχω φύγει τόσα χρόνια από την φιλοσοφία των πειραγμάτων που αυτά μου ακούγονται πολύυυυ μακρινά. Αυτό που μπορώ να πω μόνο είναι πως καλο είναι κανείς να είναι πρωτότυπος και με "ευγενικές" προθέσεις. Όχι πρόστυχος κτλ, γιατί κακό στον εαυτό του θα κάνει. Δεν θα τον εκτιμήσει ποτέ μια αξιόλογη κοπέλα, μόνο αντάξιές του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα δε με ενοχλούν ιδιαίτερα, έχω μάθει και τους γράφω ή βρίζω[πιο σπάνια], αναλόγως.
Το μόνο που με ενοχλεί στην όλη φάση είναι όταν το κάνουν σε ΜΜΜ, σε στάσεις λεωφορείων, ή στο δρόμο που υπάρχει κι άλλος κόσμος γύρω και ξαφνικά αρχίζουν κοιτάζουν όλοι εσένα και νιώθεις τόσο χάλια και άβολα. :|
Το άλλο το σπαστικό είναι όταν είμαι με την μάνα μου ή τον πατέρα μου και ακούω διάφορα σχόλια και "ντρέπομαι" (ορ σάμθινγκ) τόσο πολύ. :|

Το' χουμε πει, είμαι περίεργη, με πειράζουν πράγματα που δε θα' πρεπε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ δεν προσέχω ποτέ τους γύρω μου, κοιτάω μόνο τον δρόμο μου και άμα είμαι παρέα μονάχα αυτούς. Οπότε όταν μου λένε κάτι δεν τους ακούω και αν τύχει να τους ακούσω ή μου το αναφέρουν άλλα άτομα ή δεν θα δώσω σημασία , ή απλά τους αγριοκοιτάζω γιατί με ενοχλεί :P Η χειρότερη περίπτωση όμως είναι όχι τι λένε αλλά τι κάνουν και το καλό που τους θέλω να έχουν κοντά τα χέρια τους. Σε αυτό πάλι είμαι χαζή γιατί μου έτυχε πριν λίγες μέρες κάτι και δεν το πήρα είδηση,μέχρι που γύρισε και με κοίταζε πονηρά,περίεργα δεν ξέρω και εγώ.Δεν αντιδρώ τόσο γιατί μπορεί να έγινε καταλάθος, οπότε πιάστε ελεύθερα χαχα αυτούς πάλι τους κοιτάζω λιγάκι σαν να λέω "έγινε κάτι ρε φίλε;" :redface: αλλά συνεχίζω ακάθεκτη αυτό που έκανα.
Προτιμώ να μην δίνω δικαιώματα,ούτε να τους απαντάω γιατί αυτό είναι που θέλουν και σιγά μην τους κάνω το χατίρι.Αν απαντήσω είμαι και εγώ υπεύθυνη,οπότε καλύτερα να αγνοείς τέτοια "πειράγματα". Έχουμε γεμίσει με πρόστυχους που απροκάλυπτα πειράζουν ότι βρεθεί μπροστά τους.
Αν από την άλλη όμως είναι με καλό σκοπό και είναι απλά ένα σοβαρό κοπλιμέντο τότε αυτοί εξαιρούνται και ένα μικρό χαμογελάκι το αξίζουν :D Σπανίζουν όμως δυστυχώς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτοί εξαιρούνται και ένα μικρό χαμογελάκι το αξίζουν :D Σπανίζουν όμως δυστυχώς :)
κουβαρντού είσαι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
κουβαρντού είσαι..:D


τους δίνω και παραπάνω από αυτό που αξίζουν :pfff: κουβαρντού είναι πολύ λίγο μπροστά σε αυτό το "έργο" που κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Απλα γραψιμο.. :Ρ Ποιος χεστηκε, λες και προκειται να τους ξαναδεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σε τίποτα δε δίνω σημασία, το παίζω ντίβα και συνεχίζω :P
Οι χαζομάρες που λένε οι περισσότεροι δεν με ενοχλούν αλλά έχω ακούσει αρκετές χοντράδες και αηδιαζω. Ούτε σε αυτά δίνω σημασία όμως, δε ξέρεις ποτέ τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλα στο συγκεκριμενο θεμα εχω πολυ σπαστικη αποψη και περιεργη

Καταρχην να πω οτι ποτε δεν προκειτε να πειραξω καποια αγνωστη κοπελια στον δρομο.Αν το κανω θα ειναι καθαρα για χαβαλε με την παρεα μου και επειδη θα εχω κατεβασει μερικα λιτρα μπυρας.Βασικα ουτε καν κοιταω μια ομορφη γκομενα,και μετα να την σχολιασω με τους φιλους.Πραγματικα δεν εχει νοημα.Ας σοβαρευτουμε καποτε

Και κατα δευτερον και σημαντικοτερο.Ολο αυτο δειχνει γιατι η γυναικα θα ειναι μια ζωη θυμα σε σχεση με τον αντρα (σαφως και υπαρχουν εξαιρεσεις).Γραφτηκαν στο τοπικ,εκφρασεις του στυλ,ποια ειμαι εγω να μην απαντησω,δεν ειμα ντιβα,θα με περασουν κτλ.Μα ναι ρε φιλε.Εκει ειναι η ουσια.Εκει ειναι ο πληρης ελεγχος του εαυτου σου.Οταν εισαι σιγουρη για σενα.Ναι,και ντιβα εισαι,και η νουμερο ενα γυναικαρα εισαι που δεν εχεις αναγκη κανεναν.Αλλα αν δεν πιστευεται στον εαυτο σας,πως να πατε μπροστα μετα?

Ρε κοριτσι μου γλυκο,εχεις τοσο αναγκη να ακουσεις κομπλιμεντα?Δηλαδη αμα δεν ακουσεις θα πεθανεις?Ειπε καποια πριν,οτι ειναι σημαντικο μια γυναικα να ακουει κομπλιμεντα.Πρασινα αλογα.Τις ανασφαλειες τις καλυβει ετσι και το οτι δεν μπορει να πατησει στα ποδια της δυναμικα.Δηλαδη θα δινει σημασια στον καθε ασχετο?Και δεν μιλαω για αυτους που λενε καφριλες.Οκ εκει.Αλλα ακομα και σε αυτους που θα σου πουν κατι ωραιο και με ευγενικο τροπο κτλ.Και εκει ακυρο με την μια.Αναγκη για νεα ατομα και γνωριμιες εχεις?Αν ναι,τοτε πασο.Αν οχι τοτε εισαι ερμαιο καθε αντρος που απλα ξερει να παιζει ρολους και να σε κατευθυνει.

Ειμαι ο ταδε,εχω αυτους τους φιλους μου,αυτην την παρεα,αυτα τα προβληματα,αυτες τις υποχρεωσεις.Δεν θα μου τις αλλαξει κανεις και κανενας και δεν θα μου τα βγαλει κανεις απο το κεφαλι μου.Οταν με ρωτανε,καλα εσυ δεν θες να σου λενε κοπλιμεντα,τους απανταω,τι να τα κανω?ποσος με ενδιαφερει η γνωμη του αλλου.Ξερω ποσο γαματος,κουκλος,καυτος κτλ κτλ ειμαι απο μονος μου και δεν περιμενω κανενα να με επιβαιβεωσει

Υ.Σ.1)Της αλλης της εφτιαξε η μερα με ενα κοπλιμεντο.Και με μια χυδαιοτητα να φανταστω αργοτερα θα της την χαλουσε.Μα τι σταθεροτητα και με τι γερες βασεις χτιζεις την μερα σου :P
Υ.Σ.2)Αραγε υπαρχουν τετοιες γυναικες με τετοιες αποψεις η ολες ειστε χαχαχα και χουχουχου.Μια εξυπνη και δυνατη ΓΥΝΑΙΚΑ ρε παιδι μου υπαρχει σε αυτον τον κοσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
μπήκαμε πριν καμιά βδομάδα σε ταξί στην Αθηνα και πέσαμε σε εναν τρελο ταξιτζη που μιλαγε ιταλικα υποτιθεται..
περνάμε από στάση, βλέπει τύπησα καλοντυμένη (να αναστενάξει ο κάθε στερημένος) και της κάνει "η κωλ-@ρ@ είναι molto buene" ή κατι παρόμοιο
είχαμε λιώσει με τον φίλο μου.. η άλλη κοιτούσε καλα καλα..είχε μείνει :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top