Ποιες ειδικότητες εμπίμπτουν στην κατηγορία των "μηχανικών";

moes

Νεοφερμένος

Ο moes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έτσι είναι σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valhall awaits

Νεοφερμένος

Ο Valhall awaits αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε σεις δευτερα κανω το μηχανογραφικο μου δελτιο και προβληματιζουμε στο να δηλωσω ή μη ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων.Εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ρε σεις δευτερα κανω το μηχανογραφικο μου δελτιο και προβληματιζουμε στο να δηλωσω ή μη ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων.Εσεις τι λετε?

Για ποιον λογο προβληαμτιζεσαι; Δεν μπορουμε να σου πουμε εμεις αν θα την βαλεις η οχι, αλλα αν θες πες μας τον τροπο που σκευτεσαι να σου δωσουμε μια συμβουλη.
Γενικα παντος ειναι πολυ δυσκολη σχολη απο οτι εχω ακουσει, αλλα ειναι και πολυ καλο το πτυχειο της. Εγω στην θεση σου μαλλον θα την δηλωνα, αλλα αν θελεις κατι αλλο περισσοτερο ενοειτε οτι θα βαλεις πρωτα το αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top