Eίναι το πληρωμένο σεξ εθισμός;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Συγχώρεσε τον, αλλά βάλε του αυστηρούς όρους, σχεδόν στα όρια του εκβιασμού για να μπορείς να τον ελέγχεις. Αν τους δεχτεί πάει να πει ότι σε αγαπάει ακόμα. Το θέμα είναι να δεις αν είναι εθισμένος σε σένα, όχι αν θα μπορούσε υποθετικά να εθιστεί στις πόρνες. Συγχώρεσε τον, σκέψου ότι μια πόρνη, δηλαδή μια ΜΗ ελεύθερη γυναίκα (πνευματικά, σωματικά, ψυχολογικά) θα έχει καταστρέψει τη σχέση σας. Το αξίζει ; Δεν είμαι γιατρός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Συγχώρεσε τον, αλλά βάλε του αυστηρούς όρους, σχεδόν στα όρια του εκβιασμού για να μπορείς να τον ελέγχεις. Αν τους δεχτεί πάει να πει ότι σε αγαπάει ακόμα. Το θέμα είναι να δεις αν είναι εθισμένος σε σένα, όχι αν θα μπορούσε υποθετικά να εθιστεί στις πόρνες. Συγχώρεσε τον, σκέψου ότι μια πόρνη, δηλαδή μια ΜΗ ελεύθερη γυναίκα (πνευματικά, σωματικά, ψυχολογικά) θα έχει καταστρέψει τη σχέση σας. Το αξίζει ; Δεν είμαι γιατρός :P


δε μπορω να του βαλω ορους...τουλαχιστον δε μπορω να του το πω...θα πρεπει να βαλω στον εαυτο μου ορους για να δω ως που θα δεχτω καποια πραγματα.δεν γινεται να κανεις σχεσεις υπο προυποθεσεις και με ορους νομιζω πως ειναι λιγακι καταπιεστικο ε?

γιατρε:rolleyes: απλα φοβαμαι πως την επομενη φορα απλα δε θα μου το πει ή θα φροντισει να μη το καταλαβω..
2.5 μηνες μου ζηταει συγγνωμη, ορκιστηκε πως δε θα με ξαναπληγωσει,απλα εγω δυστυχως πιστευω πως:οι ανθρωποι δεν υπαρχει τιποτα για το οποιο μπορουν να ορκιστουν πως δε θα ξανακανουν..ε?
επειδη θα βγω οφ τοπικ σταματαω εδω--αν θελεις επειδη εισαι λιγακι στο υφος το δικο μου νομιζω και τα λες ωραια μπες στο αλλο θεμα(ποσο καιρο θα παρει να σε ξεχασω )να λεμε εκει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
2.5 μηνες μου ζηταει συγγνωμη, ορκιστηκε πως δε θα με ξαναπληγωσει,απλα εγω δυστυχως πιστευω πως:οι ανθρωποι δεν υπαρχει τιποτα για το οποιο μπορουν να ορκιστουν πως δε θα ξανακανουν..ε?

δεν συμφωνώ, τα μαθήματα είναι μαθήματα και αλλάζουν τους ανθρώπους. 2.5 μήνες είναι πάρα πολύ και δείχνει ότι το εννοεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι, αν μου επιτρέπεις βέβαια Chriss....
έχεις κάποια σταθερή άποψη πάνω σε αυτό το ζήτημα ή το επεξεργάζεσαι για να μπορείς να την διαμορφώσεις....
θέλω να πω, πώς σου φαίνεται το γεγονός της επίσκεψης των ανδρών σε τέτοιες γυναίκες...; είναι κάτι το ανήθικο...; παίζει ρόλο ο τύπος του άνδρα που θα επισκεφτεί κάποια κυρία...; υπάρχουν περιπτώσεις που δικαιολογείται αυτή η επιλογή και άλλες που δεν....

για μενα ειναι αποτελεσμα μη ειλικρινων σχεσεων μεταξυ των ζευγαριων (μιλώντας παντα για αντρες που πηγαινουν σε τετοια μερη, ενω ειναι σε σχεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top