Υπέροχο σεξ

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εχετε κανει ποτε... οχι σεξ ουτε ερωτα κατι αλλο...υπεροχο παθιασμενο να σας φερνει κοντα με τον αλλον, να το κανετε με την ψυχη και το σωμα σας...οχι με κ@υλα,οχι επειδη εχει ωραιο κορμι ή μεγαλο πεος ο αλλος, οχι επειδη εχετε να κανετε καιρο σεξ και εχετε ταυλες, οχι επειδη πρεπει να το κανετε επειδη ειστε ζευγαρι....οχι επειδη ειναι καλος εραστης ο αλλος και ξερει κολπα...
να νιωθετε οτι σας φευγει η ψυχη...να νιωθετε οτι ειστε σε νιρβανα...και αυτο καθε φορα οχι μια ή μια στο τοσο...

δεν ξερω πως ακριβως να το περιγραψω...

εχετε νιωσει ποτε απλα υπεροχα να κανετε ερωτα με την ψυχη και το σωμα ???

και αν ναι σε τι φαση της ζωης σας, με ποιον, ποσο κρατησε και το ξανανιωσατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Όχι, δεν ξέρω τι εννοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Βασικά δεν ξέρω κι άλλο τρόπο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τώρα, κρατάει ενάμισι χρόνο και δεν νομίζω πως θα το ξανανιώσω ποτέ με άλλον.
(βέβαια ελπίζω να κάνω λάθος, διότι αυτό σημαίνει πως αν ποτέ χωρίσουμε ..την έκατσα! :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εχετε κανει ποτε... οχι σεξ ουτε ερωτα κατι αλλο...υπεροχο παθιασμενο να σας φερνει κοντα με τον αλλον, να το κανετε με την ψυχη και το σωμα σας...οχι με κ@υλα,οχι επειδη εχει ωραιο κορμι ή μεγαλο πεος ο αλλος, οχι επειδη εχετε να κανετε καιρο σεξ και εχετε ταυλες, οχι επειδη πρεπει να το κανετε επειδη ειστε ζευγαρι....οχι επειδη ειναι καλος εραστης ο αλλος και ξερει κολπα...
να νιωθετε οτι σας φευγει η ψυχη...να νιωθετε οτι ειστε σε νιρβανα...και αυτο καθε φορα οχι μια ή μια στο τοσο...

δεν ξερω πως ακριβως να το περιγραψω...

εχετε νιωσει ποτε απλα υπεροχα να κανετε ερωτα με την ψυχη και το σωμα ???


και αν ναι σε τι φαση της ζωης σας, με ποιον, ποσο κρατησε και το ξανανιωσατε???


τελειο!δεν εχω κανει ακομα αλλα αυτο ακριβως 9ελω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ναι το εχω νιωσει...

Μια φορα... θα ηθελα πολυ να το ξανααισθανθω.... θα μου μεινει απωθημενο αν δεν το ξανααισθανθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το έχω νιώσει. Αλλά δυστυχώς μόνο εγώ, όχι και οι δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
εχετε νιωσει ποτε απλα υπεροχα να κανετε ερωτα με την ψυχη και το σωμα?

Ναι. :D

και αν ναι σε τι φαση της ζωης σας, με ποιον, ποσο κρατησε και το ξανανιωσατε?

Πριν από λίγο καιρό, με το boyfriend μου, κράτησε όσο και η "συνεύρεσή" μας, το έχω νιώσει 3-4 φορές σε 3 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ναι....μια φορα μόνο.....και αυτό γιατί τον αγαπούσα (αγαπαω....:/:) και έτσι την ώρα που κάναμε έρωτα έδινα και τη ψυχή και το σώμα μου μαζί.....:)
βέβαια θα μου πεις πως το ένιωσες μια φορα με ενα άτομο που ήσασταν τοσο καιρο μαζι? ναι...ήταν επειδή τότε αρχισα να καταλαβαίνω ότι τον αγαπάω και επίσησ (αν δεν κανω λαθος) ήταν μετά από ένα διάστημα που είχαμε χωρίσει για λίγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top