Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια φιλε..
θελεις να τα πω ωμα?αλλα θα θελουμε αλλο θεμα..

βεβαια δεν ξερω γιατι εχεις τοσο κακη αποψη για τις Ελληνιδες..ισως να εχεις δικαιο,,αν εγω πχ καποτε αποτυχω σε πολλεες σχεσεις με Ελληνιδες ισως να εχω μια τετοια αποψη..

Δεν εχω προβλημα με τις ελληνιδες συγγεκριμενα. Δεν ειμαι ρατσιστης, τους απαιχθανομαι ολους εξισου.

Οχι, οχι ολους, υπαρχει ενα ελαχιστο ποσοστο της ανθρωποτητας που δεν με ενοχλει αφορητα, ενα ακομα μικροτερο που θεωρω αξιολογο και ενα σχεδων μηδαμηνο που θαυμαζω.

be that as it may, δεν αλαζει το γεγονος οτι η ελλαδα ειναι αρκετα πισω σε σχεση με τις δυτικοευρωπαικες χωρες, τοσο οι αντρες οσο και οι γυναικες, απλα τυγχανει εδω να μιλαμε για τις γυναικες.

Η μεση ελληνιδα αυτοπροσδιοριζεται απο τον κοινωνικο της κυκλο, ως εκ τουτου λειτουργει αναλογα. Ειναι επιφανιακη και ματαιοδοξη με μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της αλλα κατ ουσιαν ανασφαλης. Ειναι επισης, αμορφοτη, με πολυ μετριο σωμα και τρελες ανασφαλειες οι οποιες σχεδον ΠΟΤΕ δεν αφορουν το "θεε μου δεν εκανα τιποτα στη ζωη μου θα καταληξω να ξεσκατιζω τα μωρα και να πλενω πιατα του αντρουκου μου, καλυτερα να παω να μορφοθω λιγακι" αλλα σχεδον παντα το "ιιιιιιικ εχουν παχυνει τα μπρατσα μου πως μπορω να αδυνατισω ΧΩΡΙΣ να κουραστω και ΧΩΡΙΣ να κανω διαιτα?"

Tο άνοιξε κάποιος που θεωρούσε τις αλλοδαπές καλύτερες, μέχρι που γνώρισε ..εμένα.

thanks for making my point

παρεπιπτοντως δεν εχω γνωρισει ακομα ξενη που να πει κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν ειμαι ρατσιστης, τους απαιχθανομαι ολους εξισου.
ΟΚ
παραδινομαι..:angelnot::angelnot:8)8)8):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
υπαρχει ενα ελαχιστο ποσοστο της ανθρωποτητας που δεν με ενοχλει αφορητα, ενα ακομα μικροτερο που θεωρω αξιολογο και ενα σχεδων μηδαμηνο που θαυμαζω.
Το χέσαμε που το χέσαμε το θέμα, ας ρωτήσω: Εσύ σε ποια κατηγορία νομίζεις ότι ανήκεις, σε κάποια κατηγορία ανήκεις και σε ποια κατηγορία νομίζουν οι άλλοι ότι ανήκεις; :hehe: :confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
αλλωστε ειμαι ο παλιος γνωστος ρατσιστης σεξιστης ,στερεοτυπικος φαλλοκρατικος Αγγελος..
απλα προσπαθω να το παω ηρεμα τωρα..

Και τώρα η ερώτηση που όλοι θέλουμε να κάνουμε. Άγγελε έχεις σκεφτεί να γίνεις male striper?
Καλά λεφτά, καλές γνωριμίες, ευχάριστη δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
καποια απο ολες που γραφουν εδω του αρεσει και νομιζει οτι με το να πηγαινει με τα νερα της θα τη ριξει.

γιεα ραιτ κοζ δατς δι γουει ιτ γουορκς



awwww how cute

ειπαμε, ολοι ειμαστε μοναδικοι και ξεχωριστοι
Honey ...εσυ εισαι ο καλυτερος ο μοναδικοτερος και ο ξεχωριστοτερος ....μην μας κανεις ΟΛΕΣ NA ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ :crazy:
Και επειδη εισαι ο καλυτερος ο μοναδικοτερος και ο ξεχωριστοτερος μηπως να αφηνες εσυ το γυμναστηριο ...και να γινοσουν male striper ???Πλιζ....πλιζ θινκ αμπουτ ιτ σιριουσλι .Οχι τιποτε αλλο....θα του δειξεις του πιτσιρικα (και του Αγγελου ) WHAT A REAL MALE STREAPER IS MAN!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
thanks for making my point

παρεπιπτοντως δεν εχω γνωρισει ακομα ξενη που να πει κατι τετοιο


Αν δεις το θέμα, δεν το λέω εγώ αυτό, εκείνος το λέει. Αλλά πέρα από την πλάκα.. γέλα και λίγο, δεν είναι όλα πάντα τόσο σοβαρά. :D
Εκτός αν πραγματικά πιστεύεις πως έχεις πραγματικά παραθέσει αυτή τη στιγμή ένα επιχείρημα ..ακράδαντο, οπότε θα βρεθώ στην δυσάρεστη θέση να σταματήσω να έχω καλή άποψη για το μυαλό σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εσύ σε ποια κατηγορία νομίζεις ότι ανήκεις, σε κάποια κατηγορία ανήκεις και σε ποια κατηγορία νομίζουν οι άλλοι ότι ανήκεις;

Θεωρω οτι ανοικω στην πρωτη, αντικειμενικα πρεπει να ειμαι στη δευτερη αλλα εχω το ταλεντο να κανω τους αλλους να νομιζουν οτι ειμαι στη τριτη

Κοιτα το ποστ της καζιρα για να καταλαβεις τι εννοω.

Αν δεις το θέμα, δεν το λέω εγώ αυτό, εκείνος το λέει. Αλλά πέρα από την πλάκα.. γέλα και λίγο, δεν είναι όλα πάντα τόσο σοβαρά.
Εκτός αν πραγματικά πιστεύεις πως έχεις πραγματικά παραθέσει αυτή τη στιγμή ένα επιχείρημα ..ακράδαντο, οπότε θα βρεθώ στην δυσάρεστη θέση να σταματήσω να έχω καλή άποψη για το μυαλό σου.

μην το παιρνεις προσωπικα, δεν μισω μονο εσενα, αλλα οτιδηποτε φερει δεσοξυριβονουκλεινικο οξυ (δυσκολα καποιος θα καταλαβει την ειρωνια αυτης της τοποθετησης, οποτε θα την εξηγησω λιγο καλυτερα, υπαρχουν μορφες ζωης που ΔΕΝ εχουν DNA αλλα μονο RNA, αυτες οι μορφες ζωης λεγονται ρετροιοι μεταξυ των οποιων ειναι ο χαντα, ο εμπολα και ο HIV και γαμανε γιατι σκοτωνουν λεμε)

Ερωτηση ομως, γιατι λες οτι θα σταματησεις να εχεις καλη αποψη για το μυαλο μου? Θελω να πω, ποσο πιστευεις οτι με ενδιαφερει τι θεωρεις απο το μυαλο μου σε μια κλιμακα απο το 1-10 στην οποια το 10 ειναι η αποψη που θα ειχε η μεγκαν φοξ στην οποια θα ειχαν βαλει το μυαλο της μαρια κιουρι και στο 1 ειναι η αποψη που εχει για μενα ο δημητρης, η χελωνα που ενοικει στον κηπο του σπιτιου μου με την οποια συστηματικα παιζει το βρομοσκυλο το οποιο με καταραστικε το συμπαν να μεγαλωνω.

(παρεπιπτωντος, σε αυτη τη κλιμακα θεωρω τη χελωνα πολυ πιο σημαντικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Δίκιο έχει η IL PENSIERO. Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Άλλωστε και δημόσιος υπάλληλος να γίνεις θα πρέπει να περιμένεις 10 χρόνια για να διοριστείς και μετά με όλες αυτές τις περικοπές που γίνονται θα παίρνεις ψίχουλα. Και αυτή η δουλεια θέλει τρομερό ταλεντο. Πρεπει να είσαι γυμνασμένος και να χορεύεις. Δε θα σε πιασει ποτέ η κριση εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δίκιο έχει η IL PENSIERO. Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Άλλωστε και δημόσιος υπάλληλος να γίνεις θα πρέπει να περιμένεις 10 χρόνια για να διοριστείς και μετά με όλες αυτές τις περικοπές που γίνονται θα παίρνεις ψίχουλα. Και αυτή η δουλεια θέλει τρομερό ταλεντο. Πρεπει να είσαι γυμνασμένος και να χορεύεις. Δε θα σε πιασει ποτέ η κριση εσένα!

Σαφώς... Γιατί δεν πα να μην έχει να φάει η άλλη, το strip show δεν θα το χάνει με τίποτα...(sic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
edit: μονο εγω βρησκω αντισεξυ το αντρικο στριπτιζ?

Ειναι απολυτα αντιαισθητικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δίκιο έχει η IL PENSIERO. Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Άλλωστε και δημόσιος υπάλληλος να γίνεις θα πρέπει να περιμένεις 10 χρόνια για να διοριστείς και μετά με όλες αυτές τις περικοπές που γίνονται θα παίρνεις ψίχουλα. Και αυτή η δουλεια θέλει τρομερό ταλεντο. Πρεπει να είσαι γυμνασμένος και να χορεύεις. Δε θα σε πιασει ποτέ η κριση εσένα!

Που την είδατε την άποψη της IL PENSIERO στο μήνυμα; Διότι εγώ δεν την βλέπω....:confused:

Σημ: Την έφαγε η γάτα; :/: η μήπως κάποια άλλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top