Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εγώ την έπαθα και δε πρόλαβα να κάνω ανανέωση,
είδα το μήνυμα που έλεγε 30/6, το διάβασα βιαστικά και νόμιζα ότι μου ληξε το unlimited, αλλά μετά θυμήθηκα ότι είχα κάνει ανανέωση πολύ πιο μετά και όταν ξαναδιάβασα το μήνυμα ηταν αργά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Βασικά, όταν ρώτησα, δεν είχε λήξε, είχα ακόμα.:redface:
Χτες ήταν η τελευταία μέρα που μπορούσες να βάλεις κάρτα για να έχεις 1500 και όλο τον Ιούλιο.
Από Αύγουστο να δούμε τι θα κάνουμε.:(
Επειδή ήσουν τυχερή εσύ, δεν σημαίνει ότι ήταν όλοι. :P
Πληροφοριακά να αναφέρω ότι η προσφορά Vodafone Unlimited (τα γνωστά σε όλους μας 1500' ομιλίας και 1500 sms δηλαδή), ΔΕΝ ήταν διαθέσιμη για ενεργοποίηση από νέους συνδρομητές Vodafone CU. Συνέχιζε να ισχύει μέχρι 30/6/2011 για παλαιούς συνδρομητές, που πρόλαβαν να την ενεργοποιήσουν μέχρι και τις 2/2/2011. Από τις 3/2-30/6, ίσχυε η προσφορά Bonus Talk 4 Free, την οποία μπορούσαν να ενεργοποιήσουν μόνο όσοι άτυχοι νέοι συνδρομητές απέκτησαν CU από τις 3/2/2011 και ύστερα.
Ασφαλώς, όλα αυτά αποτελούν παρελθόν από σήμερα. ''Tυχεροί'' ωστόσο παραμένουν για ένα μήνα ακόμη όσοι έκαναν χθες ανανέωση.

Προσωπικά, μετέτρεψα το καρτοκινητό μου σε συμβόλαιο (Cosmote ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 15) και βρήκα την υγειά μου. Και έχω τα 1500, και δεν υπάρχει η αβεβαιότητα που κυριαρχεί στα καρτοκινητά, με το αν θα ανανεωθούν οι προσφορές ή όχι δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι εγώ την έπαθα και δε πρόλαβα να κάνω ανανέωση,
είδα το μήνυμα που έλεγε 30/6, το διάβασα βιαστικά και νόμιζα ότι μου ληξε το unlimited, αλλά μετά θυμήθηκα ότι είχα κάνει ανανέωση πολύ πιο μετά και όταν ξαναδιάβασα το μήνυμα ηταν αργά :redface:
Α μη νομίζεις, κι εμένα άλλοι μου έβαλαν την κάρτα, εγώ γενικά τα σμσ από βόνταφον δε τα διαβάζω.:redface:
Προσωπικά, μετέτρεψα το καρτοκινητό μου σε συμβόλαιο (Cosmote ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 15) και βρήκα την υγειά μου. Και έχω τα 1500, και δεν υπάρχει η αβεβαιότητα που κυριαρχεί στα καρτοκινητά, με το αν θα ανανεωθούν οι προσφορές ή όχι δηλαδή...

Κι εγώ κάτι τέτοιο θα κάνω λογικά αν δω ότι δεν με συμφέρουν τα πακέτα της Cu.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στη wind που να δίνει παραπάνω λεπτά ομιλίας προς όλους;
Ο διπλάσιος χρόνος δεν μου φτάνει. :[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν έχει άλλα νέα; Κρίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Περιμενε μεχρι τις γιορτες,τωρα υπαρχει ηρεμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ξερει καποιος αν υπαρχει καποια ρυθμιση που πρεπει να κανω για να εμφανιζονται οι κλησεις οταν εχω κλειστο το κινητο μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξερει καποιος αν υπαρχει καποια ρυθμιση που πρεπει να κανω για να εμφανιζονται οι κλησεις οταν εχω κλειστο το κινητο μου;;

Για Vodafone, δες εδώ.

Για Cosmote, δες εδώ.

Αν έχεις κάποια άλλη, μπες στη σελίδα της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γεια σας! Πείτε μου λίγο γρήγορα αν μπορείτε... Τώρα πια που δηλώνουμε τα στοιχεία μας και στην καρτοκινητή από που αγοράζουμε πακέτα σύνδεσης? Δεν γίνεται πια από περίπτερα? Για Q που θέλω εγώ τώρα που πρέπει να πάω για να πάρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα, ερωτησεις κρισεως! Μου δινουν σε επιδοτηση το iphone4s και η αληθεια ειναι πως οσο το σκαλισα, μου φαινεται καπως. Γενικως με τα αφης δεν ειμαι συνηθισμενη παροτι βολευομαι με ενα καλο κινητο, οχι απαραιτητα της μοδας. Αυτο που εχω το εχω 3 χρονια, ηταν σχετικα ακριβο λογω παλι της τοτε επιδοτησης, ειναι μισο αφης, μισο πληκτρα και γενικως μεχει εξυπηρετησει. Δε σκεφτομουν δηλαδη να παρω αλλο. Τι ξερετε για τα iphone? Δικος μου κοσμος που τα εχει, οσα εχω σκαλισει, δεν μου μοιαζει τοσο δυσκολο, αλλα οσο να'ναι μακραν διαφορετικο απο το δικο μου. Ειναι αληθεια πως μπλοκαρουν; Απο την αλλη, ψιλοκολλαω με τετοιο κινητο φατσα φορα, ισως θεωρειται και προκληση για τους κλεφτες. Ο ενας μου προτεινε να το κρατησω, αλλος μου προτεινε να το δωσω, αλλα και παλι δεν ξερω τις διαδικασιες πωλησης μεσω ιντερνετ. Τι λετε εσεις;

Γεια σας! Πείτε μου λίγο γρήγορα αν μπορείτε... Τώρα πια που δηλώνουμε τα στοιχεία μας και στην καρτοκινητή από που αγοράζουμε πακέτα σύνδεσης? Δεν γίνεται πια από περίπτερα? Για Q που θέλω εγώ τώρα που πρέπει να πάω για να πάρω?
Σε κανα Γερμανο, ισως;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έχω iPhone, όχι το τελευταίο μοντέλο, όμως. Δεν θεωρώ πως είναι δύσκολο να το μάθει κανείς. Ίσως στην αρχή, μέχρι να το μάθει και να μπει στη "φιλοσοφία" του.

Αν είσαι fan της οθόνης αφής και δεν σε πειράζει ότι είναι απαραίτητη σε ορισμένα πράγματα η συνεργασία με πρόγραμμα του PC σου, τότε να το πάρεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν είσαι fan της οθόνης αφής και δεν σε πειράζει ότι είναι απαραίτητη σε ορισμένα πράγματα η συνεργασία με πρόγραμμα του PC σου, τότε να το πάρεις. :)


Τι συνεργασία θέλει τούτο τώρα;;; :confused::confused: Update ας πουμε;
Είμαι λίγο αντιδραστική σε αυτά, αλλά πώς γίνεται κάθε φορά και μπαίνω μες στα πράματα της τεχνολογίας χωρίς να το επιζητάω είναι άλλο κομμάτι:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πχ. Για να ορίσεις ένα τραγούδι ήχο κλήσης, θα πρέπει να μετατρέψεις το τραγούδι, με ξεχωριστό πρόγραμμα, σε ringtone. Έπειτα, να το περάσεις στο iTunes, απ' όπου θα το περάσεις στο iPhone.

Δες και το θέμα της Κωνσταντίνας, αλλά μάλλον δεν θα σου κάνει, αφού δεν τα πας και πολύ καλά με την τεχνολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Π
Δες και το θέμα της Κωνσταντίνας, αλλά μάλλον δεν θα σου κάνει, αφού δεν τα πας και πολύ καλά με την τεχνολογία.

Tελικά αποφάσισα πως δεν το θέλω κι έτσι θα το δώσω, έβαλα αγγελία για όποιον το θέλει, εδώ.
Θα το βάλω και στο σαιτ που μου'στειλες. Αν ξέρει κανείς κανένα άλλο σαιτ, ας μου πει και θα του είμαι υπόχρεη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Tελικά αποφάσισα πως δεν το θέλω κι έτσι θα το δώσω, έβαλα αγγελία για όποιον το θέλει, εδώ.
Θα το βάλω και στο σαιτ που μου'στειλες. Αν ξέρει κανείς κανένα άλλο σαιτ, ας μου πει και θα του είμαι υπόχρεη

είσαι σίγουρη? εγώ θα σου έλεγα να το κρατήσεις...
θα το μάθεις πολύ γρήγορα και θα δεις πως έκανες καλά που το κράτησες.
θα δεις πως έχει ένα σωρό εφαρμογές που είναι πολύ χρήσιμες. κι ότι έξτρα χρειαστείς ρώτα :P

να δώσεις τόσα λεφτά για κινητό: never!
αλλά να το πάρεις από επιδότηση:yihaaa!

τέσπα, επειδή θα μου καούν τα τοστ :P βάλε αγγελία και στο insomnia και ότι θέλεις ρώτα!
(θα το πουλήσεις πολύ εύκολα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλημερα, ερωτησεις κρισεως! Μου δινουν σε επιδοτηση το iphone4s και η αληθεια ειναι πως οσο το σκαλισα, μου φαινεται καπως. Γενικως με τα αφης δεν ειμαι συνηθισμενη παροτι βολευομαι με ενα καλο κινητο, οχι απαραιτητα της μοδας.

Εμένα ο μπαμπάς μου έχει επιδότηση και πήρε το HTC radar και πλήρωσε και 200 ευρώ.. :worry:
Cosmote έχεις; :hmm:
Το ότι δεν είσαι συνηθισμένη δεν παίζει κανέναν ρόλο..Να σου δώσω παράδειγμα τον μπαμπά μου..
Επι 10 χρόνια είχε αυτό το nokia και δεν το άλλαζε με τίποτα.. Μέχρι που ήρθε στα χέρια του αυτό και παράτησε το nokia. Στα δάκτυλα το παίζει.. :P
Θα το συνηθίσεις αυτό ειναι το μόνο σίγουρο..Αλλά και αν σου πάθει κάτι η σου το κλέψουν θα το κλαις..αυτό ειναι το μόνο σ΄ίγουρο..
Εγώ σου προτείνω να το κρατήσεις. Είναι καλό κινητό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω, ολοι τα ιδια μου λενε, να το κρατησω. Εγω να φανταστειτε εχω ενα σχετικα πολυ καλο αν σκεφτει κανεις πως οταν το αγορασα ηταν νεο στην αγορα και αρκετα ακριβο πριν 3-4 χρονια. Το σκεφτομαι υπο την εννοια οτι δε χρησιμοποιω διαδικτυο μεσω κινητου, οποτε τι να κανω ολες αυτες τις εφαρμογες αν μου ειναι αχρηστες; Εν τω μεταξυ δεν εχω πολυψαξει τι αλλο καλο μπορει να κανει περαν χρησης του με ιντερνετ. Απο την αλλη, σκεφτομαι πως ειναι ακριβο και ειναι επιφοβο να το βγαζω εξω οπου κινουμαι. Δε θελω ουτε να προκαλω ουτε φασαριες. Απο την αλλη επισης, εχει φανταστικη καμερα και απο αυτη την αποψη και μονο θα το κρατουσα, επειδη ηταν στο προγραμμα μες στο χειμωνα ναγοραζα ψηφιακη καθως η δικη μου εχει βασανιστει δεόντως απο τη χρηση που της εχω κανει (ειμαι λιγο αγαρμπη γενικως:P) Τεσπα, εγω το βαλα στη χρυση ευκαιρια, εριξα την τιμη του πανω απο 100 ευρω. Τωρα βεβαια λογω κρισης δεν ξερω ποιος θα μπορουσε να δωσει τοσα λεφτα. Θα βαλω και στο insomnia, σας ευχαριστω πολύ! Ε κι αμα δεν το παρει κανεις, θα το κρατησω
κι ότι έξτρα χρειαστείς ρώτα :P

Ρε συ Εμμα, κατι πολυ απλο! Γιατι εβαλα ξυπνητηρι και το κλεισα και δε χτυπησε; Εψαξα στις ρυθμισεις και δεν βρισκω πως αλλαζει να χτυπα ενω ειναι κλειστο! Αμα δε γινεται, ζητω που καηκαμε, για μενα πχ αυτο ειναι βασικο!:P:redface:

Αμα το κρατησω πρεπει να του παρω θηκη, προς το παρον το'χω στο κουτι του. Του βαλα ομως μια μεμβρανη μπροστα να μην του κανω δαχτυλιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το σκεφτομαι υπο την εννοια οτι δε χρησιμοποιω διαδικτυο μεσω κινητου, οποτε τι να κανω ολες αυτες τις εφαρμογες αν μου ειναι αχρηστες; Εν τω μεταξυ δεν εχω πολυψαξει τι αλλο καλο μπορει να κανει περαν χρησης του με ιντερνετ.
Μα το iPhone χωρίς ίντερνετ είναι ένα απλό κινητό, χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο.
Το γεγονός ότι σου δίνει πολλές δυνατότητες μέσω νετ είναι που το καθιστά χρήσιμο και δημοφιλές.
Αν δε θες το νετ πούλα το να τσεπώσεις και τα χρήματα.
Δε θες να τσεκάρεις mail, να σερφάρεις ίντερνετ κλπ?
Να μπαίνεις skype και να στέλνεις τσάμπα μηνύματα από κει ή να κάνεις τσάμπα κλήσεις από κει? :confused:
Εγώ έχω γλιτώσει χρήματα μέσω skype κ viber(αντίστοιχο του skype,πιο βολικό για μένα προσωπικά αλλά υπάρχει και για android, δεν είναι αποκλειστικά για iPhone) πάντως...
Αν δε στο δίνανε τσαμπέ θα σου έλεγα να μη το έπαιρνες με τπτ αλλά αφού στο δώσανε είναι κρίμα να μη το εκμεταλλευτείς.
Απο την αλλη επισης, εχει φανταστικη καμερα και απο αυτη την αποψη και μονο θα το κρατουσα, επειδη ηταν στο προγραμμα μες στο χειμωνα ναγοραζα ψηφιακη καθως η δικη μου εχει βασανιστει δεόντως απο τη χρηση που της εχω κανει (ειμαι λιγο αγαρμπη γενικως:P) Τεσπα, εγω το βαλα στη χρυση ευκαιρια, εριξα την τιμη του πανω απο 100 ευρω. Τωρα βεβαια λογω κρισης δεν ξερω ποιος θα μπορουσε να δωσει τοσα λεφτα. Θα βαλω και στο insomnia, σας ευχαριστω πολύ! Ε κι αμα δεν το παρει κανεις, θα το κρατησω
έχει όντως φανταστικη κάμερα και αν κατεβάσεις μερικές εφαρμογές(π.χ. instagram) θα τις επεξεργάζεσαι και θα τις κάνεις κουκλιά ;) επίσης τα βίντεο είναι τοπ γιατί ήμουν σε μια συναυλία προχθές και γινόταν ένας χαμός αλλά έβγαλα κάτι βιντεάκια λες και είναι mp3 τα τραγούδια... πεντακάθαρος ήχος κ εικόνα, ενθουσιάστηκα!
Επίσης έχει μεγάλη χωριτικότητα(16GB είναι σούπερ) και βάζεις ότι θέλεις. Μουσικέζ, βίντεοζ, φώτοζ... :P

Καλά, όσον αφορά τη κρίση, μη το σκέφτεσαι:P
Δε τους έχει πιάσει όλους η κρίση από ότι έχω δει όταν μιλάμε για iPhone
και μάλιστα τα iPhone 4+4s στο insomnia από όσο ξέρω έχουν πάρει φωτιά.
Ρε συ Εμμα, κατι πολυ απλο! Γιατι εβαλα ξυπνητηρι και το κλεισα και δε χτυπησε; Εψαξα στις ρυθμισεις και δεν βρισκω πως αλλαζει να χτυπα ενω ειναι κλειστο! Αμα δε γινεται, ζητω που καηκαμε, για μενα πχ αυτο ειναι βασικο!:P:redface:

Αμα το κρατησω πρεπει να του παρω θηκη, προς το παρον το'χω στο κουτι του. Του βαλα ομως μια μεμβρανη μπροστα να μην του κανω δαχτυλιες
Το ξυπνητήρι δεν δουλεύει όταν είναι κλειστό το κινητό. Να το αφήνεις σε "airplane mode" που κ μπαταρία δεν καταναλώνει κ το ξυπνητήρι θα δουλεύει κανονικά.
θήκη+screen protector :thumbup:

πάντως όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς τόσο πιο δύσκολα θα το πουλήσεις... αν δε το είχες ανοίξει μπορεί να στο παίρνανε 100 ευρώ λιγότερα αλλά έτσι που το χρησιμοποείς δύσκολο :/:, χαμήλωσε κι άλλο.


ΥΓ. God bless you love που μου τα 'μαθες αυτά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε θες να τσεκάρεις mail, να σερφάρεις ίντερνετ κλπ?
Να μπαίνεις skype και να στέλνεις τσάμπα μηνύματα από κει ή να κάνεις τσάμπα κλήσεις από κει? :confused:
Μπα....:redface::redface: Βρηκες ανθρωπο τωρα που ανοιγει μσν καθε γιορτες κι αργιες....

έχει όντως φανταστικη κάμερα(...)επίσης τα βίντεο είναι τοπ (...)
Απ'αυτή την άποψη και μόνο το σκέφτομαι!

Καλά, όσον αφορά τη κρίση, μη το σκέφτεσαι:P
Δε τους έχει πιάσει όλους η κρίση από ότι έχω δει όταν μιλάμε για iPhone
και μάλιστα τα iPhone 4+4s στο insomnia από όσο ξέρω έχουν πάρει φωτιά.
:confused:

Το ξυπνητήρι δεν δουλεύει όταν είναι κλειστό το κινητό. Να το αφήνεις σε "airplane mode" που κ μπαταρία δεν καταναλώνει κ το ξυπνητήρι θα δουλεύει κανονικά.
Danke!:)
Ρε συ Εμμα τι λεει εκει μεσα προπονηση και θερμίδες; :confused:Μετραει και τις θερμίδες που καιμε; Θελει κι αυτο συνδεση στο διαδίκτυο; Γιατι αυτό μου άρεσε! :P

χαμήλωσε κι άλλο.
Το εκανα ήδη. Για να δούμε... Και πρεπει να γινει και συντομα γιατι οπου ναναι θα βγει το 5 απ'ο,τι μ'ενημερωσαν

ΥΓ. God bless you love που μου τα 'μαθες αυτά :redface:
Χα χα, εισαι απιστευτη!! Τι να σου πω, εγω αμα το δωσω, θελω το nokia c6-01, σχεδον το το ερωτευτηκα και ειναι σχετικα οικονομικο απ'ο,τι είδα και δεν του φαινόταν, φαντάζομαι πωλείται ακόμα καθώς το τσέκαρα με βάση τα megapixels ( 8 ) της κάμερας που αυτά δεν τα διαπραγματεύομαι στα κινητά, οποτε δεν ξερω αν τριγυρίζει στην αγόρα. Αν δηλαδη πωληθεί το ρομποτ της apple που μονο καφε δεν ψηνει,:P θα παρω αυτο το ομορφο και στυλατο κινητακι της nokia!:)


* Να το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Danke!:)
Ρε συ Εμμα τι λεει εκει μεσα προπονηση και θερμίδες; :confused:Μετραει και τις θερμίδες που καιμε; Θελει κι αυτο συνδεση στο διαδίκτυο; Γιατι αυτό μου άρεσε! :P
Ναι νομίζω είναι πρόγραμμα γυμναστικής με τρέξιμο και κάτι τέτοια... σαν ημερολόγιο πρέπει να είναι. Δε νομίζω να θέλει ίντερνετ γιατί από τη στιγμή που κατεβάζεις εφαρμογή μετά δε θέλει ίντερνετ(αυτό έχω δει γενικά) αλλά δε το έχω ψάξει να σου πω την αλήθεια...
πάω για κολύμπι τα καλοκαίρια :P
Το εκανα ήδη. Για να δούμε... Και πρεπει να γινει και συντομα γιατι οπου ναναι θα βγει το 5 απ'ο,τι μ'ενημερωσαν
ε καλά σιγά, τι σύντομα? το φθινόπωρο. Mέχρι τότε...
άσε που κ να βγει το άλλο η τιμή αυτού θα πέσει κατά 150 όπως κάνει η apple πάντα με τα προϊόντα της οπότε cool...αφού είναι ήδη πανάκριβο.
Χα χα, εισαι απιστευτη!! Τι να σου πω, εγω αμα το δωσω, θελω το nokia c6-01, σχεδον το το ερωτευτηκα και ειναι σχετικα οικονομικο απ'ο,τι είδα και δεν του φαινόταν, φαντάζομαι πωλείται ακόμα καθώς το τσέκαρα με βάση τα megapixels ( 8 ) της κάμερας που αυτά δεν τα διαπραγματεύομαι στα κινητά, οποτε δεν ξερω αν τριγυρίζει στην αγόρα. Αν δηλαδη πωληθεί το ρομποτ της apple που μονο καφε δεν ψηνει,:P θα παρω αυτο το ομορφο και στυλατο κινητακι της nokia!:)
εσύ είσαι απίστευτη που προτιμάς αυτό από το iPhone :P
ε μα τι στυλ μου λες, το άλλο είναι μια ομορφιά ρε :inlove:
έμαθα σήμερα να βάζω κ άλλους ήχους κλήσης πέρα από αυτούς που έχει.. αν θες πες το!
(mp3 το έκανα σε ήχο κλήσης για το iPhone. :D )
βασικά βλακεία λέω, μη το χρησιμοποιείς αφού θες να το πουλήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top