Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πραγματικα ρε παιδια, ειχε τελικα καποια συνοχη η αξιζε να φαει κανεις τις ωρες του να το δει; Μερικα επεισοδια ειχα δει και αυτα αναγκαστικα και μου φανηκε ουμπερ βλακια και μαλιστα απο οτι ακουω και το τελος τελικα ητανε ακομα μεγαλητερη βλακεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Γιατι πεσαν ολοι αυτοι εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Το τέλος δεν μου πολυ άρεσε ούτε εμένα.
Αλλά τα συναισθήματα που ένιωσα καθώς έβλεπα τη σειρά (ιδιαίτερα τους 3 πρώτους κύκλους), ειλικρινά δεν τα έχω νιώσει με άλλη σειρά.
Και αυτό με κάνει να μη μετανοιώνω στιγμή που την παρακολούθησα! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Θα με πειτε για δε θα με πειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ταξίδευαν (ο καθένας για δικούς του λόγους), Σίδνευ-Λος Άντζελες και το αεροπλάνο έπεσε.
Για περισσότερα ινφο δες τη σειρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οσες φορες ξεκινησα να τη δω την αφησα.
Βαρεθηκα.
Δεν παιζει να τη δω ποτε ολοκληρη τη σειρα.
Οποτε δε μου λετε με λιγα λογια το τελος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οσες φορες ξεκινησα να τη δω την αφησα.
Βαρεθηκα.
Δεν παιζει να τη δω ποτε ολοκληρη τη σειρα.
Οποτε δε μου λετε με λιγα λογια το τελος;

Εδώ δεν καταλάβαμε το τέλος εμείς που την είδαμε και όλη τη σειρά, θα την καταλάβεις εσύ που δεν την έχεις δει? :lol:

Καληνύχτες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εδώ δεν καταλάβαμε το τέλος εμείς που την είδαμε και όλη τη σειρά, θα την καταλάβεις εσύ που δεν την έχεις δει? :lol:

Καληνύχτες! :P

Αρα αμα δεν εχει καλο τελος, μαπα!
Καλυτερα που δεν την ειδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Στην αρχή δεν μου άρεσε αλλά τώρα που άρχισα να το βλέπω χωρίς να χάνω επεισόδια μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μου λείπει το lost :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Δείτε Flash Forward. Πιο ολοκληρωμένη και μεστή σειρά, χωρίς το πλάτιασμα του Lost, αν και τράβηξε μόνο μια σεζόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Τελειωσε κανονικα αυτη η σειρα? Τη παρατησα στη μεση γιατι μου ειπαν οτι την εκοψαν αποτομα και δεν υπηρχε τελευταιο επεισοδιο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ψήφισα το πρώτο.Ήταν ακριβώς όπως το περίμενα και όπως έπρεπε να είναι.Φυσικά δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τα υπόλοιπα επεισόδια.Δημιούργησαν πάρα πολλά ερωτήματα,προσπαθώντας να το κάνουν πιο εντυπωσιακό,αλλά δυστυχώς πολλά από αυτά δεν μπόρεσαν να τα απαντήσουν.Έπρεπε να είχε τελειώσει κάπου στην 4η το πολύ 5η season.
Κατά τα άλλα θα είναι πάντα μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει! :redface:

Όσο για το FF που αναφέρθηκε παραπάνω ήταν ωραία σειρά αλλά δυστυχώς κόπηκε στο λάθος σημείο,για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Και μένα:redface:

Αγαπημένο κομμάτι:

ομοιοπαθούντες:P

Εντάξει,τέλειο soundtrack!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Και μένα:redface:

Αγαπημένο κομμάτι:

Γιατί μου το 'κανες αυτό τώρα;
Α ρε lost,μου λέιπεις πολύ ρε γαμώτο. :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Δείτε Flash Forward. Πιο ολοκληρωμένη και μεστή σειρά, χωρίς το πλάτιασμα του Lost, αν και τράβηξε μόνο μια σεζόν.

Δε συγκρίνεται το FF με το Lost, αυτό έχω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δεν έχω δει ακόμα τον τελευταίο κύκλο..:redface:
Βέβαια, από τον 4ο και μετά δεν το παρακολουθούσα και τόσο επισταμένα, με αποτέλεσμα να έχω χαθεί ολίγον τι και να μη καταλαβαίνω κάποια πράγματα. Αλλά δε ξέρω, μέχρι τον προτελευταίο κύκλο που έχω δει, μου φάνηκε ότι το είχαν ξεχειλώσει τελείως. Νομίζω θα το πιάσω από την αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εδώ και 2 μήνες ξεκίνησα ξανά να το βλέπω
και προ μισής ώρας είδα το τελευταίο episode.

Συμπέρασμα:
Η καλλίτερη σειρά που είδα ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Την ειχα ακουσει οταν πηγαινα λυκειο αλλα τοτε ειχα δει μονο λιγα επεισοδια,θυμαμαι την εδειχνε και η ΝΕΤ.Πριν δυο χρονια την βρηκα στο ιντερνετ και την ειδα ολη!Ηταν πολυ ωραια σειρα!!!!Πολλες ανατροπες και μυστηρια...η τελευταια σεζον ομως ηταν πολυ μπερδεμα:/:Εβλεπα τα επεισοδια και εμεινα παντα με μια απορια!Ουτε το τελος μου αρεσε..Παντως θα την ξαναβλεπα σιγουρα !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top