Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.


Ο,τι μου μενει μου το τρωνε οι αεροπορικες. Τι να κανουμε, ο καθενας με τα γουστα του.

Δευτερη σπαταλη που κανω, πολυ μικροτερη βεβαια, ειναι οι καφεδες, απλα αυτη γινεται σε καθημερινη βαση. Ποτε καφε απο Γρηγορη, Everest και λοιπα, μονο αν δεν παιζει μια. Ο καλος καφες σου φτιαχνει τη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θυμήθηκα και γω κάτι.. Έχω κόλλημα με τις κούπες (για τον καφέ στυλ). Τρελαίνομαι με τα σχεδιάκια και τέτοια. Επίσης αν είχα οικονομική άνεση θα έτρωγα πολλά λεφτά σε ταξίδια αλλά δεν παίζει αυτό προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Στυλό.
Αγοράζω άπειρα (μπλε κατά προτίμηση, δεν μ' αρέσει το μαύρο μελάνι), και μετά χρησιμοποιώ από τα 50 που έχω το 1 μέχρι αηδίας επειδή το έχω συνηθίσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Τα κουλουρια Θεσσαλονίκης 😭 Οσα γίνεται την ημέρα 👀
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Βενζίνη. Το πόση έχω κάψει σε βόλτες χωρίς προορισμό, δε λέγεται. Ζητείται κόρη βενζινά!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top