Προκλητικό ντύσιμο και σεξουαλική διέγερση

Dark_ClouD

Νεοφερμένος

Ο Dark_ClouD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν ξερω τι γινεται με σας, αλλα με εμενα συμβαινει το εξης.
Οταν βλεπω μια γυναικα η οποια εχει υπεροχα ποδια μακρια , γυμνασμενα κτλπ... και φοραει
ενα προκλητικο κοντο κολλητο σορτσακι η φουστα δεν μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω της. και μου περνανε πολλες βρωμικες σκεψεις απο το μυαλο. :redface::redface:

Οταν βλεπω την ΙΔΙΑ κοπελα με μπικινι (κατι ακομα πιο αποκαλυπτικο) , ΔΕΝ μου συμβαινει τιποτα απο τα παραπανω. :whistle::whistle:

Το ιδιο συμβαινει και στους φιλους μου,
αληθεια εσεις το εχετε σκεφτει ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν ξερω τι γινεται με σας, αλλα με εμενα συμβαινει το εξης.
Οταν βλεπω μια γυναικα η οποια εχει υπεροχα ποδια μακρια , γυμνασμενα κτλπ... και φοραει
ενα προκλητικο κοντο κολλητο σορτσακι η φουστα δεν μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω της. και μου περνανε πολλες βρωμικες σκεψεις απο το μυαλο. :redface::redface:

Οταν βλεπω την ΙΔΙΑ κοπελα με μπικινι (κατι ακομα πιο αποκαλυπτικο) , ΔΕΝ μου συμβαινει τιποτα απο τα παραπανω. :whistle::whistle:

Το ιδιο συμβαινει και στους φιλους μου,
αληθεια εσεις το εχετε σκεφτει ποτε?

δεν τρέχει τίποτα, κατά καιρούς έχουμε κολήματα με κάποιο μέρος του σώματος τους. Πόδια τώρα, στήθος μετά, μην εκπλαγείς αν στα 40 σου ανάβεις με τα κωλαράκια τους. 'Εχεις όλη την ζωή μπροστά σου για μαθήματα ανατομίας που θα σου τα προσφέρουν απλόχερα. Εγώ προσωπικώς προτιμάω στήθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top