Πώς προσεγγίζετε το άτομο που σας ενδιαφέρει;

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εριξα μια ματια και ειδα οτι (μαλλον) δν υπαρχει ιδιο θεμα.....Λοιπον,το θεμα απευθυνεται σε ολους....Για τους αντρες και τις γυναικες......Εσεις,πως την πεφτετε σε μια γυναικα που σας αρεσει??Ειτε ειναι γνωστη,αγνωστη ή ειναι στην καφετερια,δουλια,σχολειο,τρενο κτλ.....Και στις γυναικες,πως τις αρεσει να τις αρεσει να τις φλερταρουν και ποια φλερτ της εκαναν εντυπωση,ειτε θετικη ειτε αρνητικη......!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,325 μηνύματα.
Τι ερωτηση ειναι αυτη?

Αν ειναι γνωστη ειναι διαφορετικο απο αγνωστη, αν ειναι σε καφετερια ειναι διαφορετικο απο το τρενο κτλ κτλ.

Το βασικο ειναι να μην πας φωναζοντας "γεια θελω να μπω στο βρακι σου".

Μια fairly ωραια γυναικα προσεγγιζεται καθε βδομαδα απο χμμμμ...10 αντρες? 50 βδομαδες το χρονο για 10 χρονια (15-25) μεχρι τα 25 της την εχουν πλησιασει 5000 αντρες...ολοι με τον ιδιο περιπου τροπο "γεια ειμαι ο ταδε να σε κερασω ενα ποτο?".

Προσεγγισε μια γυναικα οπως θα προσεγγιζες εναν αντρα, πας να μαθεις τον χαρακτηρα της, να δεις αν μαζι περνατε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δν μιλαω για εμενα προσωπικα.....Γενικα μιλαω.....π.χ την καρφωνεις με τα ματια και μετα πας και της μιλας ή οτιδηποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,325 μηνύματα.
lol "την καρφωνεις με τα ματια"

ποπο τι γκρικ καμακι που ειμαστε ολοι εδω μεσα ρε παιδι μου.

Θα σου δωσω ενα παραδειγμα, ημουν με ενα φιλο μου σε μια καφετερια στου ψυρη και ειχαμε μια κουβεντα για το γεγονος οτι οι 7 νανοι ειναι τα 7 σταδια εξαρτησης στην κοκαινη (λολ αληθεια ο ντροπαλος πριν παρει οτιδηποτε, ο χαρουμενος μετα απο δυο γραμμες, ο σοφος κατα τη διαρκεια, ο νυσταγμενος αφου περασει, ο συναχωμενος το επομενο πρωι, ο γκρινιαρης την επομενη μερα και ο χαζος for the rest of time)

Αλλα ξεχνουσαμε τον χαζο και τον σοφο, οποτε ηθελα να ρωτησω μηπως κανενας ηξερε, ειδα κατι κοπελες μια εκ των οποιων μου αρεσε και το θεωρησα καλη δικαιολογια, οποτε πηγα στο τραπεζι τους και ειπα:

"Παιδια να σας ρωτησω μια γρηγορη ερωτηση γιατι με περιμενει ο φιλος μου και δεν βρισκουμε ακρη, ποιοι ειναι οι 7 νανοι, εχουμε τους 5 αλλα μας λοιπουν δυο"

γελασαν, εγω εκει καθησα σε μια καρεκλα και ειπα "οχι σοβαρα, ποιοι ειναι (ειπα τα ονοματα που θυμωμουν), για παραδειγμα απο εσας (ηταν 4) εσυ εισαι η σοφη, εσυ η χαρουμενη, εσυ η ντροπαλη και εσυ, ε εσυ εισαι προφανως η γκρινιαρα (αυτη που μου αρεσε)"

κατευθειαν αυτη τσιμπησε και "μου την ειπε" σε στυλ "τι γιατι εγω γκρινιαρα δεν ειμαι γκρινιαρα!". Κοιτοντας τις φιλες της ειπα "σας το ειπα οτι αυτη ειναι η γκρινιαρα πρωτη κουβεντα που μου ειπε και ηταν γκρινια, πως την αντεχετε? Γελασαν, αυτη με χτυπησε στο μπρατσο της ειπα "κοιτα, θα σου εκανα μυνηση για σωματικες βλαβες αλλα ξερω οτι θα μου δωσεις ενα φιλακι στο μαγουλο για να περασει". Προφανως δεν μου εδωσε, δεν θυμαμαι απο εδω και μετα ακριβως πως πηγε γιατι πλεον συζητουσα με ολες τους για βλακειες και λιγο περισοτερο με αυτη, ηταν κατι σε στυλ ομως οτι τα ζοδια ειναι ενα ματσο βλακειες απο που ειναι τι κανουν κτλ. Σε καποια στιγμη λεω εκει ειναι ο φιλος μου δεν κανει να τον αφησω τοση ωρα μονο του, ουτος η αλλος σημερα ηταν αντροπαρεα βολτα, με παρασυρατε σιχαμενες ερυναιες αλλα πριν φυγω ενα τελευταιο πραγμα - και εκανα σε ολες ενα καιναισθητικο τεστακι χωρις να τους εξηγησω τι ειναι, οταν τελειωσα ειπα οτι (αυτη που μου αρεσε) - μαλλον θελει να φυγω, δεν με συμπαθει και πολυ, εκεινη ειπε "καλα πως το καταλαβες?" της ειπα "δωσε μου το τηλεφωνο σου και θα σου εξηγησω οταν εχω περισοτερο χρονο γιατι πραγματικα μας περιμενουν". Μου το εδωσε και μετα τους ειπα οτι θα παμε σε ενα μπαρ εδω κοντα αν θελουν να ερθουν. Δεν ηρθαν αλλα την πηρα τηλεφωνο την αλλη μερα και πηγαμε για παρω δωρο στην αδελφη μου και καταληξαμε να περασουμε ολη τη μερα μαζι (παροτι εγω δουλευα και αυτη ειχε μαθημα:P).

Kαπως ετσι παει, ειναι αναλογα τη κατασταση ομως, και ειλικρηνα ποτε δεν παω με την προοπτικη να καμακωσω, παω για να κανω κουβεντα και να περασω ευχαριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τωρα πεφτει δουλεμα ή μου φαινεται???χαχαχα.....Εμπλεξα με ολους τους ερωτιαρηδες εδω περα και αντε να βγαλω ακρη.....!!!!Εγω παντως προτιμαω τν παραδοσιακο τροπο.....τραβας 5-6 σφηνακια και ορμας και οτι κατσει.....!!!Το πολυ-πολυ να πεσει μια χυλοπιτα.....(ακομα)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,325 μηνύματα.
Κανενα δουλεμα, μιλαω πολυ σοβαρα.

Αν πρεπει να πινεις για να πας να μιλας κινδυνευεις να καταληξεις αλκολικος, προσωπικα δεν πινω ποτε οταν βγαινω, παιρνω νερο με παγο και λεω οτι ειναι βοτκα αν χρειαζεται.

Σκεψου το εξις τωρα, εισαι γυναικα, εχεις κανονισει με τις φιλεναδες σου να βγεις βολτουλα το βραδυ να πας να χορεψεις. Ετοιμαζεσαι πας στο κλαμπ που παιζει μουσικη που πολυ σου αρεσει, χαζολογας με τις φιλες σου για το ποιος ειναι ωραιος, με ποιον θα εκανες τιποτα, πινεις κανα ποτο και χορευεις, ε οκ ερχεται ο πρωτος ψιλομεθυσμενος μ!λ@κ*ς και τριβει τη λεκανη του πανω στο κωλο σου. Αναλογα αν εισαι στο mood το ανεχεσαι λιγακι μετα πας στις φιλες σου και τον κοροηδευεις, διαφορετικα πας λιγο πιο κει και το αγνοεις. Μετα ερχετε ο δευτερος μ!λ@κ*ς και σε πιανει απο τη μεση να χορεψει μαζι σου. Πας στο μπαρ γιατι βαρεθηκες να σου ερχονται. Αλλα και εκει ερχονται οι διαφοροι κοκοροι, ολοι μεθυσμενοι ολοι νομιζοντας οτι ειναι οι αρχοντες του συμπαντος, ολοι με βλαμενες ατακες του στυλ "τι να σε κερασω", "τι πινεις", "πως σε λενε?", "το ονοματακι σου", "ειμαι ο ταδε". Η ακομα χειροτερα "μανα μου τι κ*λ@ρα ειναι αυτη".

Εσυ ΑΠΛΑ ηθελες να βγεις με τις φιλες σου να χωρεψεις, να μιλησεις με κανενα ανθρωπο καπως διαφορετικο να περασεις καλα. Οι "γαμπροι" ειναι κατι που απλα πρεπει να ανεχτεις και μετα απο τοσα χρονια εχεις μαθει να το ανεχεσαι.

Not a pretty picture ε?

Προσωπικα θεωρω προσβλητικο να συνανστρεφομαι με αλλο ανθρωπο οντας υπο την επηρια ουσιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δν λεμε να εισαι πιτα!!!Μια-δυο τζουρες για τ καλο λεμε.....Εσυ θα μας βγαλεις και αλκοολικους....:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
έχει απολυτο δικιο ο epote!και ολα αυτα που ανεφερε ειναι τ κλασσικα λαθη που κανουν οι αντρες και εμεις απλα τους αγνοουμε!!!;)


παρτε κανενα μαθημα!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όσο για το πώς προσεγγίζουμε κάποιον για τον οποίο ενδιαφερόμαστε και αυτό ποικίλλει ανάλογα με τον χαρακτήρα των ατόμων. Καλύτερα να επικεντρώναμε την προσοχή μας στο τι δεν πρέπει να κάνει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.


Βασικά εγώ δεν έχω μάθει πως να την "πέφτω" σε έναν άνδρα που μου αρέσει !! :(
(και ούτε και πρόκειται γιατί ανήκω σε περασμένη πλέον γενιά)

Συνήθως και ανάλογα με τον χώρο στον οποίο βρίσκομαι, θα κοιτάξω προς την πλευρά του
περισσότερες από μία φορές/θα προσπαθήσω να καθήσω κάπου κοντά του/θα στείλω
κάποιο προσωπικό μήνυμα σχολιάζοντας κάτι που είπε/θα προσπαθήσω να συμμετέχω στη
συζήτηση που παίρνει μέρος ή κάτι ανάλογο ... και μετά θα περιμένω από τη δική του
πλευρά να πει ή να κάνει κάτι δείχνοντας ότι με "ξεχώρισε"


(ναι το ξέρω! :( :( είμαι πολύ κακή σ αυτό το παιγνίδι :( :( οι κανόνες έχουν πλέον αλλάξει ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mcguirefan07

Νεοφερμένος

Η mcguirefan07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στο τόπικ... Δεν πιστεύω οτι υπαρχει συγκεκριμένος τρόπος. Σε μενα, θα δουλευε μια προσεγγιση που να δηλωνει οτι σε-είδα-και-μου-αρεσες-εξωτερικα-αλλα-ηρθα-να-σου-μιλησω-για-να-σε-γνωρισω-και-οχι-να-σε-... οκ, κατάλαβες. Τώρα το ΠΩΣ θα το πεις, ειναι και αυτό που θα δείξει αν τελικά υπαρχει περίπτωση να γίνει κατι. Είναι ο τρόπος σου να δείξεις ΤΙ θες από την κοπελα και να της δειξεις οτι τελοσ πάντων θελεις να καταλαβει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_Maimou

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Συνήθως όταν θέλω να καταλάβει ο άλλος ότι μου αρέσει τον κοιτάω στα μάτια....δε καρφώνομαι απλός τον κοιτάω ώρες ώρες νοσταληγικά. Από εκεί και πέρα περιμένω να με πλισιάσει εκείνος και να μου φερθεί κάπως προτότυπα...:P

Μέχρι τώρα το "πέσιμο" που μου άρεσε πιο πολύ που μου έχει κάνει ένα αγόρι είναι ένας φίλος μου (τον οποίο δεν ήξερα και πολύ καλά) που ήρθε και με πείρε απο το σπίτι μου και πήγαμε σε ένα πάρκο κάναμε τις γνωστές χαζομάρες,μλήσαμε πηγαμε μία βόλτα με κέρασε παγωτό και μετά μου το είπε απ'έξω απ'έξω...:clapup:
&
Το "πέσιμο" που δε μου άρεσε καθόλου είναι όταν καθόμουν σε μια καφετέρια με την παρέα μου και ήρθε ένα παιδί απο το σχολείο μου και μου λέει "θες να φασωθούμε:":wacko:

Εγώ να πω την αμαρτία μου, που δεν είναι αμαρτία, είμαι ρομαντικό άτομο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά ρε αλλά το θέμα ειναι ότι καθε γθναίκα θέλει κάτι διαφορετικό... γιατί να μην υπάρχει ένας τρόπος που να τις ρίχνει όλες να μην μπαίνουμε και εμείς στον κόπο να βρίσκουμε καινουριους...

Τέλος πάντων λοιπόν εγω έχω ένα τρόπο που για να πώ την αλήθεια τον "έκλεψα" απο μία ταινία... Το δοκιμασα όμως και μου βγήκε σε καλό και τώρα κλείνω 6 μήνες με την κοπέλα(προσωπικό μου ρεκόρ...)
Λοιπόν όπως καθόμουν και έπεινα έναν καφέ με τον κολλητο μου μπαίνει μεσα η κοπέλα που λέγαμε... Μόλις μπήκε, πήγε αμέσως και κάθησε στο μπαρ και μιλούσε με εναν σερβιτόρο (αργοτερα έμαθα οτι ήταν ο αδερφός της...) την βλέπω λοιπον εκεί και μου έρχεται αμέσως ο τρόπος... Αφού πρώτα περίμενα να κοιτάξει την φωνάζω στο τραπέζι και παραγκέλνω δύο φραπέδες(νομίζω)... για κάποιο λόγο εκείνη δεν παρεξηγήθηκε αλλά μου χαμογέλασε και μου είπε "δεν είμε σερβιτόρα..." εεε να μην τα πολυλογώ μετα κουβεντιάσαμε για αρκετή ώρα και τώρα είμαστε ακόμα μαζί...


Περιέργος τρόπος αλλά είναι πρωτότυπος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
με αυτον τον τροπο ομως μπορει να σε βρηση κιολας. epote ελα να πεις τα μαγικα σου γιατι σταματησες?????
πως θα μαθουμε και εμεις τα μικρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι αλλά όπως είπε κάποιος παραπάνω το πολύ πολύ να φας χυλόπιτα... ε και... σίγουρα όμως 8α έχεις προσπαθίσει με έναν ξεχοριστό τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αμα τρως ομως συνεχεια χυλοπιτα αποτελεσμα 0 οποτε τι καταφερες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κοίτα ο οποιοσδήποτε τρόπος πιστευω πως μπορεί να αποδώσει... Απο κεί και πέρα εξαρτάται απο τον τρόπο που το λες και απο την κοπέλα (αν ενδιαφέρεται η όχι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω θα σου ελεγα να δοκιμασεις κατι πιο normal παντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathpale

Νεοφερμένος

Η deathpale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ να πω την αμαρτία μου, που δεν είναι αμαρτία, είμαι ρομαντικό άτομο...:redface:
Ευτυχώς που δεν είναι γιατί αλλιώς θα πήγαινα straight to hell!:PΑπό ρομαντισμό άλλο τίποτα.:redface:

με αυτον τον τροπο ομως μπορει να σε βρηση κιολας. epote ελα να πεις τα μαγικα σου γιατι σταματησες?????
πως θα μαθουμε και εμεις τα μικρα???
Xαχαχαχα! Η αλήθεια είναι ότι ο epote έχει δίκιο σε αυτά που λέει. Το χει, το χει το θέμα!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πάντως είναι αρκετά ενοχλητικό και απογοητευτικό να προσπαθεί να σε προσεγγίσει κάποιος μέσω φίλων, δεν είμαστε στο δημοτικό πια "Σούλααα, πες στην Τούλα ότι μου αρέσει σε παρακαλώ, δεν θέλω να γίνω ρεζίλι μπροστα στους φίλους μουυυ". Ολάκεροι μαντράχαλοι 28 και 22 ετών αντίστοιχα το έκαμαν πρόσφατα και έμεινα με 5-6 ερωτηματικά να αναβοσβήνουν σαν πινακίδες πάνω απ το κεφάλι μου, μετά κοίταξα αν πετάει κανα δόντι μου και φοβάται κανείς μην τονε δαγκάσω, ήμαρτον χριστιανοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top