Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάτι που μπορεί να κρύβει μια γυναίκα είναι η ανάγκη της για σέξ γιατί να μην πούμε την αλήθεια όταν ειμαστε καταπιεσμένες και θέλουμε παραπάνω; γιατί να μήν λέμε ακριβώς τι θέλουμε;
Γιατί άν το πούμε οι άντρες μας κοιτάνε περίεργα, τι κακό υπάρχει στο να θές κι άλο;
Εμείς όταν βαριώμαστε μας λένε κρύες εκείνοι όταν βαριούντε γιατί μας λένε λυσάρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εμείς όταν βαριώμαστε μας λένε κρύες εκείνοι όταν βαριούντε γιατί μας λένε λυσάρες;

Α ρε Μανια πόσο δίκιο έχεις αλλά που να το βρείς με μερικούς μερικούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Μου είπε μια φίλη μου προχτές οτι ο φίλος της της εκμυστηρεύτηκε οτι αν του είχε "κάτσει" στο πρώτο ραντεβού, δε θα έκανε σχέση μαζί της - αν και έκανε την κίνηση αυτός.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αυτή τη λογική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα δεν ειπαμε?!
Ο ανδρας εχει το δικαιωμα να εχεις ορμες και να θελει "κοκο", η γυναικα οχι.


Στα πρωτα ραντεβου κοριτσια, μην ξεχνατε να φορατε τη ζωνη αγνοτητας
, διοτι διαφορετικα θα σας κακοχαρακτηρισουν και μετα δε θα μπορειτε να κοιμηθειτε το βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Μα αν δε θα πάρεις στα σοβαρά μια γυναίκα που θα σου κάτσει στο πρώτο ραντεβού, γιατί κάνεις την κίνηση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα αν δε θα πάρεις στα σοβαρά μια γυναίκα που θα σου κάτσει στο πρώτο ραντεβού, γιατί κάνεις την κίνηση;:hmm:

1ον δε λαμβανω στα σοβαρα την απαντηση που εδωσε ο φιλος σας. Λογια του αερα ειναι.
2ον η κινηση γινεται οχι για να δοκιμασουν την αλλη, αλλα γιατι εχουν κ@υλες. Αλλα γκες γουατ...και οι γυναικες εχουν. Καποιος να τους το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Με την ανόητη λογική του "τεστ" προφανώς. Και από μια πιο κυνική αλλά ρεαλιστική οπτική γωνία, ε ο τυπάκος θα κάνει σεξ αλλά μετά θα σου πει, οπα κατσε κοπελιά μου κάθησες με το καλημέρα σας, είσαι πόρνηηηη! Καμία απολύτως λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι κρίμα που δεν υπάρχει κάποιο ανάλογο τεστ για να ξεχωρίζεις τέτοιους τύπους (αν και το ένστικτο μου προς το παρόν κάνει πολύ καλή δουλειά :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι κρίμα που δεν υπάρχει κάποιο ανάλογο τεστ για να ξεχωρίζεις τέτοιους τύπους (αν και το ένστικτο μου προς το παρόν κάνει πολύ καλή δουλειά :D)

είναι απλό : μόλις συναντηθείτε για το ραντεβού σε κοιτάζουνε λάγνα σε κάθε σημείο που τονίζει η ένδυση σου
και μόλις μπείτε ανάμεσα σε κόσμο , κοιτάζουνε μία τον κόσμο μία εσένα ώστε να σοβαρευτείς και να καλυφτείς καλύτερα με τα ρούχα σου


π.σ.χρειάζομαι καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top