Φιλάκια

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To τσιγαρο απο μονο του δεν ειναι τοσο τραγικο στο να χαλασει την ολη "γευση" του φιλιου.
Αυτο που ειναι ασχημο ειναι η κακη στοματικη υγιεινη ενος ατομου.
Δηλαδη εαν καποιος καπνιζει,πινει καφεδες κτλ κτλ, ΑΛΛΑ φροντιζει τα δοντια του και το στομα του γενικοτερα τοτε δεν ειναι ιδιατερα ασχημη η γευση του.Πολλες φορες ειναι μια χαρα μαλιστα.
Αντιθετα καποιος αλλος, ακομα και αν δεν καπνιζει, αλλα εχει τσακωθει με την οδοντοβουρτσα του και δεν ξερει καν πως λειτουργει η οδοντοκρεμα κτλ κτλ, τοτε μιλαμε μπορει η μυρωδια του στοματος του να ενεργοποιησει τον συναγερμο στα hondos στην Ομονοια!
Αν μαλιστα οδευτερος καπνιζει κιολας...νταξ'...εκει παει μεσα!

Προσωπικα η κοπελα μου καπνιζει, αλλα δεν ανηκει στην δευτερη κατηγορια και believe με (νατο το αγγλικο!!!io-io το βλεπεις;;;;;:P ) δεν καταλαβαινω καμια ασχημη γευση-μυρωδια.
Γενικοτερα παντως το καπνισμα ειναι ασχημο και απο θεμα αισθητικης (κιτρινιζει δοντια,δερμα κτλ κτλ) αλλα αυτο ειναι αλλουνο παπα τροπαριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Προσωπικα η κοπελα μου καπνιζει, αλλα δεν ανηκει στην δευτερη κατηγορια και believe με (νατο το αγγλικο!!!io-io το βλεπεις;;;;;:P )

:lol::lol::lol:

Οσο για το θεμα, γενικα συμφωνω με Μαριο. Αν και απο τοτε που εκοψα το καπνισμα, με ενοχλει φοβερα η μυρωδια του τσιγαρου σε στομα, ρουχα, εσωτερικους χωρους, και πραγματικα αναρωτιεμαι πως με αντεχε ο καλος μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πωπω, τι μου θυμίσατε... Ήταν χρόνια καπνιστής... Και με χαλασμένα δόντια... ϊιιιιου, κάθε πρωί αηδίαζα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καλύτερο φιλί.Υπάρχει απλά η στιγμή και σκοπός είναι να την απολαμβάνεις με τον/ην σύντροφό σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
βασικα η κακοσμία είναι το χειρότερο
Το πρωτο μου φιλί ηταν στα 17 με ένα παιδι 16 φιλούσε υπέροχα
και τωρα με το παιδί που είμαι φιλάει πολύ όμορφα
Πάντως και οι 2 έχουν πολύ ομορφα ζουμερα χειλια:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
όχι,δεν υπάρχει κάτι που να με ξενερώνει σ'ένα φιλί..μ'αρέσει από το πολύ ήρεμο,γλυκό τρυφερό φιλάκι μέχρι και το τρελά παθιασμένο φιλί..αρκεί το κάθε ένα να γίνεται στην σωστή στιγμή..αλλά κι εγώ τις περισσότερες φορές,προτιμώ..πάθος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι (που και εγω νομιζω το εχω αναφερει..) Ηταν σοκαριστικο για μενα... Η κοπελα αρχισε τις "ανασκαφες" ενω εγω το πηγαινα σε κατι πιο τρυφερο και αθωο:redface: Με τον καιρο της αλλαξα τον βιαιο και ατσουμπαλο τροπο. Παντως ειμαι σιγουρος οτι για τον τροπο που φιλουσε εφταιγε ο πρωην...Νομιζω οτι ο συντροφος μας μας επιρρεαζει στο πως φιλαμε. Παντως η συγκεκριμενη κοπελα μου εδωσε ενα παθιασμενο φιλι καποτε που ζαλιστικα, μετα απο 2 χρονια σχεσης, που ειχε λερωμενη τη φωλια της:P ( ευτυχως οχι κερατο, κατι αθωο, αλλα ειχε λερωμενη τη φωλια της)

Στην επομενη μου σχεση ειχα το χειροτερο φιλι της ζωης μου. Η κοπελα μολις ειχε αναψει τσιγαρο... Ειμαι αντικαπνιστης και ηταν σαν να καπνισα πρωτη φορα στη ζωη μου...Μετα απο αυτο η κοπελα δεν καπνιζε ποτε οσο ειμαστε μαζι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrapt

Νεοφερμένος

Ο akrapt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τελικά μάλλον δικό σας είναι το άγχος ή εγώ δε μπορώ να γυρίσω τη μνήμη μου τόσο πίσω(20 χρόνια δεν είναι και λίγα ε)
Απ'αυτά που μπορώ να θυμηθώ το δικό μου άγχος δεν ήταν στο φιλί αλλά στον αν η κοπέλα ήταν πιο ψαγμένη από μένα και το προχωρούσε παραπέρα.Είχα θυμάμαι πάθει την πλάκα μου και παρακαλούσα να μείνει εκεί το...κακό.
Το γέλιο βέβαια ήταν στην παρέα την άλλη μέρα."Εκανα αυτό εκανα εκεινο αλλά μάταια.Την ψάρωσα τη γκόμενα κτλ αλλά που θα μου πάει;" κι άλλες τέτοιες μ@λ@κίες.
Κι όμως είναι αλήθεια οτι γελάω με την όλη κατάσταση τότε.
Τίποτα δεν είναι ίδιο αν και 20 χρόνια μετά δηλώνω μετά γραφής γνώσεως πιο ρομαντικός από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ας ξεθαψω και εγω ενα θεμα...:P

Λεπον.... Η πρωτη φορα που φιλισα ητανε με ενα κοριτσακι η οπια επισης δεν ειχε πειρα, και οταν πια βρηκαμε τον τροπο ειχε γινει πολυ κρυα αυτη

Η δευτερη αν και ειχε πειρα δεν φιλαγε ιδιετερα καλα, και ουτε υπηρχε ιδιετερο παθος, για ανασκαφες δεν το συζιτω.... με τπτ...

Η τωρινη (και τριτη...Ειναι που εχω τεραστιο ιστορικο και μου την λενε μερικοι-μερικοι εδω μεσα....:P) ειναι αυτην με την οπια σε αυτον τομεα (αλλα και γενικοτερα:P:D) ταιριαζουμε περισσοτερο και ολα γινονται πολυ πιο ωραια και καλα! Οταν φιλιομαστε υπαρχει παθος, εχει και ανασκαφες το παιχνιδι, εχει και πιο ηρεμα, εχει και φιλια που μονο ακουμπιουνται τα χειλη... Γενικα εχει ποικιλια το παιχνιδι. Και συνδιαζετε και με αυτο που ελεγε ο Μαριο, οτι δλδ χρεισιμοποιει τα χερια της ("παιζει" με τα μαλια μου, μου χαιδευει το προσωπο η τον λαιμο, πιανει το χερι μου η πιανω εγω το δικο της κλπ) και κανω και εγω το αντιστιχο (αυτο με το χερι, παιζω με τα μαλια τις, την χαιδευω στην μεση και στην κοιλια, την πιανω και την χαΐδευω σε "απαγορευμενα" σημεια κλπ) και πανω απο ολα ειμαστε πραγματικα κοντα, σωματικα και ψυχικα, καθολη την "διαδικασια". Και ακομα και το πιο μικρο φιλη εχει αρκετα μεγαλη διαρκεια! :D Γενικα δεν ξερω, απλα με αυτην την κοπελα πραγματικα μου αρεσει, με τις αλλες δυο δεν αξιζε και τον κοπο πολλες φορες....

(ρε μπας και ειμαι ερωτευμενος τελικα;.... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Ας ξεθαψω και εγω ενα θεμα...:P

Λεπον.... Η πρωτη φορα που φιλισα ητανε με ενα κοριτσακι η οπια επισης δεν ειχε πειρα, και οταν πια βρηκαμε τον τροπο ειχε γινει πολυ κρυα αυτη

Η δευτερη αν και ειχε πειρα δεν φιλαγε ιδιετερα καλα, και ουτε υπηρχε ιδιετερο παθος, για ανασκαφες δεν το συζιτω.... με τπτ...

Η τωρινη (και τριτη...Ειναι που εχω τεραστιο ιστορικο και μου την λενε μερικοι-μερικοι εδω μεσα....:P) ειναι αυτην με την οπια σε αυτον τομεα (αλλα και γενικοτερα:P:D) ταιριαζουμε περισσοτερο και ολα γινονται πολυ πιο ωραια και καλα! Οταν φιλιομαστε υπαρχει παθος, εχει και ανασκαφες το παιχνιδι, εχει και πιο ηρεμα, εχει και φιλια που μονο ακουμπιουνται τα χειλη... Γενικα εχει ποικιλια το παιχνιδι. Και συνδιαζετε και με αυτο που ελεγε ο Μαριο, οτι δλδ χρεισιμοποιει τα χερια της ("παιζει" με τα μαλια μου, μου χαιδευει το προσωπο η τον λαιμο, πιανει το χερι μου η πιανω εγω το δικο της κλπ) και κανω και εγω το αντιστιχο (αυτο με το χερι, παιζω με τα μαλια τις, την χαιδευω στην μεση και στην κοιλια, την πιανω και την χαΐδευω σε "απαγορευμενα" σημεια κλπ) και πανω απο ολα ειμαστε πραγματικα κοντα, σωματικα και ψυχικα, καθολη την "διαδικασια". Και ακομα και το πιο μικρο φιλη εχει αρκετα μεγαλη διαρκεια! :D Γενικα δεν ξερω, απλα με αυτην την κοπελα πραγματικα μου αρεσει, με τις αλλες δυο δεν αξιζε και τον κοπο πολλες φορες....

(ρε μπας και ειμαι ερωτευμενος τελικα;.... )



Νομιζω πως εισαι πολυυυυυυυυυ ερωτευμενος!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crystal Creek

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ δυστυχώς φιλήθηκα για πρώτη φορά με κάποιον πολύ μεγαλύτερο και πολύ εμπειρο ο οποίος κατευθείαν αρχισε τις ανασκαφές κι εγώ δεν ήξερα τι να κάνω..Αυτός βέβαια μάλλον περνούσε καλά γιατί δεν είπε και τίποτα αλλά εγώ λυπήθηκα που τα πρώτα μου φιλιά μου τα έδωσε ένας άγνωστος που με πίεσε και τόσο πολύ.:/: Τέσπα, βασικά το είδα πιο πολύ ως υποχρέωση, δηλάδή ότι στην ηλικία μου δεν εννοείται να μη σ'εχουν φιλήσει ακόμη. Πάντως εγώ έχω πολύ αγχος γιατί από τότε δεν έτυχε να φιλήσω κάποιον άλλο επειδή όσοι μου την πέφτουν δεν μου αρέσουν και ανησυχώ πολύ.:worry: όταν θα βρώ κάποιον που να μ'αρέσει τι θα κάνω? δε θα του αρέσει όπως θα τον φιλήσω και θα σπαστεί..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Πω πω πω πω τι μου θυμισατε τωρα...
Τον πρω-πρω-πρωην μου... (Κατα το προ-προ-προπαππος μου :P )
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΦΙΛΙ...

Πω πω πανε 7 χρονια κι αναστατωθηκα η πτανα...

Βεβαια δε λεω, ολοι οι πρωην μου (εκτος απο ενα...βατραχακι) καλα φιλαγανε, ευτυχως ημουν τυχερη. Το πρωτο μου φιλι παντως ηταν ανασκαφη και του την ειπα, με εσπρωχνε κιολας προς τον τοιχο ε σταδιαλα κι εγω του λεω κατσε καλα χριστιανε μου, με πατικωσες! Μπααα....

Ναι ειχε ασχημο τελος αυτος. Λοξυγγα να χει οπου κι αν ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Crystal Creek, αρχικά ένα θερμό welcome από μένα. :)


Και περνάω αμέσως στο σχολιασμό. :P:)
Τέσπα, βασικά το είδα πιο πολύ ως υποχρέωση, δηλάδή ότι στην ηλικία μου δεν εννοείται να μη σ'εχουν φιλήσει ακόμη. Πάντως εγώ έχω πολύ αγχος γιατί από τότε δεν έτυχε να φιλήσω κάποιον άλλο επειδή όσοι μου την πέφτουν δεν μου αρέσουν και ανησυχώ πολύ.:worry: όταν θα βρώ κάποιον που να μ'αρέσει τι θα κάνω? δε θα του αρέσει όπως θα τον φιλήσω και θα σπαστεί..:(
Να μου επιτρέψεις να... διαφωνήσω. :)


Και τώρα πια λένε ότι στα 15-17 δεν εννοείται να μην έχεις κάνει έρωτα. Εσύ δηλαδή (δεν αναφέρομαι αναγκαστικά σε σένα) θα έκανες έρωτα στα 15 επειδή όλες οι φίλες σου έχουν κάνει (με τον πρώτο τυχόντα ίσως, έτσι για να το "λένε");
Με καταλαβαίνεις νομίζω, είπες κι εσύ ότι το έννοιωσες ως.. υποχρέωση.

Δεν υπάρχουν υποχρεώσεις αυτά. Όλα έρχονται στην ώρα τους, όταν δηλαδή βρεις το άτομο με το οποίο αυτά θα σου βγαίνουν αυθόρμητα (και αυτή η στιγμή πάντα έρχεται, ρώτα όποιον θες εδώ μέσα ;)).

Για το "πώς θα φιλήσεις" το επόμενο αμόρε, δεν χρειάζεται άγχος. Ξέρεις, απλώς δεν το 'χεις συνειδητοποιήσει. :)


Και γενικά... δεν θέλει άγχος η όλη κατάσταση. Μην ανησυχείς για τίποτα κι απλά πέρνα εσύ καλά. Κι όλα θα 'ρθουν μόνα τους (ναι, μόνα τους). :)



(σοζ για το offtopic :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Crystal Creek Καλωσηρθες και απο μενα! Θα συμφωνισω με τον Γιωργο! Δεν υπαρχει υποχρεωση σε αυτα τα θεματα! Οποτε το αιστανθεις θα αγκαλιασεις, οποτε το αιστανθεις θα φιλισεις και οποτε το αιστανθεις θα πας παρακατω...!
και μην ανυσιχεις για το φιλη με καπιον που θα σου αρεσει καθος
1) Αν του αρεσεις οπως και να φιλας θα του αρεσει
2) Αυτα ειναι μεσα μας, απλα δεν το ξερουμε
3) Με τον καιρο μαθαινεις ολο και καλητερα
4)Για να σπαστει απο τον τροπο που φιλας θα πρεπει να ειναι πολυ ανωριμος, οποτε καλητερα να σπαστει, να χωρισετε και να γλιτωσεις για να βρεις καπιον καλυτερο!

Και μην ανυσηχεις, απο οτι ειπες στην πευτουν, αρα θα εισαι ωραια κοπελα οποτε καπου θα υπαρχει ενας που θα του αρεσεις και θα σου αρεσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crystal Creek

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Απλώς έχω πολύ άγχος με το συγκεκριμένο θέμα. Μου αρέσει πολύ κάποιος κα νομίζω πως κάτι παίζει άλλα φοβάμαι πως αν γίνει κάτι με το που θα φιληθούμε θα χαλάσει.:(
Και όχι μόνο αύτό, αλλά και η πρώτη μου εμπειρία δεν ήταν κι η καλύτερη. Αυτός ο τύπος ήταν σχεδόν 10 χρόνια μεγαλύτερος, είμασταν κι οι 2 λίγο μεθυσμένοι και όχι μόνο με φίλησε τόσο επιθετικα, δηλαδή έβαλε όλη του τη γλώσσα τόσο βαθιά και τόσο γρήγορα που δεν πρόλαβα να τον συνηθήσω αλλά μετά με πίεσε να κάνουμε κι άλλα πράγματα και την επόμενη μέρα το μετάνιωσα κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν χαλαει κατι τοσο ευκολα μονο για ενα φιλι... Σου ειπα και πριν, ανα χαλασει για ενα φιλι αυτος θα ειναι πολυ ανωριμος, οποτε ουτος η αλλος θα χαλαγε το πραγμα... Αλλα και με αυτα που λες μου φενεσε και εσυ καπος ανωριμη, σορυ κιολας... Αλλα δεν ειναι δυνατων να κανεις κατι μονο για μονο γιατι "πρεπει λογο τις ηλικιας"...
Οταν λες "αλλα πραγματα" τι πραγματα ειναι αυτα;.... Ελπιζω να μην το πρωχωρισες υπερβολικα, για το δικο σου καλο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
μόνο εγώ ήξερα να φιλάω από τη πρώτη φορά?
wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crystal Creek

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν χαλαει κατι τοσο ευκολα μονο για ενα φιλι... Σου ειπα και πριν, ανα χαλασει για ενα φιλι αυτος θα ειναι πολυ ανωριμος, οποτε ουτος η αλλος θα χαλαγε το πραγμα... Αλλα και με αυτα που λες μου φενεσε και εσυ καπος ανωριμη, σορυ κιολας... Αλλα δεν ειναι δυνατων να κανεις κατι μονο για μονο γιατι "πρεπει λογο τις ηλικιας"...
Οταν λες "αλλα πραγματα" τι πραγματα ειναι αυτα;.... Ελπιζω να μην το πρωχωρισες υπερβολικα, για το δικο σου καλο...!

Εντάξει εσένα μπορεί να σου φαίνεται ανωριμότητα αλλά εγώ νιώθω πολύ πιεσμένη.Αν και πολές φίλες μου δεν έχουν φιληθεί ακόμα με κάποιον, όλοι οι φίλοι μου έχουν αρκετές εμπειρίες και ενιωθα τελείως βλάκας να κάθομαι να περιμένω αυτόν που θα μ'αρέσει πραγματικά.:(
Και επίσης εδώ άνθρωποι που είναι πολύ μεγαλύτεροι ,εμπειροι ανησυχούν για το πρώτο φιλί τους με κάποιον που θα γνωρίσουν, εγώ που δεν είμαι καθόλου έμπειρη φυσιολογικό δεν είναι να έχω άγχος?:/:
Τώρα δεν ξέρω τι εννοείς όταν λες υπερβολικά γιατί ο καθένας θεωρεί διαφορετικό πράγμα υπερβολικό..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί δεν έχει έρθει ακόμα και ούτε και ξέρω πώς φιλάς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εντάξει εσένα μπορεί να σου φαίνεται ανωριμότητα αλλά εγώ νιώθω πολύ πιεσμένη.Αν και πολές φίλες μου δεν έχουν φιληθεί ακόμα με κάποιον, όλοι οι φίλοι μου έχουν αρκετές εμπειρίες και ενιωθα τελείως βλάκας να κάθομαι να περιμένω αυτόν που θα μ'αρέσει πραγματικά.:(

Εισαι ΜΟΝΟ 15. Ελεος δηλαδη. :|
(Δεν θελω καν να σκεφτω πως βλεπεις το θεμα σεξ, γιατι.. :knife:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top