Αιτιολογείται εμβαδόν;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ipios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ipios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Έλα ντε! Δεν το είχα σκεφτεί αυτό.
Εσύ μένεις στο ορθό ότι το Κ δεν έχει μήκος και πλάτος και εγώ στο εσφαλμένο ότι έχει μήκος και πλάτος. Τον μπέρδεψα με τον Σταυρό του Νότου.
Μου είσαι ευχάριστος πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minkowski

Νεοφερμένος

Ο Αντόνιο Μπαν-τέρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
To σχήμα με τις δυο τεμνόμενες ευθείες είναι επιφάνεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ipios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ipios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Όταν λες ΕΣΥ όχι, μπορώ να πω εγώ ναι; Αστειεύεσαι; Οφθαλμαπάτη είναι.
Γι αυτό σου λεω ότι μου είσαι ευχάριστος. Πέραν αυτού μαθαίνω. Λίγο το έχεις;
Πες κι άλλα. Πες κι άλλα. Κρατάω σημειώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minkowski

Νεοφερμένος

Ο Αντόνιο Μπαν-τέρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
To σχήμα με τις δυο τεμνόμενες ευθείες είναι επιφάνεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ipios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ipios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εγώ μπερδεύω γεωμετρίες και αριθμούς κι εσύ μπερδεύεις τις ερωτήσεις.
Το εισαγωγικό μου ερώτημα είναι αυτό. Αν ήθελα να απαντήσω μόνος μου δεν θα το ρωτούσα στο φόρουμ.
Καλά δεν βρίσκεις ούτε κάτι δικό σου να ρωτήσεις;
Μινκόφσκι, ρώτα τον Rempeskes που ξέρει να μας καλύψει και τους δύο (χι, χι,)
Μου είσαι εξαιρετικά ευχάριστος και χαίρομαι που συνομιλώ μαζί σου γιατί είσαι πνευματώδης (ουδεμία σχέση με το οινοπνευματώδης)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
ok, το κουράσατε το θέμα μερικοί μερικοί. :)
Τα τελευταία προσβλητικά μηνύματα διεγράφησαν, πάμε παρακάτω και πάντα χαλαρά :D




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top