Oμόλογες Σειρές.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχει κανείς αρμόδιος να προτείνει κανένα κολπάκι για να τις μάθω:(;Ο καθηγητής μου τις παρέδωσε την προηγούμενη βδομάδα αλλά για λόγους ανωτέρας βίας έλειπα.:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η χημεια τσουζει!
κοιτα εδω https://el.wikipedia.org/wiki/Ομόλογη_σειρά

Παντος να ξερεις, οτι αν δεν εχεις σκοπο να πας θετικη, δεν νομιζω να σου χρησιμευσει ποτε (εγω σαν τεχνολογικος δεν θυμαμε καν τι ειναι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χα θετική είμαι(προς το παρών:P) Ευχαριστώ για τα λινκ Τάσο και Burb:)

Πάντως μεταξύ μας το θεωρώ δύσκολο και αποτρεπτικό να γράφουμε σε τεστ τα πινακάκια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω ιδεα τι παιζει με την χειμια κατευθηνσης....
Απο την πρωτη δεν θυμαμε τιποτα ως προς το τι καναμε, θυμαμε μονο οτι εγραψα 8 στο διαγωνισμα και 4 στις εξετασεις
Στην δευτερα παλι ητανε ευκολα, χωρις να διαβαζω τα πηγα αρκετα καλα (14 στις εξετασεις, διαγωνισμα δεν θυμαμε, αλλα αρκετα εως πολυ καλα)
Ομολογες σειρες παντος πρεπει να καναμε στην πρωτη... Φανταστικα οτι εισουν πρωτη λοιπον και οτι δεν επαιζε θεμα κατευθηνσεων... Οποτε περιμενε να σκασει μυτη καπιος πιο σχετικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Έλα βρε Econ δεν είναι τίποτα! Κάτσε, μαθε τα να τελειώνεις.. Αν δε τα μάθεις θα βασανίζεσαι πολύ μετά! Βασικά δε θα μπορείς να συνεχίσεις αν δε τα ξερεις...

Πόσο ενθαρρυντικά τα λέω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Κολπάκι (νοτ): κάθεσαι και αντιγράφεις μέχρι να σου πέσει το χέρι.
Επανάληψη!


Δεν είναι σύνθετα για να τα καταλάβεις, είναι μανίκια να τα θυμάσαι (okej, εγώ έχω και Alzheimer's απ'τα 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι η αλήθεια είναι ότι κάθισα και τουλάχιστον ξέρω τα μισά με γράψιμο στο χέρι:) Eυχαριστώ για τις απαντήσεις σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και ναι λοιπόν:P.Μετά από 2 μήνες βλέποντας το θεματάκι μπορώ να πω ότι τις ξέρω πλέον καλά:bleh:(βέβαια πρώτα τις κατάλαβα και μετά τις έμαθα αυτό ήταν το κλειδι;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top