Oriental μαγαζί με ναργιλέδες

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ψάχνω εδώ και δύο μέρες νυχτερινό, οριεντάλ μαγαζί με ναργιλέδες και δεν μπορώ να βρω τίποτα - ή έχουν κλείσει ή έχουν γίνει κανονικά μπαρ/κλαμπ. Θα προτιμούσα κάτι μικρό, σε φάση μπαράκι, αλλά εδώ που φτάσαμε, κάθε πρόταση είναι καλοδεχούμενη! Περιοχές κέντρου και νοτίων προαστίων, μη με στείλετε καμιά Κηφισιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βρήκα αυτό στο google.

Eπίσης βρήκα στο Χολαργο και Κηφισιά αλλά δε σου κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψάχνω εδώ και δύο μέρες νυχτερινό, οριεντάλ μαγαζί με ναργιλέδες και δεν μπορώ να βρω τίποτα - ή έχουν κλείσει ή έχουν γίνει κανονικά μπαρ/κλαμπ. Θα προτιμούσα κάτι μικρό, σε φάση μπαράκι, αλλά εδώ που φτάσαμε, κάθε πρόταση είναι καλοδεχούμενη! Περιοχές κέντρου και νοτίων προαστίων, μη με στείλετε καμιά Κηφισιά!

...

Περιέργο που δεν μπορείς να σκεφτείς οριεντάλ μαγαζί στο ανατολίτικο Ελλαδιστάν. Όπου έχω πάει έχω δει ναργιλέδες για τους θεριακλήδες γιουνάνηδες. Μέχρι και τα ουζερι στου ψυρρή έχουν ναργιλέδες. Αν θες κάτι πιο χλιδάτο νομίζω το σαλούν οριενταλ στο μπουρνάζι έχει. Επίσης τα περισσότερα συνοικιακά καμμένα με σκυλομουσική μαγαζιά σε παγκράτι, κορυδαλλό και κυψέλη έχουν ναργιλέδες...

Πάντως μια βόλτα από του ψυρρή θα σου έλυνε τα προβλήματα σίγουρα θα έχει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήθελα οριεντάαλ μαγαζί, όχι απλά ναργιλέδες. Πήγαμε τελικά στο Hannan στο Μικρολίμανο, αλλά ήταν αρκετά παρακμιακό κι έπαιζε κυρίως ελληνικά, τσιφτετελέ, πολύ hardcore για τα γούστα μας τραγούδια και σε ένταση που απλώς δεν μπορούσες να σκεφτείς, ενώ ο ναργιλές του εμένα δεν μου άρεσε, αφού μύριζε "παλιό". Εν ολίγοις δεν το συνιστώ, αν κι ευτυχώς η παρέα ήταν καλή και τελικά περάσαμε σούπερ! Άξιζε μόνο για την θέα!

Ευχαριστώ πάντως πολύ για τις προτάσεις σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top