Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πόσα κάνουμε, πέρα από τις αποτριχώσεις; :P

Αναλόγως τη γυναίκα. Άλλες ξανθαίνουν τρίχες, άλλες βάζουν μάσκες διαφόρων ειδών, άλλες βάφουν μαλλιά και/ή φρύδια, σίγουρα υπάρχουν και διάφορα άλλα που δε μου ρχονται τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα ο κόσμος με την υπερβολή διασκεδάζει και ερωτεύεται!!!
Αν πιεις μια γουλιά αλκοολ έκανες μαλακία, αν πιεις ένα ποτήρι πιθανόν να διασκεδάσεις
Αν βγεις μέχρι τις 10, έχασες μερικές ώρες ύπνο, αν βγεις μέχρι τις 5 διασκέδασες

θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?

το να χρειαζεται καποιος το αλκοολ για να χαλαρωσει διασκεδασει και να φτιαχτει με τη κοπελα του,,μαλλον ψυχολογικα εχει καποια προβληματα,,ειναι λυπηρο.(το αλκοολ ανοιγει τη συμπεριφορα σε πιο δειλους και μαζεμενους ανθωπους που το χρειαζονται πχ,αλλα ριχνει την επιδοση μετα,ειναι αποδεδειγμενο)

αλλα ετσι εχουμε μαθει ως κοινωνια,,να ζουμε μεσα απο εξαρτησεις ουσιων..
να μην μπορουμε να χαρουμε χωρις αυτες..τσιγαρο,αλκοολ,ναρκωτικα,καφεινη,αντικαταθλιπτικα..
πρεζα παντου..



και αυτα τα λεω εγω,που ειμαι υπερβολικος στις αντιδρασεις μου πολλες φορες..ενω αντιθετα εσυ παναγιωτη πχ φαινεσαι πιο λογικα συγκρατημενος..

τι να πω..ο καθενας θεωρει σπουδαιο αυτο που θελει να γινει ή να φτασει..:D;)

δεν εχω μεθυσει ποτέ ουτε ζαλιστει απο ποτο πχ..γιατι τετοιος που ειμαι,,δεν ηταν πολυ ασφαλες για τους γυρω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Μα ο κόσμος με την υπερβολή διασκεδάζει και ερωτεύεται!!!
Αν πιεις μια γουλιά αλκοολ έκανες μαλακία, αν πιεις ένα ποτήρι πιθανόν να διασκεδάσεις
Αν βγεις μέχρι τις 10, έχασες μερικές ώρες ύπνο, αν βγεις μέχρι τις 5 διασκέδασες
Αν κάνεις 5λεπτό σεξ με την κοπέλα σου, να χωρίσεις. Αν κάνετε σεξ με τις ώρες, είστε ερωτευμένοι

Η αποφυγή της υπερβολής, είναι υπερβολική

Προσωπικά πιστεύω στο παν μέτρον άριστον.

Όλα πρέπει να γίνονται με ρέγουλα που λέγαν και οι παλιοί.

Η υπερβολή πάντα ήταν κάτι που μόνο κακό προκαλεί,από τα ακραία/υπερβολικά αισθήματα στις υπερβολικές καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?
πόσοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?

το να χρειαζεται καποιος το αλκοολ για να χαλαρωσει διασκεδασει και να φτιαχτει με τη κοπελα του,,μαλλον ψυχολογικα εχει καποια προβληματα,,ειναι λυπηρο.(το αλκοολ ανοιγει τη συμπεριφορα σε πιο δειλους και μαζεμενους ανθωπους που το χρειαζονται πχ,αλλα ριχνει την επιδοση μετα,ειναι αποδεδειγμενο)

αλλα ετσι εχουμε μαθει ως κοινωνια,,να ζουμε μεσα απο εξαρτησεις ουσιων..
να μην μπορουμε να χαρουμε χωρις αυτες..τσιγαρο,αλκοολ,ναρκωτικα,καφεινη,αντικαταθλιπτικα..
πρεζα παντου..



και αυτα τα λεω εγω,που ειμαι υπερβολικος στις αντιδρασεις μου πολλες φορες..ενω αντιθετα εσυ παναγιωτη πχ φαινεσαι πιο λογικα συγκρατημενος..

τι να πω..ο καθενας θεωρει σπουδαιο αυτο που θελει να γινει ή να φτασει..:D;)

δεν εχω μεθυσει ποτέ ουτε ζαλιστει απο ποτο πχ..γιατι τετοιος που ειμαι,,δεν ηταν πολυ ασφαλες για τους γυρω..:)
Αμαν αυτες οι γενικευσεις προφανως εννωει οτι στην υπερβολη καμια φορα κρυβεται η διαφορα Αγγελε αφου καταλαβαινεις γιατι κανεις οτι δεν να ξερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
θες να σου πω ποσοι εχουν πεθανει σκοτωθει ή καταστρεψει τη ζωη τους ή αρρωστησει απο διαφορες τετοιες υπερβολες?
Ξέρεις πόσοι άνθρωποι δεν είναι ζωντανοί γύρω μας;
Η ζωή και ο θανάτος είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Αν φοβάσαι την μια όψη, φοβάσαι γενικά το νόμισμα, φοβάσαι και την ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ξεφυγαμεεεεεεεε νομιζω, χαχαχα ρε σεις για ενα μπανιο κανουμε συζητηση τωρα??? ελεοςςς:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η ζωή και ο θανάτος είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος. Αν φοβάσαι την μια όψη, φοβάσαι γενικά το νόμισμα, φοβάσαι και την ζωή.
αν πας σε νοσοκομεια θα δεις πολλα νεαρα παιδια που ζουσαν στα ακρα ,και τωρα ζουνε ΧΩΡΙΣ ακρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
αν πας σε νοσοκομεια θα δεις πολλα νεαρα παιδια που ζουσαν στα ακρα ,και τωρα ζουνε ΧΩΡΙΣ ακρα

Αν πας στα νοσοκομεία θα δεις ανθρώπους χωρίς άκρα επειδή μπορεί απλώς να ήταν τη λάθος στιγμή στο λάθος μέρος. Αυτό σημαίνει ότι θα έπρεπε να κλειστούμε σπίτι μας (σε περίπτωση που μας χτυπήσει κεραυνός ή μας επιτεθούν εξωγήινοι) και να φοβόμαστε να κάνουμε κάτι που ξεφεύγει από το μέτριο και το "φυσιολογικό". Όπως λέει και ένα μότο

"οι φανατικοί υγιεινιστές θα νιώσουν πολύ ηλίθιοι όταν θα βρίσκονται σε ένα κρεβάτι νοσοκομείου και πεθάνουν από τίποτα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν πας στα νοσοκομεία θα δεις ανθρώπους χωρίς άκρα επειδή μπορεί απλώς να ήταν τη λάθος στιγμή στο λάθος μέρος. Αυτό σημαίνει ότι θα έπρεπε να κλειστούμε σπίτι μας (σε περίπτωση που μας χτυπήσει κεραυνός ή μας επιτεθούν εξωγήινοι) και να φοβόμαστε να κάνουμε κάτι που ξεφεύγει από το μέτριο και το "φυσιολογικό". Όπως λέει και ένα μότο
οι λαθος στιγμες ερχονται τυχαια στο μεγαλυτερο ποσοστο στους νεους μεχρι 25,,
γιατι αυτοι σκοτωνονται συνεχεια ή μενουν αναπηροι κανοντας ρεκορ σε ποσοστα..,,

δεν ειπα να κλειστουμε σπιτι,αλλα να προσεχουμε οπου βρισκομαστε..
ποτέ δεν μπορει να αποκλειστει να εισαι αψογος εσυ,,και να σε πατησει πχ στο δρομο ενας τρελος..
απλα προσεχουμε για να μειωνουμε τις πιθανοτητες..

και στην εφηβεια εχω παθει τετοιες -επικινδυνες-γκαφες τουμπες σαβουρδες κλπ.που θεωρω οτι ειμαι τυχερος που δεν εχω παθει καμια ζημια..
αλλα ειμαι Άγγελος και εχω μεσο με τα επουρανια..
οι υπολοιποι τι θα κανουν?:hehe::hehe:8):shifty::bleh::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
θα βαλω οταν θα παω στην δουλεια μου γιατι παιζει ρολο καποιο Α ρολο η εξωτερικη εμφανιση σε αλλες στιγμες της ημερας το αποφευγω.
Επειδη κουρευω και τα γενια και δεν τα ξυριζω κανει το πραγμα ακομα πιο δυσκολο.
Εχω δει σε καποια ζευγαρακια η κοπελα να ριξει το βλεμα τις πανω μου και μετα να πει κατι στο αγορι της και να με κοιταξει κατι τετοια. και στην δουλεια με ρωτησε μια φιλη μου αν βαζω κατι στο προσωπο μου και της ειπα "πολλαααα" και μου ειπε φαινεται τοσο τελειο και διακριτικο.
Κατι πιο extream δεν μου ετυχε να με σχολιασουν χειροτερα αν και νιωθω μεγαλη αμηχανια αν μπω σε μμμ μην ακουσω τπτ αλλα δεν εχει γινει ως σημερα ποτε.
αυτα Michelle!
πιστευεις οτι εχει μεγαλη διαφορα απο το να χρησιμοποιεις αυτα τα προιντα απο το φυσικο σου δερμα???παντως πολλες φορες αυτα τα προιντα δεν κανουν και πολλα πραγματα και απλα δημιουργουμε εμεις την πλανη οτι μας δειχνουν καλυτερους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως και εγω τα κουρευω με μηχανη τα γενια και δεν τα ξυριζω..

και για μερικες μερες εχω ενα προσωπικο γυαλοχαρτο στη μουρη μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top