Πολυτελείς διακοπές

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Στη Σαντορίνη μου άρεσαν τα πάντα: και η θάλασσα (Περίσα) και το φαγητό (η καλύτερη αστακομακαρονάδα που έχω φάει) το ότι είναι μόνο ζευγάρια στο νησί και ήμουν πολύ "απελευθερωμένη" στην παραλία (όχι παπούδες και μωρά όπως στην κέρκυρα). Επίσης η Οία. τα Φοιρά (ηλιοβασίλεμα στο Franco's, πάνω στην καλντέρα, να πίνεις κοκτέιλ στην ξαπλώστρα του μπαρ) Αχ!:inlove:
Η κέρκυρα ύστερα απ'αυτό μου φάνηκε μετριότατη ως προς όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Για Σαντορίνη έχω να σου προτείνω πολύ καλό ξενοδοχείο. Για τσέκαρέ το:https://www.santorini-image.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παρε κι ενα απο μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Εχω κανει υπερπολυτελεις διακοπες και ναι ειχα περασει ωραια αλλα ειμαι τοσο χορτασμενη...
σαν τις διακοπες που εχω κανει με την μεγαλη μου αγαπη τον αντρα μου τη ζωη μου και τα μωρα μου τους θησαυρους μου πολυ οικονομικα για να μας βγει κιολας κι εγω να ξεπατωνομαι στις δουλειες δεν τις αλλαζω με καμμια πολυτελεια του κοσμου
δε μου λειπει τιποτα ειμαι ευτυχισμενη ... με λιγα ζω... αρκει να ειμαι κοντα τους...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top