Οικονομικό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Στην περιοχή αυτή υπάρχει και το stanley που βλέπω ότι δίνει το δίκλινο 38Ε τη βραδιά.
Η περιοχή δεν είναι η καλύτερη αλλά το συγκεκριμένο ξενοδοχείο έχει "+" ότι βγαίνεις από την πόρτα του μετρό και μπαίνεις στην πόρτα του ξενοδοχείου.
Για τις μέρες που με ενδιαφέρει έχει 55Ε η βραδιά: https://www.booking.com/hotel/gr/sta...l?sid=92b34810a6f5f6a9baa02b9fd22b1e0d;dcid=1

Για να πας όμως θα κατεβαίνεις στο σταθμό του Μεταξουργείου. Και αυτό που σου πρότεινα εγώ είναι πάνω στο σταθμό του μετρο. Αν θες καλή περιοχή βάλε στη μπαν λιστ το Μεταξουργείο γενικότερα. :P
Έχεις να προτείνεις κάποια άλλη περιοχή στο κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πες μας την περιοχή στην οποία γίνεται η βράβευση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Στην Τεχνόπολις στο Γκάζι (σταθμός μετρό Κεραμεικός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τα περισσότερα οικονομικά (μέχρι 60Ε) ξενοδοχεία που βρήκα είναι σε κακόφημες και επικίνδυνες περιοχές. Έχω υπόψη μου και το Τιτάνια πια. Μπορεί να είναι ακριβό (85Ε), αλλά νομίζω ότι αξίζει τα λεφτά του ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στη θέση σου θα κοιτούσα για Συνταγμα, Πανεπιστήμιο, Κεραμεικό, Αμπελοκήπους, Κολωνακι, Πλάκα (Μητροπόλεως θα βρεις οικονομικά πιστεύω), Μοναστηράκι, Θησείο, Μετς, απέναντι απο Αμερικάνικη Πρεσβεία (πως λεγεται η περιοχή δε θυμάμαι).. Με το μετρό ή με ηλεκτρικό απο αυτά είσαι δίπλα. Ο,τι νομίζεις, εγώ πάντως για δυο βράδια κάτι παραπάνω θα το έδινα αν είναι να αισθάνομαι ασφαλής στην περιοχή που θα κινηθώ. Και οι περιοχές που ανέφερα έχουν κίνηση ακόμα και τις καθημερινές και δεν είναι κακόφημες.

* Τιτάνια μάλιστα. Πανεπιστήμιο, κεντρικός δρόμος, μετρό σε 3 λεπτά με τα πόδια. Πολύ ωραίο και με καλές κριτικές ξενοδοχείο επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εάν κάποιος έχει μία νέα εμπειρία με οικονομικό αρκετά ξενοδοχείο, ας την καταγράψει να ξέρουμε.
Αλλιώς ας σιωπάσει.
Μέρος: κεντρικά με πρόσβαση μετρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvestra

Νεοφερμένος

Η silvestra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Συμφωνω το Stanley ειναι μακραν το καλυτερο από τα φθηνοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top