Shortcuts στο MS Office

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δε λειτουργουν τα shortcuts! (πχ copy paste etc). τι να κανω?
εχω νομιζω το msoffice 7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
restart.
no joke.
καποιες φορές (Δεν ξέρω πότε και υπο ποιές συνθήκες) τα shortcut κάτι παθαίνουν και αντί για τα "κλασσικά" ctrl+c, ctrl+v etc, γινόνται κάτι "insert+κατι άλλο" κτλ.

Στα παλαιότερα Office σου έλεγε τις συντομευσεις (δεξί κλικ το μενού που σου εμφάνιζε), το 7 δεν θυμάμαι αν τα λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δεν τα λέει βασικα, και αυτό το πρόβληα το έχει από τη στιγμή που τα εγκατέστησα, πάνω από ένα χρόνο δηλαδή, απλά δεν ασχολήθηκα να το λύσω.
τωρα το ψάχνω γιατί καταντάει εκνευριστικό αλλά δε βρίσκω πουθενά τις ρυθμίσεις τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eδώ θα δεις τις συντομεύσεις: https://support.microsoft.com/kb/290938/el


Λίγο που το έψαξα λένε ότι αλλάζουν από εδώ, δεν το έχω δοκιμάσει.
[FONT=&quot]options -> customize -> keyboard shortcuts -> customize[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top