Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Εγώ μίλησα για απώλεια βάρους και καθαρα για δίαιτα , δηλαδή γι απόκτηση BMI φυσιολογικού και αποφυγής υπέρβαρους και παχυσαρκίας, πράγμα βασικότατο για την πρόληψη αλλά και θεραπεία πολλών ασθενειών. Δεν αναφέρθηκα(και ούτε ειναι το κύριο ζητήμα σ αυτο το τοπικ,υπάρχουν αλλά γ αυτο) για γράμμωση και ειδικά γι αθλητισμό και γυμναστηρια, πράγματα που οπως ειπα, πολλοί εργαζόμενοι σήμερα , δεν χουν τον χρονο να κάνουν.


Και εγω εργαζομενος ειμαι και μάλιστα αρκετες φορές τρέχω για έκτακτα. Αλλα μια χάρα μπορω και γυμναζομαι 4 φορές την εβδομάδα το λιγοτερο. Αυτα ειναι δικαιολογιες απο ανθρωπους που δεν ειναι αρκετα δραστηριοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μονο εγω χανω βαρος με το να καθομαι σπιτι; Ή χανω μυικη μαζα ή απλα χανω επειδη δεν τρωω εξω καθε μερα;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Πάντα διαιτα!

mam1.jpg


mam2.jpg

Χθες + σήμερα.

Μονο 1 γευμα ειναι αυτο. Μη παρεξηγηθώ :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πρέπει να κάνω διαίτα

Εγω μετα από καθε γεύμα:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Εχω φάει ένα πιάτο γίγαντες και φάβα και μια μπάρα δημητριακών και έχω πιει μισο μπουκάλι κρασί.

Πεινάω ακόμα. Για δίαιτα δεν ξέρω, για πριονοκορδέλα το χω σίγουρο.
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχω φάει ένα πιάτο γίγαντες και φάβα και μια μπάρα δημητριακών και έχω πιει μισο μπουκάλι κρασί.

Πεινάω ακόμα. Για δίαιτα δεν ξέρω, για πριονοκορδέλα το χω σίγ
!να τρως βρώμη,αγαπητε!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω ανακαλύψει κάτι τορτελινια που είναι γεμιστά με τυρί και τα βράζω και ριχνω κρέμα γάλακτος από επάνω. Αποφάσισα να κάνω σαρακοστή φέτος και από την καθαρά Δευτέρα μέχρι σήμερα κάθε φορά που πέφτω για ύπνο τα σκέφτομαι που είναι στο ντουλάπι δύο μέτρα κάκρυα μου και κολαζομαι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top