The Mall

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Λοιπόν, έχουμε και λέμε, παίρνεις ένα λεωφορείο το οποίο σε βολεύει και πάει σε κάποια στάση του μετρό (θα σου πρότεινα το 891, αν σε βολεύει βέβαια, εδω είναι και το δρομολόγειο που ακολουθεί https://www.oasa.gr/index.asp?asp=routes/bus_stop.asp&route_id=+891&rvariant_id=1&medium=0 ). Έπειτα, αν είσαι στην κόκκινη γραμμή του μετρό (Αγ. Αντώνιος-Αγ.Δημήτριος) θα κατέβεις στη στάση Ομόνοια ή Αττική, όποια θέλεις. Άν πάλι είσαι στην μπλέ γραμμή του μετρό (Μοναστηράκι-Δουκίσσης Πλακεντίας) θα κατεύεις στο Μοναστηράκι. Θα επιβιβαστείς στο ΤΡΕΝΟ και θα κατέβεις στην στάση Νερατζιώτισσα. Μόλις κατέβεις, θα το δεις. Αυτά. Μπορείς επίσης αν αυτά που σου λέω σου φαίνονται λίγο ακαταλαβίστικα να μπεις στην ιστοσελίδα του ΟΑΣΑ www.oasa.gr και να κάνεις αναζήτηση βέλτιστης διαδρομής.
φαινεται ακριβες παντως.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Tsus στο αιγαλεω που περιπου μενεις; Αν εισαι κοντα σε Ιερα Οδο, παιρνεις 856, Α-Β17, 839 που πηγαινουν ομονοια, κι απο κει παιρνεις τρενο προς Κηφισσια και κατεβαινεις Νεραντζιωτισσα. Αν οχι, βρες τροπο να φτασεις Ιερα οδο :p (τσεκ www.oasa.gr, βοηθαει πολυ για τις διαδρομες)
δεν ειμαι κοντα στη ιερα.....μιαουλη μενω(αν εχετε χαρτη)....μπορω να παω με τα ποδια μεχρι τη θηβων,κ μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ξερω που ειναι η μιαουλη αν και την εχω ξαναπετυχει καπου.. Τσεκαρε αν περναει κανενα λεωφορειο απ'αυτα που σου ειπα η καποιο αλλο για ομονοια. Αλλιως παρε 845, 851, 803, 804, 703, και αλλα πολλα που περνανε απο θηβων και κατεβα σε καποια σταση κοντα στην ιερα για να παρεις ενα απ'αυτα που σου ειπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το μόνο καλό του Mall o ηλεκτρικός ακριβώς από έξω! Να το χαίρονται τα Β.Προάστεια! Δεν ξέρω αλλά μαρέσουν περισσότερο οι ξένες εκδοχές εμπορικών κέντρων όπως τις θυμάμαι όπου τα πάντα δεν είναι μαζεμένα σε ένα σημείο!

Στο Hooters μάλλον να μαζευτούμε να πάτε για πολλούς λόγους!

Σχετικά με το ότι έχει γυναίκες
Πιο αντισεξουαλικές γυναίκες δεν έχω ξαναδεί.Και η εμφάνιση είναι φυσικό χάρισμα και δεν θέλω να ξέρω ότι κάποιες δεν έχουν δουλειά λόγω φυσικών χαρισμάτων αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση!
Το ντύσιμο όμως!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για μένα!
Και προς τις γυναίκες του φόρουμ πάνε άπειρες γυναίκες εκεί, μην μασάτε! Εγώ πάντως τις πελάτισες κοίταζα! Που ήταν πολύ πιο όμορφες από τα περιφερόμενα πορτοκαλί χάλια σόβρακα μέχρι το στήθος. Ανατριχιασμένος από την ανάμνηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Χμμμμ κάτι με τρώει να διοργανώσουμε...:hmm:

E-STEKI THE MEETING
MEN ONLY!!!!!
Hooters Mall - Οκτώβριος 2006

Ψήνετε κανένας?:clapup:

:clapup: :clapup: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top